Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник календар, до чого сниться календар уві сні

Банальний календар, який ми бачимо щодня, уві сні набуває абсолютно містичне значення. Він може символізувати тлінність буття, вказувати на точну дату або навіть служити пророцтвом. Щоб розібратися,, до чого сниться цей аксесуар, сонник рекомендує звернутися до деталей.

Символ змін

Якщо уві сні вам трапилося бачити настінний або інший календар, то знайте — підсвідомість нагадує вам, що витрачати життя на безглузді справи, щонайменше, нерозумно.

З іншого боку це ж бачення є символом змін або дуже значущої події в долі. Особливо це актуально, якщо наснилося, що ви особисто помечаете якесь число або певна дата вже була обведена. Який характер будуть носити зміни, підкажуть інші елементи нічного бачення.

Пророчий сон

До речі, сонник радить заздалегідь налаштувати свій розум таким чином, щоб максимально точно запам’ятати день, місяць, рік та інші цифри в нічних мареннях. Навіщо це потрібно робити?

Відомо, що у снах ми отримуємо максимально точні передбачення майбутнього, але часто не вміємо їх розшифрувати. Так на час виконання віщого сну може вказувати пора року, зустрінуте тварина, особливості одягу та інше. Але тільки календар дає чітку вказівку на той чи інший день.

Якщо запам’ятати число все ж не вдалося, засмучуватися не варто. Якщо це дійсно важливо, то, на думку сонника, вам буде дано ще одне попередження, більш красномовне і зрозуміле.

Час віддавати борги

До чого ще сниться календар? Він може бути прямою вказівкою на якісь терміни і необхідність сплати боргів. Можливо, у вас є неоплачений кредит або ви забули про якомусь заході, тоді ви неодмінно уві сні побачите календар і потрібне число.

До речі, якщо наснилося, що ви втратили календар або в ньому немає потрібного листка, то наяву ви явно втрачаєте час і швидше за все не зможете укластися в терміни.

Якщо ж в нічних мареннях ви безцільно розглядали настінний календар, то в реальному світі вам не вистачає порядку і визначеності. Більш того, якщо наснилося, що ви особисто вішали дуже красивий настінний екземпляр, то наяву пора взяти відпустку і трохи відпочити.

Термін давності

При тлумаченні подібного сновидіння сонник рекомендує пригадати давність календаря. Якщо він за поточний рік, то всі прогнози стосуються теперішнього часу. Нескладно зрозуміти,, до чого сниться поліграфія, відображає минулі або майбутні роки.

Однак у сонника є і ще парочка незвичайних розшифровок. Так старий щоденник підказує, що всі проблеми сновидіння криються в помилку днів минулих. А ось дата, яка вказує на прийдешні роки, символізує зумовленість через своїх дій і поведінки.

До речі, хворому бачити уві сні календар дуже добре. Сонник вважає, що він дає вказівку на період лікування і відновлення після хвороби.

Подумайте про душу

Особливим значенням сонник наділяє сновидіння, в якому сниться церковний календар. Від такого сну неможливо просто відмахнутися, особливо якщо ви далеко не релігійна людина.

Приснився церковний календар зі святами та іконами святих? Саме час подумати про власну душу. Сонник вважає, що вам, звичайно ж, нічого не загрожує, ось тільки прийшов час змінити погляди і пріоритети.

Сонник календар, до чого сниться календар уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: