Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коштовності — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Побачити коштовності уві сні — до приємних известиям від близьких людей (або до отримання подарунка від коханого). Купувати їх уві сні — до страждань з власної вини. Отримувати їх в подарунок уві сні — попередження про те, що вас можуть оточувати брехливі друзі, на яких вам не варто покладатися. Жінкам такий сон іноді пророкує вдале заміжжя. Золоті каблучки уві сні часто означають намір вступити в шлюб. Золотий хрест побачити уві сні — знак отримання радісної звістки. Знаходити їх уві сні може означати прибуток або швидку зміну способу життя. Втрачати коштовності уві сні — погана прикмета, яке може означати розлуку з близькими людьми, розлучення, великі і не дуже хороші зміни в житті. Якщо коштовності в вашому сні виблискують фальшивим блиском, то вам слід бути обережніше. Серед вашого оточення є люди, які готують вам неприємності і хочуть принизити вас. Дивіться тлумачення: Алмаз.

Зламані, гнуті, з втраченими камінням коштовності — передвісник нещастя, великих особистих переживань, втрат. Закоханим такий сон часто пророкує швидке розставання. Якщо коштовності занадто малі або великі вам, то вам слід, що називається, рубати дерево за своїм плечу і не витати в хмарах. Такий сон попереджає вас про можливі розчарування. Якщо уві сні ви намагаєтеся надіти коштовності, але вони спадають з вас або без застібки, то можете не розраховувати на здійснення своїх планів. Вони вам не по зубах. Застібати ланцюг або намисто на своїй нареченій — знак того, що ви покладете кінець вашим сумнівам і внесете ясність у ваші стосунки з коханою. Дивіться тлумачення: Намиста.

Втрачена або зламана застібка на коштовностях — знак сварки або розлуки з коханим. Отримати уві сні коштовності у спадок — до великого прибутку і доходів, які, однак, здадуться вам недостатніми. Приміряти коштовності перед дзеркалом уві сні означає пристрасне бажання змін. Бачити їх на собі — знак пошани і поваги; на інших — знак поваги до вас з-за ваших зв’язків. Бути в одязі, прикрашеному коштовностями, — до рідкісної удачі, великих змін і міцного положення в суспільстві. Дивіться тлумачення: точніше про коштовності за їх назвами та назвами каменів, що прикрашають їх.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні коштовності, це пророцтво спроможності і життя в світі суцільних задоволень. Побачити їх на собі — отримаєте більш високу посаду і задовольните своє честолюбство. Побачити на інших людях — ви або ваш друг знайдете популярність. Наснилися одягу, декоровані коштовностями, — вас чекає дуже рідкісна удача; вступ в спадок або вдала велика торговельна угода піднесуть сновидіння на небачену раніше висоту.

Наснилося, що ви отримали коштовності у спадок — значить, ваш добробут різко зросте, проте це не зможе вас задовольнити. Вам дарували коштовності — значить, вашому становищу загрожує щось. Молодій жінці отримання уві сні коштовностей сниться до омріяного вступу в шлюб і масі задоволень.

Жінка втратила коштовності — на її шляху зустрінуться улесливі люди, що вводять її в оману. Знайшли коштовності — це означає, що в деяких вельми цікавих вас справах ви швидко досягнете гучного успіху. Купівля теж сниться до великого успіху у важливих справах, переважно любовних.

Еротичний Сонник

Побачити на собі коштовності означає вдале заміжжя для дівчини і одруження на багатій нареченій для юнака. Якщо вам приснилася одяг, прикрашена коштовностями, це означає удачу в любові. Отримати коштовності у спадок значить, що ви укладете шлюб за розрахунком, який, однак, не принесе вам щастя, не дивлячись на те що ви будете багаті.

Дівчина, якій сниться, що їй дарують прикраси, в реальному житті отримає безліч задоволення і вдало вийде заміж. Втрата коштовностей сниться до розчарування в улюбленому. Такий сон говорить про те, що коханий, з яким вона вірила, обманював її, переслідуючи свої цілі. Купівля коштовностей сниться до успіху в сердечних справах.

Англійська Сонник

Сон, в якому ви бачили коштовності, завжди вважається сприятливим ознакою, оскільки після нього можна чекати істотного збільшення багатства. Улюблений дарував вам коштовності — його любов щира і призведе до весілля. Молода людина прийшов уві сні в захват при вигляді дорогоцінного оздоблення обраниці — наяву скоро вони одружаться і будуть жити щасливо. Кохана підкорить його благородством і м’якістю натури. Уві сні розглядати коштовності в присутності коханої людини — діти ваші будуть міцними, здоровими, щасливими. Для комерсантів, моряків і фермерів сновидіння про коштовності особливо добре.

Сонник Фрейда

Коштовності зазвичай символізують особа або зовнішність коханої людини. Якщо коштовності уві сні побачила молода дівчина, такий сон символізує величезний успіх у представників сильної статі. Вас очікують задоволення, розваги та пропозиція про заміжжя. Якщо Ви бачите дорогоцінний камінь, це означає, що Ви зможете легко піддатися спокусам, про що потім будете шкодувати.

Сонник Хассе

Бачити коштовності — до отримання подарунка. Купувати — до вас виявлять неповагу; отримати в дар — до вас прив’яжуться дармоїди; носити — станете відомою особою; знайти — на щастя; втратити — проявіть хтивість. Побачити горіння дорогоцінні камені — на щастя.

Сучасний Сонник

Коштовності зазвичай сняться до задоволення і багатства. Бачити уві сні прикрашену коштовностями одяг віщує дивовижну удачу; це може бути або великий спадок, або вдала торгова угода.

Французький Сонник

Ви будете покарані через свою гордість. Спілкувалися з ювеліром — якийсь один буде з вами невідвертість. Фальшиві коштовності сняться до того, що хтось проявить лицемірство і лестощі без докорів сумління.

Езотеричний Сонник

Бачити або надягати коштовності — проллєте сльози. Знайти — такий сон означає, що в своїх бідах винні тільки ви самі. Подарувати — до образи, яка боляче вас ранить. Красти — грядуть втрати.

Сонник Менегетті

Це символ помилкових цінностей, не функціональних для Ін-се. Їх суб’єкт вважає основними в житті, але насправді вони лише міцно прив’язують його до «над-я».

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: