Сонник інтимний зв’язок, до чого сниться інтимний зв’язок уві сні

Наснилася інтимний зв’язок з якоюсь людиною? Сонник вважає, що події у сні можуть втілитися і наяву. Однак це не єдине пояснення того,, до чого сниться розглянутий сюжет. Підказки шукайте в його деталях.

Ви впораєтеся!

Уві сні трапилося вступити в інтимні стосунки з абсолютно незнайомою персонажем?

Таким дивним чином підсвідомість компенсує недостачу душевного тепла і реального сексу. Більш того, тлумачення сну найчастіше позитивне і пророкує загальний успіх.

Наснилося, що ви зустрічаєтеся з незнайомим чоловіком? Сонник переконаний: в реалі вам явно не вистачає розуміння оточуючих, але ви впораєтеся і поодинці.

Чи готові?

До чого сниться сновідних інтимний зв’язок з відомим вам людиною? Сонник впевнений: трапиться якась подія, що докорінно змінить поточний думку про нього.

Уві сні привиділися тісні відносини з жінкою? В реалі поринете в печаль і безрадісні роздуми.

Дівиці бачити інтим з чоловіком, якого вона не має, означає, що вона потрапить на веселе свято і зустріне там хлопця, від якого скоро народить дитину.

Щастя або проблеми?

Наснилася романтична зустріч, яка принесла радісні відчуття? Сонник гарантує: наяву пізнаєте щастя в любові.

Сталося бачити, що інтимний зв’язок не дала уві сні очікуваних емоцій, а скоріше, розчарувала? Будьте обережні, реалізація задуманих планів може принести масу проблем.

Не забувайте!

До чого взагалі сниться інтимний зв’язок? Сонник нагадує: в подібних сюжетах відображаються звичні події, а інтимний підтекст передає рівень близькості між сновидцем і оточуючими людьми.

Але пам’ятайте, іноді в силу вступає закон інверсії і особливо яскраве явище отримує протилежне значення. Тобто, чим спекотніше пристрасть, тим глибше виявиться реальний конфлікт і навпаки.

Задумайтесь!

До чого сниться приємна інтимний зв’язок з родичем? Уві сні таким незвичайним чином відбувається возз’єднання окремих сторін особистості сновидіння.

Рада сонника: згадайте, з ким саме довелося зустрічатися, і постарайтеся зіставити асоціативне сприйняття персонажа з якоюсь частиною себе.

Все нормально!

До чого сниться інтимний зв’язок з власним батьком? Подібний образ може мати дві абсолютно несхожі трактування.

Варіант перший: сонник не вбачає в тому сюжеті нічого ганебного. Уві сні саме так висловлюється бажання індивідуума мати ті чи інші риси, властиві найбільш шанованій людині.

З цієї причини можна бачити секс з батьками, друзями, відомими акторами і навіть начальником.

Негативна трактування

Другий варіант тлумачення більш негативний. Наснилася близькість з батьком? Це знамення того, що запущена програма самознищення.

Подібне сновидіння також вказує на заняття чорною магією або просто вкрай погані думки і наміри. Для чоловіка сексуальний контакт з матір’ю означає його нездатність або небажання вступити в серйозну зв’язок.

Ще більше значень

Крім того:

 • Інтим з мамою відображає загальну незадоволеність життям.
 • З батьком — хвороба, взаєморозуміння.
 • З другом / начальником — довіру, спільні інтереси.
 • З сестрою / братом — конфлікт.
 • З дядьком / тіткою — везіння, просування.
 • Рада Міллера

  Наснилася близькість з сестрою, братиком чи іншим кровним родичем? Образи, отримані в далекому дитинстві, починають виходити на поверхню. Якщо інцест або кровозмісні відносини приходять уві сні регулярно, то пора розібратися зі своїми страхами або навіть задуматися про відвідини психоаналітика.

  Сонник інтимний зв'язок, до чого сниться інтимний зв'язок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: