Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник інвалід — до чого сниться?

Сонник Ванги

Якщо ви уві сні стали інвалідом, то вас мучать в реальності тривожні переживання і почуття втрати і самотності. З цією тривогою ви можете впоратися тільки в молитвах і в спілкуванні з іншими людьми. Бачиш уві сні інваліда — у дійсності з’явиться така ситуація, в якій вам знадобиться пожертвувати собою заради когось іншого. Але це пожертва зміцнить ваш дух і сили. Бачити уві сні дуже багато інвалідів — це знак, який вказує на те, що вам потрібно по життю бути добріші до навколишніх і нужденним.

Сонник Міллера

Якщо приснилися інваліди, значить, ваші ділові партнери виявляться на перевірку неприємними людьми, готовими спокуситися на ваші інтереси. Побачити себе одним з них — є загроза неприємних обставин. Людина в інвалідному візку сниться до ймовірності голоду і лих, під час яких ви приймете активну участь у допомозі всім, кому вона потрібна.

Сонник Фрейда

Образ приснився інваліда говорить про те, що, відчуваючи себе в якійсь мірі неповноцінним, ви опиняєтеся не в змозі адекватно сприймати відносини з протилежною статтю. Є у вас і нав’язлива ідея: вам здається, що партнер ставиться до вас не так щиро, як він прагне це продемонструвати.

Французький Сонник

Якщо приснився інвалід, це означає, що ваша старість — спокійна і умиротворена — буде протікати в оточенні доброзичливих і поважних людей. Побачити убогого каліку — таке сновидіння означає, що сумні думки надовго візьмуть в полон вашу душу. Побачити себе калікою — сон до безбідного життя.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні незнайому людину без будь-якої кінцівки — в реальному житті Вашим сексуальним відносинам заважає неусвідомлена боязнь бути використаним і кинутим. Однак всі Ваші страхи і побоювання марні — зв’язок з коханою людиною принесе Вам тільки радість і задоволення.

Сучасний Сонник

Інвалід сниться до появи сумнівних партнерів, які спробують досягти успіху за ваш рахунок. Якщо снилося, що ви інвалід, то в реальності можете зробити необачні кроки, які згубно позначаться на вашому іміджі. Утримайтеся від них.

Сонник Менегетті

Сон символізує манеру поведінки людини і спосіб адаптації, які призводять до регресу і патології. Крім того, може служити вказівкою на оточення, окремий предмет або на конкретну людину, що активізують цей процес.

Сімейний Сонник

Бачити його або бути їм — до невдач, перешкод і труднощів. Іноді такий сон вказує на безвихідність вашого становища і ваше безсилля впоратися з ситуацією.

Сонник Хассе

Бачити інваліда — це віщує вам загрозу нещасного випадку; бути їм — будете стояти на своєму, проявивши принциповість.

Ісламський Сонник

Побачив уві сні інваліда відчує відданість до себе з боку близьких і його очікує спокійна старість.

Сонник Мандрівника

Інвалід — погіршення справ. Інвалідом бути — збиток в справах, відносинах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: