Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник інтрига, до чого сниться інтрига уві сні

До чого сниться інтрига? Сонник називає цей символ передвістям краху починань, ураження при боротьбі з недоброзичливцями, можливістю зробити непристойні дії. Бачення попереджає уві сні про підступність колег або уявних друзів, любовному суперництві.

Можете програти, але не сприймайте невдачі занадто похмуро

Таке сновидіння трактується відповідно до того, виявилися чи ви жертвою або навпаки, самі розробили проти кого-то підступний план.

Бачили, як постраждали від інтриги уві сні? Це негативний символ: в протистоянні з недругами перемога виявиться не на вашому боці.

Наснилося, ніби чиясь інтрига принесла шкоду? Сонник пояснює: якщо сплячий ніколи не відрізнявся оптимізмом, він буде все невдачі сприймати надто сильно. Потрібно перебороти ці занепадницькі віяння.

Уявні друзі, непорядні вчинки

До чого сниться самому плести якусь інтригу? Тлумачення сну наступне: попереду проблеми з тими, кого сновидец вважав своїми друзями.

Бачити, як затіваєте її уві сні проти знайомого, означає: незабаром можете розбагатіти, але тільки за допомогою нечесних методів. Якщо про це стане відомо — постраждає ваша чесне досі ім’я і репутація.

Наснилося інтригувати проти колеги або знайомого, але затія провалилася? Сонник попереджає: наяву сплячого чекає провал починань і вчинків, здатних очорнити його. А ось якщо він задумає хороше, корисну справу — підприємство увінчається успіхом.

Довелось брати участь в політичних іграх уві сні? Бачення підказує: треба ретельніше продумувати свої дії — зменшиться ймовірність зробити помилку і результат буде набагато краще.

Сонник Міллера: настрої поразки

До чого сниться виявитися жертвою якоїсь інтриги? Наяву відчуєте пригніченість духу. З’являться пораженські настрої щодо чергових завдань. Постарайтеся подолати їх.

Попереду неприємності, ви надто самовпевнені

Інтрига, задумана сновидцем проти когось, означає: чекають неприємності з власної вини. Після такого бачення у сплячого з’являться суперники в любові, справах.

Інтрига, яку ви самі затіяли уві сні на роботі, вказує на занадто сильну впевненість у правильності своїх дій. Тому можна образити когось, не помітивши цього і нажити собі ворогів.

Якою вона була?

Згадайте, яка саме інтрига наснилася:

 • Любовна — на любовному фронті почнеться суперництво;
 • В бізнесі — конкуренти підуть на багато чого, щоб доставити побільше неприємностей;
 • На роботі — хтось хоче вижити вас і зайняти ваше місце;
 • Політична — потрібно вирішувати свої справи більш дипломатично і делікатно, а не рубати з плеча.
 • З’явиться ворог, вам не вистачає однодумців

  До чого сниться зустріти підступного інтригана? Сонник роз’яснює: на роботі у сплячого з’явиться ворог.

  Наснилося бачити, ніби вас хтось втягнув у брудну інтригу? Сновидіння вказує: вам не вистачає однодумців, тих, з ким можна було б домогтися успіху.

  Уві сні стали жертвою чиїхось підступів? Сонник застерігає від надто сильних переживань з приводу невдач. Вони минущі, а ваша нервова система може постраждати від негативних емоцій.

  Сонник інтрига, до чого сниться інтрига уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: