Сонник йти по лісі, до чого сниться йти по лісі уві сні

Щоб отримати максимально точне передбачення,, до чого сниться йти по лісі, сонник пропонує з’ясувати, чи подобається вам бродити серед деревьев. Чувствуете себе як вдома або відчуваєте страх перед невідомим? Саме з цієї причини пояснення побаченому уві сні можуть здатися суперечливими. Деякі фрагменти і події допоможуть вибрати правильний варіант.

З Міллером не заблукаєте

В сонник Міллера дерева грають мало не головну роль. Їх краса досить красномовно повідомляє,, до чого сниться йти по лісі. Приємна прогулянка обіцяє виконання бажань. Якщо ж довелося бачити їх сухими, що створюють похмурий і мертвий пейзаж, мають бути втрати і розчарування.

Якщо приснилося видертися на одне з них, наяву гряде різкий підйом в діловій сфері. Похмурий бурелом уві сні обіцяє перешкоди, крізь які доведеться довго пробиратися, щоб отримати бажане. У той же час, бачити густі зарості з боку — добрий знак, провісник мудрого рішення.

Крізь нетрі до успіху

Універсальний сонник подібно роз’яснює, що віщує шлях через лісосмугу. Тлумачення сну залежить від того, наскільки вона була густою. Що стоїть стіною рослинність означає справжній фінансовий прорив. Самотні деревця також обіцяють прибуток, але не настільки вражаючий.

Якщо примарилося, що ви вирішили не пробиратися через хащі, і милуєтеся нею, рухаючись в обхід, побачене означає перемоги на любовному фронті. Самотніх чекають доленосні знайомства, сімейним бажано бути розсудливими, щоб не засмутити другу половинку.

Сонник вважає тривожним символом йти по лісі через неживий сухостій. Якщо подібне трапляється бачити не вперше, сновидцу або комусь із близьких загрожує небезпека.

Дари природи

Те,, до чого сниться йти по лісі, збираючи ягоди, горіхи, гриби, сонник вважає сприятливим символом. Якщо приснилося козуб, повне лисичок і опеньків, не залишитеся з порожніми руками і в реальному житті.

Ягідки в жіночих мріях символізують численних шанувальників. Сунична поляна віщує одужання захворів. Дари природи, знайдені уві сні, уособлюють успішне вирішення нагальної проблеми.

Хвойні нюанси

Тлумачачи,, до чого сниться йти по хвойному лісі, сонник звертає увагу на переважаючі породи рослин. Сосновий бор віщує удачу в будь-якому починанні. Якщо приснилися кедри, отримаєте цінні відомості або добру звістку від людини, якого давно хочете бачити. Ялиця уособлює здатність тримати удар і пристосовуватися. Кипарис, туя або ялівець обіцяють приємну далеку поїздку.

Чи не все так просто, якщо наснилися їли. Цей різновид хвойних символізує смерть і негатив. Завдяки стародавнім знань, склалася традиція раз на рік ненадовго вносити ялинку в будинок, щоб вона ввібрала негативну енергію, потім виносити її геть. Якщо уві сні ви благополучно покинули ялинник, подолаєте і реальні негаразди.

Куди шлях тримаємо?

Найчастіше в лісі протоптані стежки і доріжки, стан яких також може розповісти,, до чого сниться йти по лісі. Сонник пильно розглядає емоційний фон сплячого.

 • Коли уві сні трапляється крокувати по єдиній дорозі, наяву хтось керує вами;
 • Наснилося, що на дорозі темно через листя? Втома може викликати хворобу;
 • Бігти в страху за безлюдній дорозі трапляється перед сваркою з найулюбленішими людьми;
 • Крок за кроком по стежці, загадково вабить в зарості, закликає змінити заняття.
 • Дикі пригоди

  Сонник розповість,, до чого сниться той чи інший лісовий звір. Стаю вовків тлумач ототожнює з ополчилися недоброзичливцями. Єдиний спосіб їм протистояти — згуртувати свою команду. Йти по лісі і зустріти ведмедя, який їсть або спить — добрий знак, провісник умиротворення.

  Коли наснилося заблукати в лісових хащах, Психоаналітичний сонник наполягає, що пора відпочити.

  Лісова пожежа уві сні уособлює необережність у вчинках і висловлюваннях. Саме цього слід побоюватися, якщо приснився такий тривожний символ.

  Час доби

  Сонник не дає однозначної відповіді,, до чого сниться час доби, в яке довелося йти по лісі. Сонячне світло крізь гілки уві сні символізує новина. Якщо він дратує сплячого, звістка загрожує розчарувати, а якщо радує око, звістка буде доброю.

  Приблизно також сонник пояснює,, до чого сниться ніч. Якщо морок, самотність, незрозумілі звуки і розмиті силуети викликають паніку, в дійсності вас щось злякає або кидає у відчай.

  Якщо уві сні ви безуспішно прагнули вибратися з темних нетрів, в реальності доведеться мати справу з труднощами. Коли побачене уві сні викликає цікавість і захоплення, ведунья Наві обіцяє зустріч з людиною, яка не дозволить нудьгувати.

  Пора року

  Якщо приснилося йти по лісі в теплий весняний або літній день, насолоджуючись щебетом птахів, буйством зелені, свіжими ароматами квітів і трав, вам неодмінно пощастить насправді.

  Сльота міжсезоння уві сні вказує на надмірно похмуре сприйняття реальності; зимові пейзажі — на невиправний оптимізм.

  Сонник йти по лісі, до чого сниться йти по лісі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: