Сонник інжир, до чого сниться інжир уві сні

Фігове дерево в багатьох культурах є священним. Завдяки поживним цінностям, інжир уві сні — символ родючості, а зображення фігових листків на античних скульптурах, що прикривають чоловічі геніталії, стало згодом своєрідною ознакою сексуальності. Далеко не останню роль в тлумаченні сонників,, до чого сниться цей плід, відіграло згадки про смокви в Біблії, де вона уособлює достаток і процвітання.

Смоківниця

Ісламський сонник, тлумачення сну про інжіровом дереві, пов’язує райськими, забороненими задоволеннями. В цьому випадку, якщо дівчині або жінці сниться, що вона їсть інжир, то це означає, що сновидицей ризикує піддатися спокусі, про що в подальшому може пошкодувати.

Для жінки, бачити уві сні плоди на інжіровом дереві обіцяє довгоочікувану вагітність і благополучні пологи. Молодій дівчині, приснився квітуча смоківниця віщує швидке пропозицію руки і серця, за яким послідує заміжжя. Рвати смокви прямо з рослини і поїдати — до благополуччя в сердечних справах.

Поїдати смокви

Англійська сонник пояснює,, до чого сниться їсти солодкий, стиглий інжир, отриманням щедрого подарунка долі, що дозволить досягти сновидцу певної незалежності. Також приснився образ, на думку Східного тлумача, є ознакою матеріального і фінансового достатку сновідящего, відмінного здоров’я і самопочуття.

Згідно сонником Міллера, сновидіння, в якому довелося їсти інжир, означає гарячкову квапливість, що ненадовго охопить сплячої людини. Молодій дівчині, їсти уві сні інжир, віщає про появу багатого і гідного шанувальника, здатного забезпечити шикарне життя сновидицей.

Бачити уві сні, як хтось їсть винну ягоду, попереджає Загальним тлумачем, про хвороби родича, і необхідності в реальному житті відвідувати його в лікарні.

Радійте, Вас чекає благополуччя

Сонник від А до Я тлумачить, до чого сниться купувати або продавати інжир, передвістям отримання прибутку, на яку не розраховував сновідящій. Також, приснилося сновидіння пророкує про виконання серцевих бажань сплячої людини, закоханим людям, дарує надію на взаємність.

Циганський тлумач, приснилися плоди, що висять на дереві, пов’язує з майбутньою зустріччю з іноземцем, що стане корисною для Вас або Вашого підприємства. Купувати інжир — зробити вдалу угоду наяву, їсти його — до придбання нових знань або умінь.

Згідно з тлумаченням Сонника Нової Ери, інжир уві сні, вважається символьним відображенням бажань і прагнень сновідящего мати матеріальний достаток в будинку, фінансове забезпечення та взаєморозуміння між усіма членами родини. До того ж, подібний образ обіцяє можливу радість і задоволення.

Стримуйте свої пориви і все налагодиться

Бачити уві сні сухий інжир передвіщає сум, втрату майна через своїх необдуманих дій. Постарайтеся в реальному часі не піддаватися емоціям, а об’єктивно оцінювати ситуацію, що виникла, не звинувачуючи оточуючих в своїх упущення.

Купувати сухий інжир, за версією Сучасного суміщеного сонника, є попередженням, що наяву є ймовірність зробити непристойний або непорядний вчинок, про який доведеться довго шкодувати і каятися.

Сонник інжир, до чого сниться інжир уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: