Сонник хмари, до чого сниться хмари уві сні

У всі часи люди любили дивитися в небо. Вночі милувалися зірками, вранці і ввечері — зорями, вдень — хмарами. Купчасті, перисті, грозові — яких тільки різновидів небесних «перінок» не існує. А якщо ви спостерігаєте за хмара не наяву, а уві сні, що ж це значить? До чого сняться хмарки і хмаринки? Що сплячому віщує таке сновидіння? Давайте запитаємо у відомих тлумачів — у сонників -, до чого сниться подібний сон!

Світлі хмари

Бачити уві сні білі прозорі хмари, крізь які проглядає сонце — сонник тлумачить так: як би погано не йшли справи — не переживайте, скоро все налагодиться, завдяки вашій активній діяльності.

Милуватися уві сні зірками, які проглядають крізь легку білу серпанок — чекайте багато дрібних радощів і успіхів, так віщує сонник Міллера.

Літати уві сні над м’якими купчастими «баранчиками» — чекайте настання світлої смуги в своєму житті.

Наснилося, то ви чіпаєте маленьке рожеве хмарка — скоріше за все, здійсниться якась невелика давня мрія.

Ходити по білим або рожевим «баранчики» — наяву ви мрієте про світлу і чисту любов.

Бачити хмарка у вигляді серця — в реальному житті любов взаємна.

Якщо сниться, що ви сидите на небесних «перина», сонники радять «спуститися з небес на землю» — ви занадто замріялися, мрії відволікають вас від справ, що може негативно позначитися на роботі.

Похмурі небесні тумани

Чорні низько навислі хмари віщують неприємності, а може бути і хвороба, для кого-то з близьких друзів або родичів.

Наснилися швидко біжать темні Хмари — знак швидких смутку і прикрощів.

Бачити, як ви літаєте серед чорних грозових хмар, а навколо вас виблискують блискавки — невдачі в справах стануть вашими супутниками на тривалий час.

Наснилися важкі свинцеві клуби пара, пофарбовані заходом в червоний колір — сонник попереджає: не беріться за справи, з якими по вашим передчуттям вам не впорається, так воно і станеться.

Сниться, що ходите під важкими грозовими хмарами, з яких йде дощ і бачите, як великі краплі води падають на землю і розлітаються сотнями бризок — почуєте якісь не дуже приємні для вас новини, можливо, плітки про себе.

Райдужні хмари

Наснилося, що літаєте серед хмар, пофарбованих різнокольоровими фарбами — в реальному житті трапиться приємна подорож або прогулянка, можливо, навіть побачення.

Уві сні ви сиділи на веселці і чіпали руками пропливають хмари — довгоочікуваний і заслужений успіх уже поспішає до вас.

Якщо ви раптом впали з веселки прямо в пухнасте хмару, за смаком нагадує солодку вату — успіх прийде не один, він приведе з собою фінансову незалежність, напевно, вам дадуть більшу премію, обіцяє сонник.

Бачите, як ви верхи на хмарі пропливає над вершинами гір і чіпаєте їх руками — наяву доторкнетеся до якоїсь таємниці, то, що було загадкою, перестане бути таким.

Помітили, що хмара стає химерної форми і переливається всіма кольорами веселки — чекайте приємну несподіванку, сюрприз, можливо, подарунок, так сказано в сонник з приводу цього сну.

Сонник хмари, до чого сниться хмари уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: