Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник істерика, до чого сниться істерика уві сні

Істерика може трапитися з кожним і не тільки наяву, але й уві сні. Однак слід зауважити, що істеричний припадок, який приснився, на відміну від реального, обіцяє людині спокій і благодать. Сонник, як ніщо інше допоможе людині зрозуміти,, до чого сниться той чи інший сюжет. Слід лише згадати деталі і знайти тлумачення.

Битися в істериці — до спокійного життя

Плакати уві сні, причому з часом не заспокоюватися, а переходити на істерику — в реальному житті настає період спокою і безтурботності, радує Малий Велесов сонник.

Сниться, що ви доведені до такого стану, що вже не можете ні плакати, ні кричати, а можете лише тільки бити руками по стіні — в реальності подібне сновидіння обіцяє сплячій людині тихе сімейне щастя і примирення з тими, з ким він був у сварці.

Наснилося, що ви в стані істерики сховалися від усіх в дальній темний куток і ридаєте, обхопивши коліна руками — до успіху у всіх сферах життя. За що б ви не взялися, все у вас вийде, обіцяє Весняний сонник.

Спостерігати істерику у інших — від вас чекають допомоги друзі

Сниться сон, в якому ви намагаєтеся заспокоїти людину, що знаходиться на межі істеричного припадку, ви щось йому говорите, витираєте сльози — наяву ваша допомога буде потрібна близькій людині, пророкує сонник Міллера.

Наснилося, що ви відтягуєте плаче і б’ється в істериці людини від труни його родича — наяву ви зіткнетеся з черствістю людей до тих, хто їх слабкіше, і проявіть турботу про знедолених.

Істерика у дитини або Будьте обережні — небезпека не дрімає

Бачити уві сні істерику у дитини, коли він нікого не слухає, а лежить на підлозі і б’є ногами — стережіться потрапити в неприємну ситуацію через своїх слів. Ви можете ненавмисно когось образити і цим спровокувати скандал.

Сниться сон, що ваш малюк голосно й істерично плаче і розмазує сльози по обличчю і одязі — є ймовірність того, що ви потрапите в халепу, пов’язану з грошима, попереджає сонник Цвєткова.

Істерика у дитини, спровокована відмовою виконати його бажання — знак того, що в реальному житті ви не можете проявити твердість у своїх рішеннях і вчинках. Люди цим часто зловживають, часом навіть вам на шкоду. Навчіться говорити «ні», радить Осінній сонник.

Лікувати істерику — знак кар’єрного росту

Сниться, що ви лікар в клініці закритого типу для людей, які страждають психічними розладами — до змін в кар’єрі: якщо клініка елітна і сучасна — вас чекає успіх і процвітання, бюджетна лікарня із застарілим будівлею — зараз не найкращий час для кар’єрного зростання.

Наснилося, що ви робить заспокійливий укол пацієнтові з істерикою — ви допоможете своєму колезі впоратися з роботою, що позитивно позначиться на вашому професійному майбутньому, радує сонник Ванги.

Бути причиною істерики — вас чекають сімейні клопоти

Чоловік бачить сон, в якому істерить дружина, доведена їм же до нападу — в реальності жінці не вистачає уваги чоловіка і чоловік це розуміє, тому він бачить подібні сни. Виправте ситуацію в родині, радить Місячний сонник.

Дівчині приснилося, що коханий хлопець істерично кричить — до деяких проблемами нерозуміння з партнером в реальності, але якщо уві сні хлопець мовчки упускає сльози — слід просто трохи більше часу приділяти своєму партнерові.

Сонник істерика, до чого сниться істерика уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: