Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти по снігу, до чого сниться йти по снігу уві сні

Уві сні довелося йти по снігу? Якщо подія приснилося взимку, то тлумачити його не має сенсу, якщо ж в будь-який інший сезон, то неодмінно слід з’ясувати, до чого воно сниться. Сонник підкаже, на що особливо варто звернути увагу.

За Міллеру

Сонник Міллера, наприклад, упевнений, що йти по снігу уві сні не дуже добре. Це знак погіршення здоров’я і безрадісних перспектив.

Тлумачення сну по Фрейду дещо відрізняється. Бачення вказує на незадоволеність від роботи, на яку було витрачено занадто багато сил.

Пощастить після труднощів

Довелось йти по снігу в снігопад? Це означає, що ви припустилися прикрої помилки і тепер змушені розбиратися в проблемах.

Наснилося, що ви брели по білому покривалі, ледь прикриває землю? Сонник запевняє, що важкі часи скоро закінчаться і все налагодиться.

Впораєтеся легко!

Прогулянка по першому сніжку уві сні символізує удачу і легкість в рішенні труднощів. Бачити, що хтось крокує по білому покрову — теж добре. Сонник вважає, що ви досягнете поставленої мети і знайдете влада.

 • Крім того йти по білому снігу — до благополуччя.
 • За іскриться — до нової любові.
 • За брудному — до серйозного конфлікту.
 • На глибоке, але чистому — до охолодження у відносинах.
 • За тане — до перспектив, стрімким змінам.
 • За протоптаною стежкою — до вірного вибору.
 • Скандал або прибуток?

  До чого сниться, що трапилося блудити по глибокому сніжку? Якщо ви пробиралися уві сні з великими труднощами, часто провалюючись, то розсваритися з друзями.

  Якщо ж ви бадьоро крокували по глибокому сніжному покриву навіть не провалюючись, то сонник обіцяє поліпшення у фінансовому плані і можливе отримання нової посади.

  Проявіть обережність!

  До чого сниться багато снігу і йти по ньому? Якщо він занадто пухкий, то є ймовірність отримання травми. Якщо м’який, то обставини складуться вдало.

  Іноді уві сні бачити занадто багато снігу і йти по ньому означає, що станеться справжнє стихійне лихо.

  Труднощі загартують!

  До чого сниться блукати по заметах? Це знамення великого щастя і задоволення від життя.

  Наснилося, що остаточно заблукали, бродячи по заметах? Сонник радить готуватися до цілої низці невдач і неприємностей.

  Найкраще, якщо вам довелося крокувати по заметах уві сні зі своїм обранцем. Це означає, що ви разом переживете важкі випробування, і це лише зміцнить ваш союз.

  Розберіться в собі!

  До чого сниться йти по талому снігу? Сонник радить привести в порядок власні думки, а тільки потім приступати до справ.

  Бачити, як хтось бреде по талому сніжному покриву уві сні — добре. Всі найстрашніші страхи в результаті обернуться великою радістю.

  Якщо довелося йти по снігу і ненавмисно ступити на лід, то наяву доведеться балансувати буквально на межі. Це також ознака того, що ви обрали помилковий або «слизький» шлях.

  Готуйтеся до складнощів!

  Наснилося, що трапилося йти по снігу в гору? Ви неодмінно досягнете успіху, але шлях буде зовсім непростим.

  Іноді ходьба в гору символізує реалізацію будь-якої ідеї. Результат цього заходу підкажуть деталі бачення.

  Про що ви думаєте?

  До чого сниться, що довелося йти по снігу зовсім босоніж? Це яскрава ознака безгрошів’я і важкого становища.

  Якщо приснилося, що ви гуляли по сніжку босоніж, то сонник вважає, що ви відчуваєте брак уваги або холодність у відносинах.

  Уві сні ви опинилися взимку в літньому одязі, та ще й босоніж? Ймовірно, ваші думки розходяться зі справами, і це часто додає непотрібних проблем.

  Сонник йти по снігу, до чого сниться йти по снігу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: