Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник йти, до чого сниться йти уві сні

Що означає уві сні — просто йти? На думку сонника, це відображення звичайному житті з усіма її життєвими турботами. Щоб повністю розібратися,, до чого сниться сон, необхідно врахувати другорядні деталі.

Чи не грубити!

Тлумачення сну багато в чому залежить від місцевості. До чого сниться, наприклад, йти по піску? Це означає, що в реальному світі ви відчуваєте сумніви і сповнені передчуттів.

Пройтися по піску хиткі і не загрузнути в ньому, означає, що вам вдасться уникнути великих неприємностей, викликаних власної зухвалістю. Наснилося, що ви прогулювалися по піску? Скоро зустрінетеся зі старим приятелем.

До завершення справ

Якщо уві сні ви блукали лісом, то наяву вам загрожує погіршення фінансового становища. Гуляти по весняному лісі — до щасливого шлюбу, за літнім — до благополуччя, по зимовому — до застою в справах.

Якщо ж вам довелося йти по лісі пізньої осені і бачити опале листя, то сонник впевнений, що ви розчаруєтеся в дорогу людину.

Наснилося, що ви вирушили в ліс за грибами? Наяву відчуєте задоволення від життя. А ось туристичний похід в ліс символізує завершення якоїсь справи.

Плануйте все!

До чого сниться йти уві сні по рейках? Сонник стверджує, що ви досягнете успіху завдяки вмілому плануванню. Якщо ж наснилося, що ви брели по рейках і не розуміли куди прямуєте, то вас чекає довгий шлях до поставленої мети.

Якщо ж в нічних мареннях дам довелося йти пішки поруч з автобусом, то ви буквально крокуєте своєю дорогою, незважаючи на думку суспільства.

Трактування інших місць

Сонник пропонує кілька розшифровок різних місць, де можна побувати уві сні.

 • Йти по болоту — до неприємностей.
 • За березі моря — до туги за минулим.
 • За березі річки — до швидкого досягнення намічених цілей.
 • За пшеничному полю — до багатства і благополуччя.
 • По траві — до зради.
 • По камінню — до випробувань.
 • По стежці — до несподіваної удачі.
 • Забудьте про!

  Наснилася прогулянка над прірвою? Сонник радить прийняти сон як попередження про великі збитки. Гуляти по краю обриву означає, що вам доведеться піти на виправданий ризик.

  Якщо ж уві сні ви крокували прямо в повітрі, то всередині дрімає сила, яка допоможе звільнитися від земних уподобань. До речі, сонник вважає, що прогулянку по підземному переходу слід тлумачити як духовне самопізнання, яке потрібно тримати в таємниці.

  За сонником Міллера

  Дуже цікаве тлумачення сонник дає сновидінь, в яких довелося йти на кладовище. Наприклад, Міллер вважає, що це символ довголіття і спокійного життя.

  Залежить від настрою

  Йти на кладовищі в будь-який час доби в гарному настрої — до сприятливих змін. Але якщо під час походу на цвинтар ви відчули почуття страху, смуток і печаль, то сонник думає, що вас очікують трагічні звістки.

  Приблизно так само сонник радить тлумачити сон, в якому ви були запрошені на похорон. У сонячну погоду це бачення обіцяє здоров’я і довголіття всім близьким, в дощову — занепад в справах, хвороби і погані зміни.

  Не йдіть на поклик!

  До чого сниться, що уві сні вам довелося йти поруч з небіжчиком? Найгірше, якщо ви почули його голос і пішли на поклик. В цьому випадку йти з небіжчиком буквально означає смертельну небезпеку.

  А ось прогулюватися і приємно розмовляти з небіжчиком дуже навіть добре. Сонник думає, що уві сні ви побували в іншому світі і справді зустріли померлого.

  Під надійним захистом

  Якщо дружині приснилося, що вона йде поруч з померлим чоловіком, то наяву вона знаходиться під захистом Вищих сил. Дуже сприятливим знаком сонник вважає похід до церкви. Він обіцяє хороші новини і підтримку Понад.

  Йти до церкви, значить, наяву зробити правильний вибір. Якщо ж вам трапилося бачити службу в храмі, то в реалі очікує дивна подія. До чого може снитися похід на поминки? Вам гарантована щаслива старість.

  Скоро заміж!

  Уві сні запросили на весілля? Вам гарантовані важливі зміни. Наснилося, що ви ходили в ЗАГС? Скоро грядуть зміни в сімейний стан, найімовірніше, ви одружитеся або вийдете заміж.

  Іти в сні на свято будь-якого значення — до поліпшення умов життя, на День народження — до радісної події і в реальності.

  Цінності і навчання

  Якщо в нічну пригоду ви вирушили в гості, то наяву будете шкодувати про витрачений без користі часу.

  До чого сниться повертатися додому? Це символ повернення до духовних цінностей. Ходити в туалет — позбавлення від переживань, очищення і оновлення.

  Наснилося, що ви прямували в школу? Це явне вказівку на необхідність наполегливо вчитися і отримувати нові знання. Добре уві сні йти на навчання в інший заклад. Сонник гарантує, що одного разу ви станете шановним і впливовою людиною.

  Розважимося?

  Якщо уві сні вам довелося йти в лазню, то готуйтеся до цікавого пригоди, на базар — до пліток і світського життя, на риболовлю — до успіху в маловажному підприємстві.

  До чого сниться похід на розважальні заходи? У кіно — до спілкування з друзями, в театр — до здійснення бажань, на концерт — до безтурботному існуванню. Бізнесменам такий сон несуть успішні угоди, а закоханим — взаєморозуміння.

  Тлумачення за персонажам

  Наснилося, що ви стежили за кимось — скоро знайдете своє щастя. Просто йти за людиною — до великої події, за жінкою — до зради і брехні, за вагітною — хорошими новинами. Наснилося, що ви йшли в обнімку з чоловіком — для жінок до хвороби, для чоловіків — до біди.

  Не поспішайте на зустріч!

  Прогулюватися з хлопцем по коридору — до необхідності прийняти рішення, гуляти під ручку до захисту, а зробити крок уві сні назустріч один до одного — доля сама приведе вас до щастя.

  До речі, сонник вважає, що йти уві сні на зустріч до улюбленого — погано. Це знак охолодження почуттів і розриву.

  До чого сниться, що ви ходили на підборах? Для жінок це явище означає невдоволення собою, для чоловіків йти на каблуках — до нової відповідальності.

  Зважте всі!

  Якщо уві сні трапилося йти по слідах, то в реальності доведеться зробити важливий вибір. Бігти проти вітру — до перешкод, плисти проти течії — до запеклої боротьби.

  Йти проти натовпу — до неприйняття громадської думки, повзти рачки — до даремним зусиллям. Якщо приснилося, що ноги болять і не йдуть, то сонник вважає це ознакою занепаду життєвих сил і пасивності. А їхати на лижах з палицями — до швидкого вирішення проблеми.

  Негативний символ

  Блукати вночі без мети — до розгубленості і неприємностей, поспішати в певне місце — до сліпої віри, а загубитися вночі — до біди і краху надій. Взагалі бути в нічних мареннях в темряві — до невдач і невдачі.

  Незвичайні місця

  Бачити себе в сні голим — сором, публічного викриття і хвороби. Йти по вулиці — до несподіваних можливостям, а крокувати по вулиці в шкарпетках — до розпачу.

  Наснилося, що ви гуляли по калюжах? Ваші справи прийшли в повний занепад. Пробиратися в ночі по заметах — до нежданому звістці, ковзати по ожеледі — до нестійкості положення. А ось гуляти в заметіль на думку сонника, означає, що ви можете втратити велику суму грошей.

  Тільки вгору!

  Наснилося, що ви крокували по килиму? Вас чекає слава і пошана. А ось ходіння по мокрій землі передрікає тяготи і збитки.

  До чого сниться йти вниз по сходах? Це бачення обіцяє втрату поваги і впевненості, а підніматися по сходах вгору — плекання, зміцненню становища.

  До речі, сонник впевнений, що йти по сходинках — символ руху в потрібному напрямку. Головне, щоб при цьому ви піднімалися вгору.

  До грошей!

  Зрозуміти, до чого сниться сон, допоможе і трактування процесу. Якщо довелося йти важко — в реалі вас чекають неприємні справи, швидко — перешкоди, які ви успішно подолаєте, важко — до успіху, після складного періоду.

  Наснилося, що ви довго кудись брели? Наяву доведеться розплачуватися за свої помилки. Крокувати розправивши плечі — до впевненості і тріумфу.

  Наостанок сонник пропонує найприємніші тлумачення. Так йти по говно — до вдалого вкладення грошей, а по гною — до величезного прибутку, багатому спадщину і підвищенню.

  Сонник йти, до чого сниться йти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: