Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ікона — до чого сниться?

Сонник Лоффа

У багатьох випадках сновидіння, в яких фігурують ікони, є відображенням або сили, або єдності. Вам хочеться відчувати єдність із Всесвітом, і ікони є відповідним елементом, за допомогою якого можна здійснити таке єднання. Іноді сняться ситуації, в яких для вирішення конфлікту ви потребуєте надприродну силу, і ікони в цьому випадку будуть провідником або символом такої сили.

Всі люди можуть бачити величезну кількість образів-ікон, а з’являються в сновидіннях пов’язані з індивідуальним життєвим досвідом (наприклад, розп’яття, зірка Давида, Будда та ін.). Досвід, який має відношення до образів-ікон, ставився до священних або надприродним явищам, які колись спостерігалися у вашому житті? Згадайте, що з’явилися уві сні ікони були шановані людьми або вони нехтували ними, і які в зв’язку з цим ви відчували почуття.

Сонник Міллера

Якщо наснилася ікона, це говорить про те, що доля надасть вам відмінні шанси для того, щоб зав’язати нові ділові контакти, встановити доброзичливі стосунки з людьми, в спілкуванні з якими ви потребуєте. Отримати вигоду з розпочатої справи у вас вийде навіть при найскладніших обставинах. Молитися перед іконою — такий сон віщує підтримку партнерів по бізнесу, яку запропонують вони самі. А ось покупка ікони повідомляє, що друзі відмовлять, коли ви звернетеся до них з проханням про допомогу. Є ймовірність, що ви з власної вини розлучитеся з сім’єю або втратите роботу. Дивитися на ікону в церкві — сон підказує, що ваш вибір виявиться правильним. Молода дівчина після такого сну вдало вийде заміж і після жодного разу про це не пошкодує.

Сонник Ванги

Наснилися ікони, що знаходяться в будинку, — таке сновидіння повідомляє про конфлікт на релігійному грунті. Він відбудеться на вашій батьківщині, призведе до жертв і великого збитку і затягнеться на роки. Уві сні знімали ікони зі стін — прийде час кризи віри, люди будуть ігнорувати закони Божі. Але це занадто дорого їм обійдеться, вони покарають самі себе, і дуже жорстоко.

Побачені вами ікони знаходилися в церкві — такий сон розповідає вам: коли настануть лихі часи, єдине, що буде здатне вас врятувати, — це віра в Бога. Якщо ви, як блудний син, прийдете в лоно церкви, Бог не відвернеться від вас, незважаючи на вашу не дуже велику релігійність.

Сучасний Сонник

Образ ікони уві сні віщує благополучний розклад справ. Ви з легкістю налагодите стосунки з потрібними людьми, а розпочате захід скоро завершиться успіхом. Читати молитву перед іконою — хороший знак, який свідчить про те, що ділові партнери запропонують вам цікаві багатообіцяючі ідеї, продуктивні перспективи. Купувати ікону уві сні — ознака того, що кращі друзі не зможуть підтримати вас в матеріальному плані, тому розраховувати доведеться тільки на власні сили. Тримати її в руках — до досягнення мети, впустити — до даремним очікуванням.

Сонник Нострадамуса

Ікона уособлює собою покаяння, духовність, пророцтво. Молитися перед іконою — сон такого роду підказує вам, що ви ігноруєте розвиток, вдосконалення духу, оскільки концентріруетесь на матеріальних проблемах. Наснилося плаче ікона є поганою ознакою.

Тримати в руках ікону — сновидіння до отримання довгоочікуваної новини. Ставити свічку перед іконою — сон видає ваш внутрішній стан: помилки минулого викликають у вас докори сумління. Що впала ікона пророкує фатальну помилку.

Сонник Фрейда

Побачити уві сні ікону — такий сон свідчить про те, що відносини з партнером вам бачаться грішними, неправильними, не такими, яким їм бути годиться. Але чи замислювалися ви хоч раз над тим, якими саме вони, на вашу думку, повинні бути? Подумайте, з якого дива ви повинні підкорятися існуючим в вашій уяві правилам зав’язування відносин.

Езотеричний Сонник

Наснилася ікона з благим ликом — гряде удача, вищі сили дали вам своє благословення. З темним, поганим ликом — це до спокусі. Думаючи, що вершите велика справа, ви потураєте особистої гордині і амбітності. Наснилася безлика ікона — значить, вам необхідно переглянути свої пріоритети, оскільки зараз ви вклоняєтеся колоса на глиняних ногах.

Еротичний Сонник

Молитися перед іконою або просто дивитися на неї — сон, що попереджає про майбутній вибір. Деякий час Ви будете розриватися між болісним бажанням порвати відносини з людиною, який пригнічує Вас в сексуальному плані і є джерелом болю і прикрості, і боязню змінити щось у своєму житті.

Сімейний Сонник

Бачити її уві сні — знак печалі і терпіння. Молитися перед нею — чекайте полегшення, розради в печалі, підтримки. Дивіться тлумачення: Вівтар, Кіот.

Сонник Цветкова

Ікона сниться до благополуччя. Ви захиститеся від спокус, якими б великими вони не були.

Сонник Хассе

Доведеться терпіти.

Сонник Мандрівника

Допомога, захист.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: