Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник какао, до чого сниться какао уві сні

У тому,, до чого сниться какао, сонник бачить перспективи кар’єрного росту і розвитку ділових і особистих взаємин. Символи уві сні допоможуть розібратися, хто відчуває щиру симпатію, а хто намагається використовувати в своїх інтересах. Справедливості заради тлумач зазначає, що сплячий часом сам мимоволі дає привід сісти йому на шию. Трактування підкажуть, які звички бажано прибрати з ужитку.

Психоаналітичний погляд Міллера

Якщо приснилося какао, сонник Міллера вважає, що сновидцу нерідко доводиться мати справу з особами, до яких він відчуває неприязнь. Причини дуже прагматичні: такі знайомства підвищують соціальний статус і матеріальне становище. Пояснення,, до чого сниться наливати какао в чужу чашку, натякає, що гра в послужливість заходить занадто далеко.

Обережно, частування!

Якщо довелося бачити уві сні, як готується ваше какао, сонник Майя обіцяє, що незабаром вам відкриється одна з заборонених таємниць світобудови. Посилити ефект допоможе вода, настояна на сріблі три доби. Закип’ятіть її і заваріть собі зелений чай.

Якщо на запах гарячого шоколаду в нічні марення увірвалися гості, наяву у вас з’являться конкуренти. Щоб їх нейтралізувати, опівночі вилийте під дерево трохи какао.

Якщо довелося бачити уві сні, як знайомий готує частування особисто для вас, висока ймовірність потрапити у фінансову залежність від цієї людини або сумирно закохатися в нього.

Процес власноручного приготування

Дворянський сонник Н. Грішіной вважає добрим знаком власноруч заварювати какао для гостей. Має бути повною мірою насолодитися владою і любовними пригодами.

Кулінарний оракул бачить вас в ролі мудрого і суворого керівника або заступника. Горе тим, хто посмів вас засмутити — на зміну їм тут же прийдуть більш віддані.

Еротичний провісник рекомендує не наполягати на сексуальному експерименті, який не до душі партнеру. Подібний досвід може розчарувати обох.

Лабіринти ілюзій

У сонниках можна знайти найрізноманітніші тлумачення,, до чого сниться пити какао. Багато з них містять заклик не піддаватися першому враженню.

 • Наснилося, як насолоджуєтеся ароматним напоєм? Ваші цілі далекі від альтруїзму;
 • Шоколадна субстанція уві сні символізує оманливу зовнішність;
 • Якщо пити уві сні довелося дамі, друга половинка її обманює;
 • Шоколад благородних сортів у витонченій чашечці уособлює мрії про солодке життя;
 • Коли пощастило пити какао уві сні, наяву запропонують щось міцніше;
 • Бачити себе з чашкою в руці трапляється незадовго до одруження з розрахунку.
 • Бережіть ресурси

  Кожного, кому приснилось какао, Новітній сонник намагається попередити. Як би багато не значили для вас стосунки, не вкладайте в них занадто багато. У підсумку ви ризикуєте залишитися біля розбитого корита.

  Якщо наснилася суха шоколадна суміш в красивій упаковці, Теткінскій сонник застерігає від надто привабливих пропозицій. Імпульсивні рішення можуть дорого обійтися.

  До чого сниться несвіжий і гіркий на смак напій? Найближчим часом сновидцу не варто довіряти навіть самому собі. Будьте уважні до самопочуття.

  Молочні нюанси

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться поєднання з молоком. Така комбінація вносить свої корективи в тлумачення сну. Те, що вам приснилося, означає вашу правоту.

  Якщо сплячий сам змішує шоколад з молоком, значить, він на вірному шляху. Не дозволяйте збити себе з пантелику домовленостями і сумнівними модними віяннями.

  Сонник від А до Я стверджує, що какао з молоком уві сні означає завершення несприятливого періоду. У бізнесі і інших життєвих сферах намічається процвітання.

  Сонник какао, до чого сниться какао уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: