Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник іноземець — до чого сниться?

Езотеричний Сонник

Сон, в якому фігурує особа іноземного походження — віщує вам здорове і численне потомство. Приймати уві сні громадянство іншої країни — наяву це віщує безліч нових хороших друзів. Виходити уві сні заміж за іноземця — до неприємностей.

Бачити уві сні араба — віщує радість, якої позаздрять навіть друзі. Бачити уві сні негра — наяву сильно чогось злякатися або стривожитися з приводу якогось захворювання; розмовляти з ним — втратити великі надії і перспективи. Бачити уві сні німця, який не може порозумітися з вами, а ви з ним — такий сон говорить про те, що вам доведеться зіткнутися зі складною справою, яке поставить вас в подив. Турок уві сні — передвіщає неприємності в сердечних справах.

Сучасний Сонник

Симпатичний іноземець сниться до хорошого, радісного часу. Вам буде вдаватися все як в особистому житті, так і на роботі. Якщо вам снився іноземець, а наяву ви хочете перегорнути сторінку свого життя і розірвати зв’язки, що сковують ваше просування вперед, то зараз для цього настав найсприятливіший період. Готуйтеся також до нових знайомств.

Якщо уві сні ви побачили себе в незнайомому місті і розмови його жителів вам незрозумілі, то в реальній дійсності вам належить самотність: ваша запальність доконає оточуючих, і вони почнуть уникати вас. Не забувайте про плинності на роботі. Крім того, подібний сюжет сниться до того, що начальник покладе на вас непосильний тягар обов’язків.

Сімейний Сонник

Бути їм уві сні означає, що ви ніяк не можете розібратися в своїх заплутаних справах. Приємної зовнішності іноземець уві сні означає несподіване отримання приємних звісток. Строгий, злий, неприємний іноземець уві сні віщує недобре. Іноді це може бути крах ваших планів або обман. Якщо вам присниться, що іноземець уві сні не може порозумітися з вами, то скоро вам запропонують справу, взявшись за яке, ви розгубитеся і не будете знати, що робити. Іноді такий сон вказує, що незабаром ви перестанете розуміти близьку людину і мотиви його вчинків, від яких вас коробить.

Сонник Лоффа

Бувають сни, в яких ми спілкуємося з іноземцями. Притому іноді спілкування відбувається на нашій рідній мові, а іноді ми насилу намагаємося зрозуміти, що говорить іноземець незрозумілою для нас мовою. Але бувають і сни, в яких ми, як нам здається, спокійно спілкуємося з іноземцями на їхній мові. Всі ці сни в тій чи іншій мірі показують ступінь нашого взаєморозуміння з оточуючими людьми. Самі ж іноземці у снах є символічним відображенням інших, незрозумілих нам людей, людей з іншим чином думок, з якими ми більш-менш успішно знаходимо спільну мову.

Сонник Мандрівника

Частина характеру сновидіння, що конфліктує з громадською думкою, незручна для суспільства; соціальні протиріччя; незручна, дивна ситуація. Для дівчини — якась мрія, закордонний «принц» (тлумачиться по сюжету). Доп. Смисли іноземець, як чужий, незнайомий, незрозумілий людина (з них важко вступити в спілкування); і як заможний, багатий (європеєць), для дівчини, можливо, майбутній наречений.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні людини, що говорить чужою мовою, — до несподіваних неприємностей. Вони стануть розплатою за колишнє необережне і легковажне ставлення до інтимної сторони життя. Бачити себе в сні займаються любов’ю з іноземцем — в найближчому майбутньому Ваші яскраві еротичні фантазії стануть реальністю.

Сонник Міллера

Приснився іноземець, який викликав у вас симпатію, — значить, життя буде складатися сприятливо, у вас буде міцне здоров’я. Якщо ж він не сподобався, це до розчарувань. Бачити в ролі іноземця себе — сон до того, що у вас будуть віддані друзі.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що вам подобається іноземець, це означає, що ви будете щасливі в любові і створите міцну сім’ю. Приснився іноземець, до якого ви відчуваєте неприязнь, обіцяє розчарування в коханій людині.

Англійська Сонник

Відчувати себе іноземцем на батьківщині — сон не треба приймати близько до серця. Якщо і будуть якісь зміни, то можете завжди розраховувати на дружбу і любов близьких.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: