Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти під руку, до чого сниться йти під руку уві сні

Наснилося йти під руку? Сонник трактує такий сюжет, виходячи з подробиць уві сні: ким був супутник, де розгорталася дія, які емоції відчував сплячий. Пригадавши все деталі, можна зрозуміти,, до чого сниться бачення, який посил несе.

Довіра, щирі почуття

До чого сниться жінці йти під руку з чоловіком? Бачення обіцяє їй спільність цілей, підтримку в їх досягненні. Ходити так з чоловіком уві сні — наяву у вас взаємна довіра.

Наснилося прогулюватися так з улюбленим? Сонник вказує: він відчуває до вас щирі почуття, але соромиться проявляти їх явно. Запасіться терпінням — і незабаром побачите його ставлення. Бачити, ніби гуляєте з коханою, тримаючись так за нього, означає загальні плани, бажання бути разом.

Хто був вашим супутником?

Пригадавши, з ким саме йшли уві сні, зможете вірно витлумачити своє бачення:

 • З чоловіком — соратник, що підтримує ваші прагнення;
 • З коханим — ніжна прихильність;
 • З жінкою (сторонньої) — почути плітки про себе;
 • Зі знайомим — про вас поширюють непристойні чутки;
 • З директором — труднощі на роботі, додаткове навантаження, неприємне доручення.
 • Йти під руку зі знайомим — сонник попереджає про ризик потрапити в залежність від нього. З директором — він має величезний вплив на вас, тому проявіть пильність, щоб бездумне виконання його доручень вам не зашкодило.

  До чого сниться чоловікові така прогулянка з жінкою? Якщо це його обраниця і він тримає долоню своєї половинки — в їхніх взаєминах панують любов, довіра, турбота одне про одного.

  Тонкощі взаємин

  Має значення місце, де наснилося йти під руку. Бачили себе в приємній, знайомої або нейтральної обстановці? Сонник стверджує: на супутника можна покладатися. Якщо ж уві сні йшли по зловісному місця (підвал, темний пустир, кладовище) — цій особі краще поменше довіряти.

  Якщо людина, на якого спиралися, вам знаком — варто ставитися до нього краще. Незабаром він надасть необхідну допомогу і підтримку. Коли ж це незнайомець — сонник вказує: пораду і допомогу прийде від сторонньої особи, від якого цього взагалі не очікували.

  Дівчині потрібно пригадати, які відчуття вона зазнала уві сні, прогулюючись так з хлопцем. Якщо спокій, радість, симпатію — йому можна довіряти. Занепокоєння, дискомфорт, бажання якнайшвидше розлучитися — краще триматися від нього на відстані.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  Дівчині наснилося йти під руку з хлопцем, який не є її коханим? Наяву слід проявити обережність: молода людина спробує нав’язати свою волю.

  Інші значення

  Бачити себе з хлопцем, спираючись на нього уві сні, для заміжньої жінки — попередження: не варто заохочувати чужі сексуальні спонукання. Також небажано піддаватися власним чуттєвим поривам по відношенню до стороннього молодій людині. Така поведінка принесе масу різних проблем.

  Можливо таке тлумачення сну про прогулянки подібним чином: той, кого ви тримали за лікоть, незабаром запропонує спільну справу або хобі, здатне принести взаємну вигоду, значний прибуток.

  До чого сниться дівчині або жінці йти під руку в компанії декількох подруг? Сонник повідомляє: вона буде відчувати дружню підтримку, мати співрозмовниць, яким можна довірити таємниці, запитати ради при необхідності.

  Сонник йти під руку, до чого сниться йти під руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: