Сонник індіанець, до чого сниться індіанець уві сні

Бачити індіанця уві сні, самому належати до племені — двоякий знак. З одного боку, кохана людина, вірні друзі покличуть вас у довгоочікувану відпустку з пригодами, подорожами, з іншого — сновидіння означає підступного ворога, якого ви до сих пір не побачили в своєму оточенні. До чого сниться індіанець воїн, сонники інтерпретують, виходячи з емоцій, випробуваних уві сні.

Сонник Міллера: тлумачення сну у психологів

Знаменитий психотерапевт пояснює появу індіанців уві сні нестачею яскравих позитивних моментів. Життя стала прісною, нецікавою, а душа сновидіння бажає свята, якщо приснився апачі, одягнене в пір’я. Сонник Міллера трохи поверхнево трактує, до чого сняться могікани:

 • З пір’ям на голові — до пригод, спонтанним подорожей;
 • З сагайдаком стріл — хтось бажає перехитрити вас;
 • Плем’я, танцює біля багаття — до небезпеки;
 • Бачити себе індіанцем, шаманом — до цікавих змін.
 • Готуйтеся в похід

  Бачити напівголого індіанця уві сні — до пригодам любовного характеру. Сонник Фрейда вказує на глибоко інтимну підгрунтя. Нереалізовані бажання, підсвідомі мрії вступити в контакт з людиною, що прославився гіперсексуальністю — саме те, до чого сняться представники червоношкірих народів.

  Якщо приснилося, що довелося спілкуватися з індіанцем, готуйтеся до запаморочливого пригоди, походу в гори, захоплюючій туристичній поїздці. Сновидіння означає, що прийшла пора канікул, запланованої відпустки, довгих вихідних.

  Як уникнути небезпеки

  Бачити збройних індіанців уві сні — до появи хитрого конкурента. Нещирість друзів може стати причиною сварок, взаємних образ. Погано, якщо наснилося, що вони взяли вас в полон і хотіли з’їсти. Швидше за все, хтось готує серйозну війну проти вас, вашої ідеології.

  До чого сняться дикі племена індіанців, добре розповідає сонник Нострадамуса. Віщун рекомендує не довіряти новим знайомствам — цілком можливо, хтось вирішив зашкодити проекту, яким ви займаєтеся не один рік. Людям, практикуючим усвідомлені сновидіння, магічні паси Кастанеди, слід стати подвійно обережними, попрацювати над власною духовністю, щоб не стати жертвою власних войовничих дій.

  Всі зміни — на краще

  Вождь індіанців уособлює близькість до природи. Якщо приснилося, що довелося зіткнутися з шаманом в первісних умовах життя — знайте, підсвідомість підказує, що пора відпочити від цивілізації, її благ, змінити коло спілкування, помріяти на самоті.

  Сучасні сонники наполягають на необхідності відпочинку в умовах повної самоти. Постарайтеся позбутися від комплексів, постійного контролю з боку старших членів сім’ї, керівництва. Станьте досить вільною людиною, перестаньте давати звіт за кожен крок і просто насолоджуйтеся життям.

  Сонник індіанець, до чого сниться індіанець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: