Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти по бруду, до чого сниться йти по бруду уві сні

Нечистоти у більшої частини людей викликають огиду і асоціюються з чимось негативним. Йти по бруду уві сні — до несподіваних подій в житті. Сонник вважає, що вони не обов’язково будуть поганими. Зміни можуть бути навіть корисними. Всі варіанти прогнозів,, до чого сниться такий сюжет, наведені нижче.

Пророцтва з Універсального сонника

Бачити уві сні, що йдете по бруду босоніж — до біди. У житті виникне вкрай важка і неприємна ситуація. Те, як ви з неї виберетеся, залежить тільки від вас. Якщо хочете і далі «залишатися на плаву», не шкодуйте фізичних і душевних сил у вирішенні даного питання, інакше, він зламає все життя.

Топтати нечистоти голими ногами, значить принижувати і ображати якогось людини, який не зробив вам нічого поганого. Універсальний сонник закликає бути гуманніше і добрішим до оточуючих, інакше, велика ймовірність, що самі опинитеся на їх місці.

Наснилося, що йшли по брудній дорозі в шкарпетках? Ваша передбачливість і обережність дозволять подолати всі «гострі кути» і домогтися бажаного. Неприємні і не завжди достовірні плітки не зможуть зіпсувати репутацію.

Тлумачення з сонника Міллера

Бачити уві сні, як йдете по бруду в гумових чоботях — хороший знак. Будете просуватися по життю впевнено і гідно, майстерно минаючи склоки і неприємні з’ясування відносин. Якщо приснилося, що йдете саме так, то, незважаючи на старання ворогів, репутацію ніщо не зіпсує.

Якщо сниться, що по бруду по дорозі крокуєте разом з другом або близькою людиною, то разом подолаєте низку життєвих випробувань. Сонник Міллера вважає, що той настрій, з яким ви пересувалися по брудній дорозі стане супроводжувати і наяву. Йти з негативом — до незгод. Якщо сниться що ви раді такої подорожі, то в реальності справи складуться благополучно.

Йти по рідкого бруду голими ногами — до випробувань. Чим більше наснилося нечистот, тим більше чекає труднощів. Бачити подібне в нічних мареннях, значить отримати попередження про неминучі проблеми. Якщо приснилося таке, то наберіться терпіння і будьте впевнені в тому, що абсолютно всі проходить, і проблеми теж.

Будьте уважні до близьких

Жіночий сонник переконаний, що йти босоніж по бруду в сновидінні — до розчарувань. Причому, саме в вас будуть розчаровані близькі люди. Якщо сниться, що ви не босоніж, а у взутті, то взаємини з друзями і членами сім’ї ніщо не зможе нашкодити.

Наснилося, що по рідкого бруду брели разом з власною дитиною? Зараз йому як ніколи потрібна ваша увага і підтримка. Чи не відштовхуйте сина, приділіть йому максимум часу. Бачити уві сні дитини в гумових чоботях, значить, в реальності обгородити його від бід. Якщо уві сні син або дочка знаходилися в в шкарпетках, то вам доведеться неабияк за них похвилюватися.

Думки різних тлумачів

Йти по бруду у взутті вгору на гору — до просування по кар’єрних сходах. Універсальний сонник впевнений, що вгору ви підніміться і по соціальних сходах. А, бачити себе у взутті, означає бути захищеним від лицемірства заздрісників.

Плисти уві сні по брудній воді — до підступам недругів. Якщо сниться, що човен був міцної, то репутацію ніхто не зіпсує. Інакше тлумачення сну пояснення сюжет, в якому човен був дірявим. Бачити таке — поганий знак.

Сонник йти по бруду, до чого сниться йти по бруду уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: