Сонник інопланетяни, до чого сниться інопланетяни уві сні

Якщо уві сні ви побачили інопланетян, то ймовірно в реальному світі ви дивитеся занадто багато фантастичних фільмів або в серйоз захоплюєтеся уфологією. Якщо ж за вами не помічено ні того, ні іншого, то сонник розповість,, до чого сниться цей незвичайне сновидіння.

Духовний сенс

Сон про інопланетян має двояке тлумачення. З одного боку він втілює ваші мрії про краще, з іншого передає внутрішній стан. Якщо наснилася літаюча тарілка в небі, то скоро вам відкриються дуже нетривіальні знання.

Сонник вважає, що прибульці, що з’явилися в темному і похмурому сновидінні, символізують наш світ, що погрузла в невірі і злобі. А інопланетяни виступають в ньому як знамення прийдешніх змін. На думку сонника, інопланетні гості символізують вищу мудрість.

Можливо, в душі сплячого оселилася порожнеча і темрява, і це не дає йому зрозуміти, що чудеса полягають всередині людини і чекати їх приходу ззовні зовсім не варто. Якщо ж вам вдалося вступити в контакт з інопланетними гостями, і ви відчули радість, то у вас є незвичайні паранормальні здібності.

У цьому світлі досить легко визначити до чого сняться інопланетяни — вони уособлюють ту частину вашого внутрішнього Его, яку ви не можете або не хочете визнавати.

Приземлене значення

До чого ще сниться сон про інопланетян? Сонник має на цей рахунок і більш приземлені варіанти тлумачень. Якщо в нічних мареннях до вас приходили прибульці, то наяву ви познайомитеся з дуже впливовими людьми.

Жінкам інопланетяни можуть наснитися напередодні ризикованого, але дуже приємного любовної пригоди. Ще одне тлумачення сонника молодим особам обіцяє вдале заміжжя. Але тільки якщо вони бачили інопланетних візитерів на літаючій тарілці здалеку.

Якщо ж сновидец вступив в контакт з прибульцями, то такий сон обіцяє ускладнення у відносинах з близькими людьми і віщує порочний зв’язок. Поява інопланетян також символізує нерозуміння з боку оточуючих.

Викрадення

Особливе значення має дію в сновидінні. Так, якщо вас викрали інопланетяни, то попереду чекає вельми сумнівне пригода. Якщо ж наснилося, що вас не просто викрали, а й відвезли далеко від будинку, то сонник радить подбати про безпеку своєї і сім’ї.

Добрі і злі

Обов’язково згадайте, наснилися добрі або злі гості з інших планет. Наприклад, до чого сниться, що до вас приходили агресивно налаштовані візитери? Це явне попередження про недоброзичливців і ворогів, налаштованих дуже рішуче.

А ось добрі інопланетяни уособлюють друзів, які неодмінно допоможуть у складній ситуації. Іноді сонник рекомендує сприймати візитерів буквально і чекати в своєму будинку непроханих гостей.

Почуття і емоції

Якщо уві сні ви відчули радість і задоволення, то наяву вас чекає серйозна прибуток, приємна знахідка або зустріч. А ось тривога, занепокоєння і навіть жах попереджають про важкі часи, наповнених суперечностями, сумнівами і переживаннями.

Наснилося, що уві сні приходили веселі і дружньо налаштовані інопланетяни? Сонник вважає це відмінним знаком, що обіцяє творчий підйом і удачу.

До чого сниться сон, що інопланетяни були нестрашними, але вкрай серйозними? Швидше за все, ви мислите як людина передова, легко оперує просунутими поняттями.

Сонник інопланетяни, до чого сниться інопланетяни уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: