Сонник кальян, до чого сниться кальян уві сні

Якщо уві сні довелося бачити кальян, то це означає, що ви намагаєтеся піти від реальності за допомогою фантазій і вигаданих ілюзій. До чого сниться це пристосування ще? Сонник розгляне найбільш актуальні розшифровки.

Кому слід тлумачити?

Кальян уві сні виступає символом чогось приємного і розслабляючого. Це такий собі відмова від обов’язків, безпечність і романтичний погляд на світ.

Однак робити тлумачення сну сонник радить виключно, якщо ви не захоплюєтеся цим видом куріння в реальності. Інакше він стане лише продовженням яскравих емоцій, випробуваних в дійсності.

Для тих же, хто взагалі не вживає тютюн, бачення може носити характер серйозного пророцтва.

Чого боїтеся?

Приснився кальян? Сонник підозрює, що ви боїтеся втратити контроль над емоціями, особливо, перебуваючи під впливом алкоголю або іншого розслабляючого засобу.

Крім того апарат знаменує швидку зустріч з давнім приятелем. Уві сні він служить вказівкою на те, що ви маєте можливість помиритися з тим, з ким посварилися.

Але якщо кальян приснився заміжньої матрони, то її чекає сімейний конфлікт, викликаний її таки не коректною поведінкою. Чоловіків сонник попереджає про можливі ускладнення на роботі або в бізнесі.

Збирайте валізи!

До чого сниться курити кальян? Це означає, що ви можете стати об’єктом для неприємних глузувань або відправитися в подорож по східним країнам.

Бачити людей, які потягують кальянний дим уві сні — до отримання вкрай важливої ​​звістки або якоїсь інформації.

До речі, курити з великим задоволенням — до легкого захворювання, а без особливого ентузіазму — до дрібних клопотів і незначним розбіжностей.

Настають зміни!

Уві сні це курильний пристосування передрікає череду неприємних ситуацій і перешкод. Якщо вам довелося палити кальян з ароматним димом, то найближчим часом все складеться вдало.

Наснилося, що аромат не була приємний? Сонник думає, що це ви станете наглої перешкодою на чиємусь шляху. Бачити незнайомого персонажа, котрий смакує уві сні кальян, означає, що хтось змінить не тільки ваші плани, а й думки.

Нагадування Міллера

До чого сниться кальян по снотолкователю Міллера. Він нагадує, що молоду жінку чекає розвага і щедрий подарунок. А ось неприємний і навіть огидний запах курильної суміші попереджає про сварки і ненадійних підлеглих.

Конкретні трактування

Сонник рекомендує згадати, в яких умовах приснився кальян, де і з ким ви вдихали його аромат.

 • Поодинці — на жаль.
 • У компанії людей — в звичайне життя необхідно внести різноманітність.
 • З жінкою — на жаль, труднощам.
 • З чоловіком — до багатства, благополуччя.
 • У будь-якому закладі — до реального застілля і веселощів.
 • Зламаний апарат — до розплати за помилки.
 • Новий — до помилкової тривоги, побоювань.
 • До чого ще сниться кальян? Якщо уві сні вам запропонував приєднатися до паління друг, то в дійсності він потребує допомоги, але не наважується звернутися до вас.

  Пора відпочити!

  Особливу, на думку сонника, роль в інтерпретації грає наповнення кальяну. Якщо воно безпечне, то і переживати нема про що.

  Якщо ж наснилося, що апарат наповнений наркотичною сумішшю, то вас навмисно вводять в оману. Це також знак того, що вам терміново треба відпочити від напруженої роботи.

  Сонник кальян, до чого сниться кальян уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: