Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти за руку з чоловіком, до чого сниться йти за руку з чоловіком уві сні

До чого сниться йти за руку з чоловіком? Сонник трактує сюжет відповідно до того, хто це був, а також з огляду на інші деталі. Так, сновидіння може означати: між сплячою і її коханим панує взаєморозуміння, злагода, їм належить прекрасне спільне майбутнє. Однак побачене уві сні іноді попереджає про бажання знайомого маніпулювати сновидицей або про настання складного часу.

Хто приснився?

Тлумачення сну залежить від того, хто це був:

 • Знайомий — зробить вам пікантну пропозицію;
 • Родич — треба допомогти рідним;
 • Незнайомець — можливо, якась ситуація введе вас в оману;
 • Колега — спільна робота при тісній співпраці;
 • Коханий — взаєморозуміння між люблячими;
 • Чоловік — підтримка в родині, довгий, благополучний шлюб.
 • Сонник Міллера: чекає випробування

  Наснилося йти за руку з чоловіком? Наяву вас чекає спільне випробування, де будете підтримувати один одного.

  Новий етап у відносинах

  Якщо уві сні обранець під час прогулянки тримає вашу руку — це вказує на його щиру ніжність, яку молода людина не завжди готовий проявити.

  Сновидіння про дотик знайомого хлопця, який подобається і прогулянці з ним обіцяє дівчині новий щабель їх відносини. Вона призведе до взаємності почуттів.

  Спільне справу, заступництво

  Наснилося йти за руку з чоловіком? Затіє справа, де станете разом брати участь. Причому, успіх підприємства залежить від того, наскільки добре ви станете взаємодіяти.

  До чого сниться, ніби не бачите, хто саме підтримує вас? Сонник пояснює: хтось надасть таємне покровительство.

  Прислухайтеся до попереджень

  Коли ж наснилося, ніби супутник зупинився і поцілував вашу долоню — сонник попереджає: вами хочуть маніпулювати, вдаючись до лестощів.

  Жінці бачити уві сні, як вона сама бере супутника за руку означає: у неї будуть близькі стосунки з безхарактерним чоловіком. Обранець не зможе домогтися чогось вартого в житті і не виправдає надій сновідіци на міцне чоловіче плече, підтримку.

  До чого сниться бродити з коханим посеред повної темряви? Згідно сонником, вони обидва помилилися у своєму виборі.

  Постарайтеся уникнути чужого впливу

  Уві сні прогулюватися, тримаючись за руки означає: ця людина стане мати значний вплив на сновидицей, слід бути обережніше.

  Бачили, як таким чином проводжає уві сні хтось знайомий? Сонник застерігає: людина хоче нав’язати сплячої свою волю. Треба проявити увагу до деталей — тоді вдасться уникнути залежності.

  Любов, стосунки

  До чого сниться дівчині сюжет, ніби вона йде за руку з чоловіком — привабливим незнайомцем? Незабаром у неї з’явиться шанувальник.

  Якщо уві сні це був коханий — важливо пригадати, де саме гуляли. За красивій місцевості — попереду відмінне спільне майбутнє. По місцях з мізерною рослинністю або пустелі — належить разом пережити складний період, але випробування зблизять люблячих.

  Наснилося йти кудись, тримаючись за долоню свого коханого? Сонник підказує: наяву між сплячою і її обранцем панує справжня любов, заснована на бажанні зробити один одного щасливими.

  Сонник йти за руку з чоловіком, до чого сниться йти за руку з чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: