Сонник хмарочос, до чого сниться хмарочос уві сні

Красиве, доглянуте багатоповерховий будинок уві сні вважається передвісником грандіозних починань сплячої людини, свідченням високої мети і досягнень. Сонник тлумачить,, до чого сниться хмарочос, далекосяжними планами сновидіння, реалізувати які можливо тільки з правильною розстановкою пріоритетів.

Хмарочос в сонник Міллера обіцяє подорожі

Наснилося грандіозна споруда з незвичайним ландшафтом і екстер’єром, віщує Міллером заможне життя, захоплюючі відкриття і подорожі по закордонних континентах. Бачити себе на вершині хмарочоса уособлює успішність і досяжність поставлених завдань.

Знаходиться на даху висотного будинку — успіх у Ваших руках!

Сонник Медеї дах багатоповерхового будинку уві сні пов’язує з розумом і образним сприйняттям зовнішнього світу. Тому, те,, до чого сниться стояти на верхівці хмарочоса, відображає великий кругозір сновідящего, визнання і довіру оточуючих.

Згідно з тлумаченням медіума міс Хассе, стояти уві сні на даху хмарочоса, відображає внутрішню задоволеність сплячої людини, стійкість життєвих позицій і переконань. Приснилося бачення дає «зелене світло» для втілення нових починань і задумів сновидіння.

А ось бачити на верхівці споруди знайомої людини, відповідно до твердження сонника Мандрівника, означає тимчасове охолодження взаємин з приснився персонажем. Закоханим, такий образ уві сні обіцяє проблеми у взаємному розумінні та прийнятті один одного.

Підніматися на вершину або шляху реалізації задуманого

В езотеричних сонник є тлумачення,, до чого сниться підніматися на покрівлю висотного споруди. Так, за версією езотериків, сновидіння характеризує духовне зростання і кардинальний перерозподіл життєвих позицій сновідящего. Діловим людям, підйом на ліфті уві сні, віщує стрімке кар’єрне зліт і вигідну співпрацю з партнерами по бізнесу.

Молодий панночці, підніматися на поверх або покрівлю будівлі за допомогою швидкісного ліфта, обіцяє несподіваний подарунок-сюрприз від таємного залицяльника. Заміжнім жінкам приснився поїздка на ліфті віщає про можливість випробувати незвичайні відчуття і задоволення в інтимній сфері.

Їхати вгору на ескалаторі всередині хмарочоса — знак лінощів, закостенілості свідомості сновідещего. Сновидіння є певним попередженням, що підштовхує Вас до активних дій.

Падіння з хмарочоса уві сні уособлює сумніви

Сонник Мандрівника описує,, до чого сниться впасти з багатоповерхівки, внутрішнім напруженням, страхами сновідящего. А ось стояти на верхівці будівлі і добровільно зробити крок у прірву, говорить про готовність сплячої людини піти на ризиковані вчинки заради втілення задуманого.

Сновидець, який уві сні падає з покрівлі хмарочоса, в реальності відчуває сумніви з приводу правильності прийнятого рішення. Такі обставини можуть стати згубними і привести до краху недавно започаткованого підприємства. Дівчина, яка бачить, як падає з висотного споруди кохана людина, може бути впевнена в щирості обранця.

Падаючий хмарочос провісник сварок

Спостерігати, як рушиться хмарочос, символізує сонником тимчасові сімейні негаразди. Бачити, як він будується — до можливості побудувати гармонійні відносини з другою половинкою.

Сонник хмарочос, до чого сниться хмарочос уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: