Сонник калина, до чого сниться калина уві сні

Калина, що уві сні привиділася, не є символом чогось конкретного. Сонники, підказуючи і пояснюючи,, до чого сниться цей кущ, рекомендують звернути увагу на те, в якому вигляді постала перед вами калина: у вигляді рослини або плодів, а так же згадайте, що саме ви робили з ягідками і з квітками.

Сонник Міллера

Густав Міллер, в силу свого американського походження, про таке суто російською рослині, як калина, мало що знав. Однак на сторінках його сонника можна знайти пару рядків про це кущику.

Бачите уві сні, що їсте червоні гіркі ягідки — чекайте хвороби горла або застуди. А якщо вам приснилося деревце з плодами — постарайтеся взяти себе в руки, щоб не зробити чогось неприємного. Квітучий кущ, побачений у сні, обіцяє нове цікаве знайомство.

Короткі трактування

Щоб зрозуміти, до чого конкретно сниться калина, не обов’язково потрібно «перелопатити» гору сонників. Досить заглянути в короткі трактування, щоб зрозуміти, до чого готуватися. Отже:

 • Бачити квіти калини — до емоцій і напруженням пристрастей;
 • Ламати кущ — до придушення пристрастей, і як наслідок, хвороби серця;
 • Обривати грона — чекайте від себе здійснення вчинку, що не фарбувального вас;
 • Варити варення — до змін в кращу сторону;
 • Пити настоянку або лікер — зміни не порадують;
 • Прикрашати гронами, зібраними пучками, кімнату — на радість і веселощів.
 • Квітуче «хмара» — знак нових знайомств і яскравих вражень

  Якщо уві сні ви бачите квітуче дерево калини, то таке сновидіння обіцяє вам масу нових вражень. Наснилося, що квіточки з дерева опадає? Це означає, що вам набридло ваше самотність, воно не приносить вам радості і задоволення, як це було раніше.

  Відмінне тлумачення сну, дає сонник міс Хассе. Пояснюючи,, до чого сниться колір калини, відома медіум дає таку відповідь: якщо ви прикрашали своє житло зірваними гілками квітучої калини, то це означає, що незабаром ви познайомитеся з людиною, який змусить вас пережити дуже багато яскравих вражень і сильних емоцій.

  Ягідна феєрія, або Невеселі справи…

  Дещо інше значення мають ягоди калини, приснилися вам. Якщо ви мали нещастя уві сні збирати її червоні плоди, то в реальності вас чекає гірке розчарування. Збирати і відразу ж поглинати ягоди — символ веселощів, яке «переросте» в депресію.

  Погортавши сонник пастора Лоффа, можна зрозуміти,, до чого сниться мрія, в якій ви рвете червоні ягоди для варення або пирога. Вам доведеться зіткнутися з перешкодами в задуманому справі. А якщо вам довелося рвати червоні ягідки під час дощу або снігу, то це знак чиєїсь заздрості по відношенню до вас.

  Калинові частування, як символ гіркоти і смутку

  Є уві сні калинове варення — ознака «гіркої» радості. Спочатку вам буде добре, але після — спіткає розчарування в чомусь або в комусь. Наснилося, що ви їсте пиріг з калинового варення або свіжої калини — до приходу гостей, які не порадують своїм візитом.

  Є уві сні м’ясні страви з соусом, приготованим з калини, довелося? Це непогане знамення, яким віщує зустріч зі старим другом на його святі, підказує Місячний сонник.

  Сонник калина, до чого сниться калина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: