Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник каменепад, до чого сниться каменепад уві сні

Не варто залишати без уваги приснився каменепад, запевняють сонники, тому як таке сновидіння попереджає про те, що в житті сновидіння не все спокійно — є ймовірність, що на нього обрушаться неприємності або проблеми. Згадайте докладно, що саме падало уві сні і звідки, так буде простіше зрозуміти,, до чого сниться подібне.

Пояснення Густава Міллера про каменепаді

Тлумачення сну, пропоноване сонником Міллера, говорить: якщо вам приснилося подібне сновидіння, значить, ваша душа очерствела від неприємностей. Пам’ятайте, всі проблеми проходять, а ось хороші відносини важко буде відновити — не зривати свою злість на близьких людях.

Ще каменепад може передвіщати крах планів і надій. Особливо, якщо на вас падали більше валуни. Вас привалило ними? Почекайте деякий час, перш ніж приступати до реалізації задуманого.

Брили з неба — ознака люті

До чого сниться каменепад з неба, підкаже Східний сонник: стережіться гніву того, кого ви образили. Пам’ятайте, ніщо не проходить безслідно, якщо ви будете вершити зло, воно повернеться до вас сторицею.

Наснилося, що ви бачите, як хтось божественний, назвемо його Богом, кидає на вас величезні камені з неба, зло сміючись при цьому? Це означає, що ви одержали б у ворогах впливової людини. Сонник Цветкова радить вам зачаїтися на якийсь час, тому як одними вибаченнями загладити конфлікт навряд чи вдасться.

Гірські обвали як символ несподіваних подій

Сновидіння, сюжет якого полягає в тому, що на вас обрушився каменепад, що мчить з гори, означає вашу образу на кого-то. У вас в душі сум’яття, ви ображені і не можете міркувати розсудливо, тому виливає лють з приводу і на кожного. Варто заспокоїтися, підказують сонники, проаналізувати ситуацію і зробити правильні висновки.

А ось сонник міс Хассе, каменепад з гори пояснює як раптово нахлинули почуття любові. Хоча при деяких обставинах, побачених уві сні, це може бути і почуття неприязні, що виникла з нізвідки. Наприклад, якщо уві сні ви бачите, що камені з гори летять безпричинно.

Наслідки каменепаду: Від природних катаклізмів до особистих

Ще одним важливим фактором в тлумаченні того,, до чого сниться каменепад, є наслідки цієї катастрофи. Так, наприклад, якщо вам приснилося, що каменепад розбив машину, то краще не варто планувати поїздку. Особливо, якщо падаючі брили уві сні не просто розбили машину, а зрівняли її з землею.

Бачите уві сні, що багато людей загинуло від каменепаду? Сонник Білого Мага передбачає, це передвісник того, що ви станете свідком масового конфлікту. А ось тлумач Нострадамуса запевняє, що подібний сюжет пророкує землетрусу і інші катаклізми.

Що за камінець

Цілком ймовірно, що каменепад у вас уві сні був не з простих каменів, а з дорогоцінних. Ось, до чого сняться деякі з камінчиків:

 • Діаманти — до твердості духу і прагнень;
 • Смарагди — вас відвідає бажання щось змінити в своєму житті;
 • Сапфіри — вас чекає любовну пригоду;
 • Рубіни — годі було довго ображатися;
 • Самоцвіти — вас запросять друзі на веселе масовий захід.
 • Сонник каменепад, до чого сниться каменепад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: