Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти по воді, до чого сниться йти по воді уві сні

Витлумачуючи,, до чого сниться йти по воді, сонники зазвичай солідарні і часто називають це сприятливим знаком. Він знаменує настання смуги везіння, удачі, благополуччя, радості. Однак іноді його не можна трактувати настільки однозначно: це стосується випадків, коли вода була каламутною, брудною, оскільки таке її якість уві сні несе різні неприємності.

Що обіцяє бачення?

Приснився сюжет говорить про те, що у сновидіння легкий характер, що дозволяє уживатися з різними людьми. Також цей символ означає: людина прагне до добра, більше тяжіє до піднесеним речей, світу світла.

До чого сниться йти по воді босоніж? У вас попереду несподівані радісні вісті або якийсь приємний сюрприз, зміни на краще. Ходити, як ніби це природно — наяву належить цікава подорож з масою вражень.

Йти по чистій воді уві сні дуже добре. Сонник пояснює: незабаром належить радість, щастя, вдале завершення справи. Благополучно закінчитися може навіть підприємство, раніше викликало серйозні сумніви.

Босоніж йти по воді уві сні — відмінний знак. Сплячому вдасться досягти своєї мрії, подолавши при цьому всі перешкоди. Він переможе навіть над недоброзичливцями.

Наскільки глибоко заходили?

Наснилося йти по воді — на краю річки, озера? Сонник попереджає: досягти здійснення своїх планів ви зможете, якщо подолаєте всі перепони. Скільки їх буде — залежить від кількості рідини уві сні. Наприклад, йти по коліно у воді — обіцяє помірна кількість складнощів. Коли ж брели по шию у воді — труднощів буде надто багато.

Бачити уві сні, як ходите в водоймі босоніж, піднімаючи хмару бризок — сновидіння сигналізує, що сплячий наяву не соромиться проявляти свої почуття, емоції. Варто задуматися: може, слід більш стримано поводитися, особливо з малознайомими людьми. Та й вашому оточенню може з часом набриднути феєрверк емоцій, демонстрований вже надто часто.

Перейти уві сні струмок або річку вбрід по коліно у воді — значить, звільнитися від небезпеки. Сонник повідомляє: сплячому вдасться уникнути якоїсь серйозної загрози.

Наснилося йти по шию у воді? Згадайте, наскільки легко ви просувалися — протягом дуже перешкоджало? Якщо немає — ви досягнете своєї мети. Коли ж уві сні відчували сильну протидію — досягнення ваших планів під питанням, тому краще їх відкласти.

Наскільки чистою вона була?

До чого сниться йти по брудній воді? Сонник попереджає: попереду можливі сварки і неприємності з родичами або близькими. Молодій жінці бачення, ніби вона одна бреде по брудній воді озера, обіцяє каяття в минулих помилках, надто розкутий, легковажному поведінці.

Бачити, ніби по чистій поверхні озера, моря йшли діти — обіцяє сновидцу велике особисте щастя, причому вельми скоро.

До чого сниться ходити по чистій гладі озера, річки, моря? Згідно сонником, незабаром сплячого очікує вдалий період: діловий успіх, вірні рішення, що несуть прибуток. За каламутній — можливі ускладнення зі здоров’ям, тому потрібно поберегтися.

Наснилося йти по брудній воді? Сонник повідомляє: очікують неприємності, плітки. Зараз слід поводитися обережніше, щоб запобігти вчиненню великої помилки. Потрібно утриматися від зайвих одкровень при спілкуванні, щоб уникнути пліток.

Сонник йти по воді, до чого сниться йти по воді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: