Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник індик, до чого сниться індик уві сні

Відповідно до символіки сновидінь, індик — це символ зарозумілості і пихатості. Знаючи це, не важко здогадатися,, до чого сниться індик: побачена уві сні ця величезна пташка символізує пиху і зарозумілість сплячої людини. А хочете дізнатися, що означає сон, в якому ви готуєте їжу з індичатини, бачите хворих пташок і інші подібні сюжети — немає нічого простішого. Вам допоможе сонник!

«Важлива» пташка або Фінансовий добробут залежить від вас

Бачити уві сні чорного індика, важливо крокує серед інших пернатих — хороший знак для тих, хто займається бізнесом. Сонник Міллера пророкує, що сплячого чекає успіх в ділових переговорах і підписанні контракту.

Наснилися маленькі индюшата бігають по пташиному двору — до невеликої, але постійного прибутку.

Сниться, що ви спостерігаєте за тим, як білий Галгала заграє до чорної індички — в найближчі кілька днів гроші будуть «липнути» до вас. Не пропустіть момент збагатитися, радить Сучасний сонник.

Контакт з індиком — не дратувати конкурентів

Сниться, що на вас нападає індик — в реальності ви зіткнетеся з неприязню до вас якихось людей.

Бачити, що на вас нападає і кусає стадо Галгані — будьте дуже обережні, ваші вороги налаштовані рішуче, попереджає сонник Ванги.

Наснилося, що на вас напали маленькі индюшата — вам буде не важко позбутися конкурентів, вони в порівнянні з вами — діти.

Сниться, що ви бачите численні укуси на своїх ногах, залишені голодними і злими пташками — заздрісники не принесуть вам суттєвої шкоди, але добре потріпають нерви.

Побачити уві сні, що ви тікаєте від біжить за вами індика — втекли — в боротьбі з конкурентами отримаєте перемогу, наздогнав — до поразки.

Дієтична індичатина — знак відмінних звісток

Наснилося, що ви вбили індичку і тепер Обскубують її — хороші новини позбавлять вас від поганого настрою, правда, ненадовго.

Готувати уві сні блюдо з індичатини і є його — чекайте радісних звісток, які стосуються роботи, пророкує Східний сонник.

Смажити Галгала на рожні над багаттям — наяву вам належить організувати веселе застілля з друзями в честь якогось свята.

Хвора або мертва пташка — бережіть здоров’я

Бачити уві сні багато мертвих індиків — зверніть увагу на своє здоров’я, якщо воно ще в нормі — прийміть профілактичні заходи, якщо вже захворіли — зверніться до фахівця.

Наснилося, що на вашому пташиному дворі захворіло велика кількість птахів: індиків, курей, качок, гусей — в реальному житті вас чекає відчутний удар по вашому самолюбству, який принесе вам нервове перенапруження і потрясіння.

Вбити хвору птицю — якщо не почнете лікувати хворобу, що протікає в легкій формі, вам не вдасться уникнути лікарняного ліжка, пророкує сонник міс Хассе.

Продавати або купувати індичок — праця принесе задоволення

Годувати для продажу великого індика — робота порадує вас хорошим заробітком, пророкує Весняний сонник.

Купувати уві сні індика чорного кольору — вас чекає орати «по-чорному», але це буде того коштувати, дохід буде дуже пристойним. Білий птах — знак легкої і низькооплачуваною роботи.

Продавати велику пташку — вам доручать цікаве завдання, від якого вам не слід відмовлятися.

Сонник індик, до чого сниться індик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: