Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти по дорозі, до чого сниться йти по дорозі уві сні

Уві сні йти по дорозі — сюжет інтригуючий, наповнений запам’ятовуються деталями. Сонникам відомо,, до чого сниться піша прогулянка в чітко заданому напрямку.

Сонник Міллера про удачу

Йти по дорозі — це рух до мети. Бачити себе навіть на важкій, нерівній віщує набуття нової мети і цікавої справи, яке принесе не тільки клопоти, а й користь. Заблукати, збитися з правильного напряму означає прийняти невірне рішення і потерпіти збитки.

Узбіччя — це відкриваються перед сновидцем можливості. Бачити їх уві сні в кольорах — знак ймовірного успіху. Дерева по краю просіки в лісі символізують добрі справи, які людина може зробити. Наснилося згорнути на край означає в майбутньому зробити щось корисне. Сидіти на узбіччі, посипаної квітами — вдасться насолодитися своїм тріумфом.

До чого сниться йти по дорозі з кимось із друзів: чи вдасться створити добрий сімейне вогнище. У родині все будуть підтримувати один одного.

Бути щасливчиком

Сонники можуть передбачити, наскільки вдало складеться рух до успіху. До чого сниться рухатися пішки по рівній, прямий, асфальтованою трасою: людині неймовірно пощастить у справі, він не зустріти ніяких перешкод.

Йти по дорозі грунтовій, але рівною: сонники не віщують серйозних труднощів, а по звивистій, сільській — означає, що своєї мети досягнете обхідними шляхами.

Рішення приймають інші

Подорожувати уві сні пішки по залізної одноколійка трохи незручно — заважають шпали, але зате не заблукаєш. Так і в житті. Сонники говорять: наснилося рухатися по залізної одноколійка — належить рутинна робота під чиїмось керівництвом. До чого сниться, що доводиться спотикатися об шпали — не сподівайтеся на підтримку колег.

Вибір напрямку

Важливо, як пролягає траса, вгору або вниз, і який вибір робить людина уві сні:

 • Підйом вгору віщує успіх у кар’єрі.
 • Вниз — удар по амбіціях.
 • Уздовж рівній місцевості — стабільність.
 • Через перехрестя — необхідність термінових рішень.
 • Розвилка — важкий вибір.
 • Лісова романтика

  Наснилося йти по дорозі сухий лісовий, милуючись деревами — людина виявиться в гущі добрих справ. Сонники попереджають: якщо уві сні рухатися по брудній, мокрій лісовій просіці — перешкод в діяльності зустрінеться предостатньо. Насилу пробиратися по бруду, забруднитися — до сорому.

  Якщо вже пройшли по брудній і вибоїстій просіці, а попереду чистий відрізок — минулі прорахунки будуть заважати здійсненню планів. Доведеться пробиратися по брудній і слизькій — незабаром зіткнетеся з труднощами або хворобами.

  Гуляти в сні взимку по засніженій просіці віщує зміни на краще, попереду чекає щастя і достаток. Якщо приснилося бігти по чистій сніжної стежці, сонники розцінюють образ, як прагнення назустріч любові.

  Друга половинка

  Йти по дорозі з чоловіком, тримаючись за руки означає, що можна ставитися до нього з довірою, а під руку з хлопцем — можна будувати спільні плани. Крокувати в одному напрямку з чоловіком-колегою віщує плідну співпрацю, з чоловіком незнайомим — зустрінете однодумця.

  На думку тлумачів, прогулянка з коханою веде до сімейного щастя, а з другом — до втілення спільних задумів. Рух з чоловіком в певному напрямку передбачає здійснення якихось сімейних планів. Йшли уві сні з чоловіком по полою — треба чекати підступу з боку.

  Для чоловіка прогулянка з жінкою пов’язана з сексуальними бажаннями. Якщо приснилося, ніби він ішов з дівчиною модельної зовнішності, сонники обіцяють великі витрати — і не обов’язково на жінок.

  Тривожні обставини

  До чого сниться йти по дорозі вночі, в темряві? Сновидіння турбує невідомість, невизначеність свого становища. Рухатися в нічному сні і не бачити цілі — сигнал, що необхідно зібратися з думками, вибудувати стратегію, розраховувати діяти одному, не покладаючись на підтримку.

  Наснилося йти по дорозі з машинами — належить неабияка конкуренція. Тікати від бика — уникати сексу. Зустрілися бики йдуть з пастухом на забій — до перешкод. Тлумачення сну, в якому довелося крокувати по бруківці без взуття, в шкарпетках, на думку сонників, полягає в невідповідності бажань і можливостей.

  Приємні моменти

  До чого сниться безтурботно крокувати босоніж: це відображає уві сні нехтування умовностями і внутрішню свободу. Йти по дорозі босоніж — це вміння абстрагуватися від труднощів. Подорожуючи босоніж, людина ні до кого не прив’язаний, але для всіх відкритий. Він по-своєму розуміє щастя і досягне гармонії зі світом.

  Сонник йти по дорозі, до чого сниться йти по дорозі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: