Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти по льоду, до чого сниться йти по льоду уві сні

Йти по льоду уві сні, бачити під собою потужний шар замерзлої води — не завжди погано. Навпаки, рівне ковзання символізує початок успішних часів. Сновидець зможе досягти тих вершин, про які навіть не мріяв раніше, просунути складні проекти і домогтися прихильності впливових людей. Особливо, якщо наснилося, що під час прогулянки ви відчували себе цілком комфортно. До чого сниться тонка і слизька поверхня, докладніше тлумачать сучасні сонники.

Що говорить Міллер і його сонник

Психологи стверджують, що йти по льоду уві сні, хоч по тонкому, хоч по товстому шару — до ризику і періоду труднощів. Сновидіння означає, що прийшов час викриттів, втрати поваги, погіршення здоров’я, якщо наснилося, що довелося мерзнути при цьому.

До чого сняться такі прогулянки, Міллер трактує таким чином:

 • Ковзати і насолоджуватися — до скоєння правильних вчинків;
 • Подскользнуться, але не впасти — до фінансових ризиків;
 • Замерзнути — до початку застуди;
 • Йти по льоду і провалитися — до втрати репутації.
 • Небезпека поруч, будьте пильні

  Бачити рідних, близьких, бредуть по гладкою і холодної поверхні — до пліток, обмовам. Нострадамус пояснює сновидіння взаємними образами між подружжям, родичами. Намагайтеся дбайливо ставитися до близьких, якщо наснилося, що вони провалилися в крижану воду.

  До чого сниться йти по льоду і подскользнуться, добре доводить сонник Цвєткова. Виявляється, будь-який вчинок може привести до зворотного ефекту. Будьте пильні наяву при підписанні цінних паперів, грошових документів, важливих проектів. Намагайтеся не давати порожніх обіцянок, не брати на себе непідйомних зобов’язань.

  Акцентуйте увагу на здоров’я

  Сонник знаменитої цілительки Ванги попереджає: бачити тане крижину, ходити по ній босоніж уві сні і замерзнути — до виникнення простудного або більш серйозного захворювання. Сновидіння означає, що з’являться проблеми зі шлунком, кишечником, можливість «підхопити» вірус зросте вдвічі.

  До чого сниться йти по льоду тонкому і тендітному, та ще й босоніж, роз’яснює Велесов сонник. Тлумачення сну у слов’ян зводиться до повної впевненості сновидіння у власних силах. При цьому вони не радять всю свою енергію вкладати в роботу і розваги, інакше організм не витримає, дасть збій.

  Життєві бурі ще більше загартують

  Холодний каток, величезного розміру крижини в сонник Фрейда символізують відчуженість партнера. Якщо приснилося, що випадково довелося йти по льоду уві сні і провалитися, або поранитися крижинки, будьте готові засумніватися у вірності супутника життя — в найближчі дні він доставить масу клопоту.

  При цьому бачити чистий сніг влітку, ступати по нього уві сні обережно, не звертаючи уваги на те, що під ним слизька поверхня — до можливості подолати всі негаразди, важкі моменти з гідністю і шаною.

  Сонник йти по льоду, до чого сниться йти по льоду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: