Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ізюм — до чого сниться?

Сонник Ванги

Ізюм уві сні символізує задоволення, радість, милостиве настрій. Уві сні сушити родзинки — такий сон свідчить про те, що ви ведете благочестивий спосіб життя, за що і будете винагороджені. Є родзинки — наяву вам належить насолоджуватися життям, оскільки найближче майбутнє обіцяє бути для вас спокійним і безтурботним. Якщо приснилося, що ви розсипали родзинки, то це говорить про те, що ви зруйнуєте щастя, що пливе в руки, але каяття і жаль не повернуть вам втраченого. Випікати що-небудь з родзинками — ви користуєтеся благами, які надсилаються понад, але забуваєте подякувати за них Бога, цей сон служить нагадуванням про необхідність думати про душу і бути вдячним за те, що отримуєш в житті.

Сучасний Сонник

Якщо ви їли уві сні родзинки — наяву у вас відбудеться занепад духу. Не дозволяйте йому затьмарювати ваші надії, адже вони вже близькі до здійснення. І знайте, що ви ризикуєте потрапити в ситуацію, небезпечну втратами, турботами, клопотами і засмученнями. Крім того, бачити або є родзинки уві сні означає, що попереду невелике любовну пригоду, в яке ви поринете не роздумуючи. Серйозного продовження воно не матиме, але шкодувати про те, що трапилося ви ні краплі не будете.

Сонник Лонго

Купівля родзинок уві сні говорить про те, що предмет ваших устремлінь — легке життя. Працювати — доля коней, а вам і без цього все піднесуть на блюдечку із золотою облямівкою. Що ж, може, і піднесуть, тільки велике питання, хто, що і коли. Виколупувати уві сні родзинки з випічки — такий сон говорить про те, що справа, яка вас займає сьогодні найбільше, насправді абсолютно безперспективно, тому доводити його до розуму — марна трата часу і сил.

Сонник Лоффа

Ізюм може приснитися в першу чергу напередодні сварки з сусідами або приятелями. Але якщо ви збираєте розкиданий по підлозі родзинки, то, можливо, в житті чіпляєтеся за якісь несуттєві деталі, що гальмує ваші справи і веде до погіршення відносин з оточуючими.

Сонник Фрейда

Є родзинки або просто його бачити — сон з таким сюжетом пророкує, що ви без роздумів поринете в невелике любовну пригоду. Незважаючи на те, що серйозного продовження не буде, не буде і жалю про роман.

Сімейний Сонник

Є його уві сні — до переживань з приводу ваших справ, які можуть впасти через якусь дрібницю. Іноді сон про родзинках пророкує суперечки. Дивіться тлумачення: Виноград.

Сонник Міллера

Є уві сні родзинки — цей сон означає, що реалізація ваших сподівань вже будуть підходити до свого завершення, коли їх затьмарить ваше безпричинно погіршало настрій.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться родзинки, це означає, що ви будете страждати, тому що не здійсниться ваша надія зустріти вірного супутника життя.

Французький Сонник

Ізюм сниться до втрат, клопотам і засмучення.

Сонник Хассе

Їли родзинки — будете сперечатися з сусідами.

Ісламський Сонник

Ізюм — це корисний доля від Аллаха.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: