Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хрест — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Хрест — це один з найбільш потужних релігійних символів. Він служить уособленням розради, зцілення, засудження, болю або потреби в захисті. Важливий аналіз того, яким чином даний об’єкт з’явився в сновидінні, який вплив це справило на весь його сюжет. Тим часом приснився хрест здатний викликати і почуття абсолютно іншої якості — тяжіння, відраза або прагнення його уникнути. Якщо уві сні ви уникали хреста, це служить віддзеркаленням вашого сорому, засудження, неадекватного ставлення до вічних загальнолюдських цінностей. Також це можна розцінювати як спробу проігнорувати пам’ять, тобто своєрідний захисний механізм, що допомагає забути про наслідки вибору або події, які мають відношення до релігійної символіки у вашому житті.

Зрозуміло, є у розп’яття позитивне начало, яке викликає у людини почуття безпеки, відчуття порятунку. Релігійні ікони служать для людей позитивним, якщо так можна висловитися, табу. Аналогічно тому, як ми намагаємося уникнути усіляких зносин з темними символами або образами табу, так ми відчуваємо добру силу, що виходить від позитивних символів, що дарує нам відчуття безпеки. Після сну про хрест люди, які дотримуються християнського віросповідання, нерідко проходять через внутрішнє очищення, оновлення духу, примирення з навколишньою дійсністю. Коли з’явився уві сні хрест, хто був поруч з вами? Що передувало появі розп’яття і послідувало за ним? Відповіді на ці питання стануть підказкою, символом чого є хрест саме для вас — зовнішньої направляючої до примирення або внутрішнього зцілення.

Сімейний Сонник

Сон про хрест пророкує долю і попереджає про випробування, вимагаючи при цьому терпимості і рішучості. Молитися хреста уві сні — знак радості і отримання подарунка від близької людини. Хрест цілувати уві сні — знак наближення біди, яка з’явиться для вас справжнім випробуванням. Залізний хрест бачити уві сні — знак захисту; могильний хрест обгородженим побачити уві сні — передвісник радості і спокою; хрест при дорозі — отримання хорошого известия.

Хрест поперек дороги уві сні побачити віщує невдачу в справах. Квіти поруч з хрестом уві сні означають радість, приємну зустріч, душевний спокій. Золотий хрест бачити уві сні віщує отримання радісної звістки. На собі бачити хрест — знак долі: все залежить від того, як він виглядає. Бачити хрест на інших уві сні — знак випробувань. Одягати хрест на інших (або передавати його іншим) уві сні означає, що ви покладаєте на цю людину певні обов’язки.

Знімати хрест з себе уві сні означає, що ви захочете змінити своє життя, незважаючи на докори сумління, які будете потім відчувати. Знаходити хрест уві сні — передвісник того, що скоро ваше життя може змінитися. Стояти на колінах перед хрестом уві сні означає, що вас чекає каяття в гріхах, приниження, душевні переживання. Зламаний хрест уві сні віщує, що ваша справжнє життя впаде як картковий будиночок. Хрестик натільний бачити уві сні — знак щастя, удачі. Тримати хрест в руках — печаль, смуток. Золотий хрест в руках ангела бачити уві сні — знак Божої волі, благословення Боже.

Сонник Нострадамуса

Хрест символізує собою порятунок, випробування, надію. Якщо приснився хрест, у вашому житті почнеться тривала пора, повна суворих випробувань. Наснилося церковне розп’яття — будете страждати через власні поганих вчинків. Стискати в руці хрест: ваш вибір — це не найлегший, але зате гідний життєвий шлях. Якщо приснився орел з хрестом в пазурах, це означає, що якась могутня імперія продемонструє акт агресії.

Хрест, окреслений колом, означає, що під загрозою біди виявиться вся планета і людство. Одягти на шию хрест — хтось із оточуючих попросить у вас допомоги з несприятливими для вас наслідками. Охоплений полум’ям хрест повідомляє, що вам загрожує якась небезпека. Хрест, що нагадує якір, позначає духовне відродження.

Сонник Ванги

Хрест в сновидіннях — це уособлення пробачення, захисту від зла, поновлення. Побачили на своїй шиї хрест з ланцюжком — це знак покаяння, любові до ближнього, всепрощення. Наснилося, що вас хрестив священик, надягаючи на вас хрест, — від нещасть ви будете захищені ангелом-хранителем.

Якщо приснився золотий, яскраво блискучий хрест — такий сон видає присутність у вашій натурі здатності прощати завдані вам образи і викидати їх зі своєї пам’яті. Побачити себе стоять на кладовищі перед могилою з великим хрестом — такий сон говорить про те, що ви повинні творити більше добрих справ, оскільки погані справи неминуче будуть покарані вищими силами. Це так, хоча наяву ви більше не вірите в справедливість цієї істини.

Сучасний Сонник

Натільний хрестик сниться до тривоги, неспокою. Якщо приснилося, що ви перебуваєте в церкви і бачите на своїх грудях хрестик, то вам будуть потрібні розуміння, прощення і допомогу з боку рідних і друзів. Побачили себе надягати комусь на шию хрестик — цій людині наяву загрожують неприємності або хвороба.

Втрата хрестика сниться до низці проблем, які дуже скоро обрушаться на вас, але не сокрушаться ваш дух. Не варто після такого сну перейматися забобонного жаху, тому що, якщо ви не втратите віри, Бог не залишить вас наодинці з бідою. Якщо снилося, що ви купували хрестик, значить, в доступному для огляду майбутньому у вас все буде добре.

Сонник Фрейда

Християнський хрест уві сні означає страх перед невідомістю. Можливо, ви плануєте в найближчому майбутньому деякі ризиковані заходи, операцію або здачу іспитів. Хрест уві сні означає, що ви боїтеся, що вам потрібно знайти в собі мужність прийняти своє майбутнє. Психологічні трактування хрестів зараз засновані на релігії, так що окремі випадки пояснити майже неможливо. Якщо ви втрачаєте хрест уві сні, такі сновидіння означають втрату впевненості, зречення від власних ідеалів.

Сонник Міллера

Приснився хрест застерігає вас від близької біди, винні в якій будуть оточуючі люди. Цілувати хрест — це означає, що звалилося нещастя ви приймете стійко. Молода жінка тримала в руках хрест — значить, її поведінка буде скромним і доброзичливим, тому вона доб’ється любові інших і прихильності долі. Приснився хтось тримає в руках хрест — такий сон закликає вас подбати про своїх ближніх, зайнятися благодійністю.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона тримає в руках хрест, це означає, що від неї залежить щастя в любові. Якщо вона буде добра до оточуючих, то неодмінно зустріне свою долю. Для одиноких людей — це знак, що пора переходити до активних дій. Варто лише зробити кілька кроків назустріч, і доля сама почне пропонувати цікаві варіанти і знайомити з потрібними людьми.

Сонник Хассе

Хрестик сниться до щастя. Побачити залізний хрест — будете під надійною опікою; хрест при дорозі — отримаєте радісну звістку; прикрашений квітами — в будинку оселиться щастя; обгороджений — знайдете вихід зі скрутного становища; закритий — до смерті в сім’ї; на кого-небудь бачити — до смутку; стояти перед розп’яттям на колінах — до розкаяння і печалі.

Китайський Сонник

Побачений уві сні хрест обіцяє вам велике щастя і над усіма вашими бідами отримаєте перемогу ви. Хрест на собі нести — на превеликий горю і муках в недалекому майбутньому. Знайти хрест — знак великого торжества. Якщо втратити хрест уві сні — будете ви вести розпусне життя, за яку ви скоро поплатитеся.

Езотеричний Сонник

Побачити великий хрест — це сигнал: вам необхідно зупинитися, щоб набратися енергії і сил напередодні якогось звершення. Натільний — попередження про те, що ви маєте намір зробити тяжкий гріх.

Сонник Мандрівника

Хрест — страждання, натільний хрестик — захист. Хрест на могилі — без коментарів; хрестик — знак скасування, кінця, забуття або позначка «особливого» пильної уваги; обрив відносин.

Сонник Менегетті

Хрест — символ болю, страждань, приписів до відмови від власного Я, регресу (накладення заборон. Заклик до смирення, символ важкої ситуації, в яку потрапила людина).

Ісламський Сонник

Хрест уві сні — знак нещастя і зла.

Сонник Цветкова

Хрест — це ваша доля, доля.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: