Сонник каліка, до чого сниться каліка уві сні

Каліка уві сні символізує внутрішню слабкість, інертність сновидіння. Сонники стверджують: люди, яким приснився інвалід без ноги або руки, відчувають страх перед майбутнім, хто не наважується брати відповідальність за вчинки, намагаються втекти від проблем. Щоб зрозуміти, до чого сняться близькі люди фізично неповноцінними, згадайте своє ставлення до них в сновидінні.

Сонник Міллера про калік

Американський психолог пов’язує сни про інвалідів в колясці з внутрішніми переживаннями людини. У його роботах підкреслюється, що образ кульгавого або сліпого чоловіка з’являється уві сні, коли сновидець опускає руки перед життєвими труднощами, або відсторонюється від допомоги близьким. Зокрема, Густав Міллер так пояснює,, до чого сниться каліка:

 • Без ноги — до відсутності підтримки і допомоги понад;
 • Без руки — від вас приховують важливу інформацію;
 • Дитина в інвалідному кріслі — з’являться клопоти там, де їх не повинно бути;
 • Калік собака — друзям терміново потрібна ваша увага.
 • Займіться благодійністю

  Якщо наснилася собака, яка не може пересуватися самостійно, озирніться навколо — комусь із родичів, сусідів, друзів зараз потрібна моральна підтримка і матеріальна допомога. Сонники закликають не скупитися на почуття, приділити більше часу людям, які потребують підтримки.

  Прийшла пора відвідати дитячі будинки, притулки для тварин, благодійні виставки, поділитися фінансами і любов’ю з тими, кому їх не вистачає. Це саме те,, до чого сниться каліка: інвалід в колясці, чоловік без ноги, збиткове тварина. Сонники стверджують, що вміння відчувати уві сні чужу біль, співпереживати, обов’язково зміцнять ваше становище в суспільстві наяву.

  Чи врятує тільки обережність

  Бачити себе в ролі каліки, означає, потрапити в скрутну ситуацію. Хтось із найближчого оточення намагається обмежити вам доступ до важливих відомостей, обдурити, змусити зробити неправильні кроки. Сонник Ванги попереджає про небезпеку і наявності явних ворогів на робочому місці.

  Наснилося, що ви каліка, не можете бачити, чути і ходити одночасно — чекайте зради з боку своєї половинки. Дізнатися,, до чого сниться власна нікчемність, можна, спостерігаючи за близькими. Найчастіше подружжя готові пройти поруч у скрутні часи, перенести всі труднощі. Але іноді виникає ймовірність проявів подружньої невірності.

  Приділіть увагу здоров’ю

  Бачити дитину, що просить милостиню уві сні, — означає, зіткнутися з несподіваною недугою. Сонники, тлумачення сну з дитиною, виступаючим в ролі каліки, зводять до проблем зі здоров’ям. Дівчатам слід зайнятися жіночими органами, отримати консультацію гінеколога, хлопцям — провести повне обстеження організму.

  Наснилося, що каліка ви самі, при цьому просите грошей на їжу, значить, про проблеми здоров’я ви вже потурбувалися і процес одужання пройде швидко і успішно.

  Сонник каліка, до чого сниться каліка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: