Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кактус, до чого сниться кактус уві сні

Найчастіше кактус уві сні символізує небезпеку, джерело неприємностей — то є, все те, від чого краще триматися подалі. Сонник вважає кактус символом життя з її шипами і трояндами, тому пропонує приймати таким, як є все,, до чого сниться цей дивовижний квітка.

Цвітіння

Кактуси нечасто демонструють свої квіти, тому цей образ навіть уві сні вважається символом удачі. Тлумачі Майя розглядають квітучий в пустелі кактус як неоднозначний і дуже підступний знак, що вабить довірливих подорожніх своєю красою. Чоловікові, якому приснився квітучий кактус, сонник рекомендує бути напоготові з жінками, особливо з тими, які одягнені в червоні одягу. Цікаво дізнатися,, до чого сниться квітучий кактус жінці-сновидицей. Побачене уві сні обіцяє зустріч з неймовірно інтригуючою, при цьому замкнутим і загадковим чоловіком. Квітка серед гострих шипів нерідко символізує минуле. Згадайте, де вас підстерігали гострі кути.

Шипи

Якщо наснилася колючка, побачене уві сні можна трактувати фактично буквально. Сонник Деніз Лінн радить в найближчий період бути завбачливі, ніж будь-коли, і триматися подалі від усього, що може заподіяти моральну або фізичну біль. Це не єдине пояснення, до чого сняться голки колючого рослини. Не виключено, що когось із оточуючих попало «вколотися» про сновидіння. Буде подвійно неприємно, якщо ви ненароком пораните того, хто вам по-справжньому доріг. Гряде непростий і дуже слизький період, протягом якого навіть невинний жарт може бути невірно витлумачена.

Прикраса підвіконня

Якщо уві сні довелося бачити цю рослину в горщику, сонник Лонго вважає, що сплячій належить цікава розмова, зустріч з мудрецем. Можливо, цей епізод позначиться на його подальшу долю. Якщо приснився кактус в горщику, вам випаде шанс дізнатися чужу таємницю. Скористатися ним чи ні, вирішувати вам. Здобута інформація принесе більше прикрощів, ніж користі. В сонник знайдеться ще одне цікаве роз’яснення,, до чого сниться кімнатний улюбленець в горщику. Це стан душі самого сплячого, супутниками якого стали недовіру і замкнутість.

Догляд за кактусом

Коли уві сні трапляється не тільки бачити кактус, а й доглядати за ним: садити, пересаджувати, сонник обіцяє дивовижні відкриття. Якщо приснилося, як довелося садити цей не самий приємний на дотик квітка, не поспішайте відкидати людину, яка не сподобався вам з першого погляду. Те,, до чого сниться садити кактуси, може змусити сплячого переглянути свій світогляд.

Придбання

І хочеться, і колеться — ось, до чого сниться купувати кактус. Якщо щось подібне наснилося напередодні прийняття важливого рішення, сонник попереджає, що шлях буде тернистим, але попереду чекає успіх. Коли ж наснилося, що вам подарували такий незвичайний презент, тлумачення снів надає великого значення особистості дарувальника. Якщо це ваш знайомий, будьте з ним напоготові або остерігайтеся схожих на нього в реальній дійсності.

Загибле рослини

Снотолкователь вважає тривожним знаком сюжет, в якому цей витривалий представник флори засох. Схоже, ваші сили закінчуються, а горизонт як і раніше порожній. Найчастіше сновидіння, в якому ваш підопічний зів’яв, уособлює почуття провини, в тому числі і за власні невдачі. Зламаний стебло уві сні символізує втрачені в минулому можливості, про які тепер жалкує сновидец. Швидше за все, винуватицею того, що сталося виявилася нерішучість.

Популярні тлумачі

Сонник Міллера стверджує, що бачити даний символ в нічних мріях доводиться тим, хто наяву частенько говорить шпильки оточуючим. Сонник Міллера також бачить в цьому образі людини, що не знаходить розуміння. Медіум Хассе стверджує, що є настільки неїстівне рослина можна хіба що в силу згубного впливу навколишнього середовища. Чаклунка Медея вважає, що є колючі стебла спонукає цікавість і жага гострих відчуттів. Відповідно до думки Зигмунда Фрейда, багато колючих заростей уособлюють боязнь нових відносин — позначається минулий негативний досвід.

Сонник кактус, до чого сниться кактус уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: