Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник густе волосся, до чого сниться густе волосся уві сні

Здорові густе волосся — це не тільки прикраса людини, а й символ багатства і процвітання. Якщо вам приснилося, що ви володарка шикарної шевелюри, хоча насправді це не так, то можете розраховувати на швидке збагачення, обіцяють сонники. Однак, тлумачачи, до чого сняться такі мрії, не забувайте брати до уваги всі побачені уві сні деталі — вони можуть істотно змінити хід подальших подій.

Сонник Міллера

Густе волосся — символ благополуччя, вважає сонник Міллера. Однак жінці, зачісуватися уві сні, він радить ретельно продумувати вчинки, які вона робить.

Чоловік бачить уві сні, що його густа шевелюра поріділа? Таке бачення означає розчарування і невдачі. Приблизно це ж означає і сновидіння, в якому сновидицей обстригає або проріджує свої кучері, роблячи модну рвану стрижку — чекайте фінансових втрат.

Шикарна зачіска — знак успіху і радості

Бачити уві сні красиві довге волосся у себе на голові, в той час як в реальності ви носите коротку стрижку — знак швидких змін на краще, підказує Східний сонник. А, тлумачачи, до чого сняться красиві довгі локони на голові у племінниці, тлумач говорить про налагодження зв’язків з далекими родичами.

Якщо вам приснилося, що ви розплітає у себе на голові довге густе волосся, які акуратно причесані і укладені в складну зачіску, то незабаром ви позбудетеся від своєї закомплексованості в сексі, запевняє сонник Фрейда. А ось, розчісувати уві сні прядки, причому, кожну окремо — ознака того, що ви будете вибирати між кількома залицяльниками.

Колірна палітра

Густе волосся, побачені уві сні — це однозначно добре. Однак є певна моменти, які можуть змінити тлумачення сну. Такі, наприклад, як колір шевелюри. Ось, до чого сняться найпопулярніші відтінки:

 • Білі — вас чекає приємна подорож;
 • Русяве — до виконання бажання;
 • Чорні — улюблений піднесе вам неприємний сюрприз;
 • Руді — до несподіванок і веселощів;
 • Каштанові — вас будуть мучити сумніви щодо якихось незавершених справ;
 • Сиві або з сивиною — ваш шлях до успіху буде тернистий.
 • Обрізати кучері, або не накликати біди!

  Не варто обходити стороною тлумачення Місячного сонника, що пояснює,, до чого сниться мрія, в якій ви обрізаєте свої густе волосся. Це погана прикмета, вважає тлумач.

  Якщо вам приснилося, що ви обстригли світлі локони, то не варто вирушати в дорогу — дорога не занадиться. А ось, якщо ви бачите уві сні, що відрізані пасма темні, то будьте готові до того, що коханий вас обдурить. Може, фізичної зради і не відбудеться, але ось поява суперниці цілком можливо.

  Пахви, як символ несподіваних перспектив

  Наснилося, що у вас під пахвами виросли кучеряві і густе волосся? Це символ того, що незабаром вам зроблять несподіване, але дуже вигідну пропозицію, прийнявши яке, ви істотно поліпшите своє матеріальне становище, пророкує сонник Мандрівника.

  Волоски під пахвами не тільки кучеряві, але ще і чорні, як смола? Ви познайомитеся з людиною, який зіграє дуже важливу роль у вашій долі, ставши для вас впливовим і надійним покровителем.

  Волосаті ноги: Шлях-дорога вас чекає…

  Ще одна частина тіла, яка заслуговує розгляду, тлумачачи, до чого сняться густе волосся — це ноги. Якщо приснилося, що у вас на ногах ростуть чорне волосся, то ви підете в шлях темної ночі, підказує сонник Білого Мага.

  Бачите уві сні, що чорні волоски на ногах почали сивіти — вам краще відкласти дорогу, тому що подорож виявиться не найприємнішим і з величезною кількістю перешкод і невдач.

  Сонник густе волосся, до чого сниться густе волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: