Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гуси, до чого сниться гуси уві сні

Якщо побачили уві сні гусей на думку спадають відомі прислів’я. «Гуси врятували Рим» — чи не загрожує небезпека? «Як з гусака вода» — може бути, вдасться уникнути неприємностей? Гуси-лебеді в казках вони такі прекрасні, але так підступні… Скільки не гадай, до чого вони наснилися — без сонника не обійтися.

Як правило, бачити уві сні гусей — хороший знак, який обіцяє несподіване багатство, добрі вісті, проте деякі обставини сновидінь вселяють побоювання.

Добро і підступність гусячої зграї

Відповідно до сучасного сонником, побачити уві сні гусей — значить потрапити в мережі інтриг, потрібна допомога вірного впливового друга, тільки його влада зможе вплинути на ситуацію, врятувати від неприємностей. Немає такого друга? Можливо, він незабаром з’явиться, тому що гуси віщують зустріч з людиною, яка стане вам спорідненою душею, опорою в житті.

Сновидіння в ніч на вівторок — заплутаєтеся у своїх справах, втратите довіру оточуючих, в ніч на четвер — доведеться зробити складний вибір, пов’язаний з рідними. Дайте їм зрозуміти, у вас теж є проблеми, які потребують вирішення.

Залежно від того, кому наснилися гуси, тлумачення снів може відрізнятися.

Якщо це молода дівчата — її чекає сватання, якщо вона побачила їх перед весіллям — значить, незважаючи на бурхливі сварки, нерозуміння, образи, сімейне життя складеться благополучно. Відданість, любов допоможуть подолати труднощі.

Неодруженого чоловіка той же сонник застерігає його кохана не цілком підходить на роль дружини. Вона дурна, лінива, схильна пліткувати. Ставши дружиною, пересварилися з родичами, сусідами, про чоловіка і говорити не доводиться — йому дістанеться більше всіх. Найрозумніше — звернути увагу на іншу дівчину, працелюбну, з приємним характером.

Для люблячого сімейного людини підтверджуються високі гідності його половинки, важливість зберігати вірність, виконувати обіцянки.

Закоханої або закоханому особливо приємно буде дізнатися, до чого сняться ці птахи — езотеричний сонник стверджує, вибір обранця зроблений вірно.

Для всіх інших сновидіння обіцяє розлад з друзями. Але є й інші думки. За сонником Хассе, багато гусей уві сні — знак сімейного благополуччя.

За сонником Міллера, гусак уві сні, що пасеться на лузі, обіцяє повернення удачі, До чого бачити поранену птицю? Цей сонник говорить — до глибокої печалі, причина якої необережність дитини. Регіт, крики гусей — попереду нещастя.

За сонником Хассе їх гоготание теж обіцяє неприємності, судові тяжби. Попутно відкриються таємниці, які додадуть прикрощів. За французьким сонником можна дізнатися,, до чого сниться зграя гусей. Вас чекають легковажні, порожні розмови. Але якщо сновидец є господарем цієї зграї — його буде оточувати повагу, повагу в суспільстві, підтримка людей багатих, впливових.

Корисно знати, до чого сняться дикі гуси. Якщо уві сні летите верхом на одному з них — очікує запаморочливий зліт, кар’єра, слава. Жінка-сновидец отримає цінний подарунок або вдало вийде заміж, стане заможною дамою. Якщо чоловік бачив уві сні пролітають гусей і качок, у нього з’явиться нова розкішна коханка. Ось і думайте, чоловіки, розповідати чи свої сни дружині.

Має значення колір побачених птахів. Сниться чорний гусак — це віщує тривогу, занепокоєння. Сонники дають тлумачення і тому,, до чого сниться сірий гусак — він уособлює відсутність пристрастей, смерть.

До чого сняться білі гуси — до несподіваного багатства. Можливо, у дівчини буде успішний, заможний наречений, а заміжня жінка знайде престижну високооплачувану роботу, зможе, нарешті, зайнятися своєю кар’єрою. Дитині таке сновидіння обіцяє приїзд улюблених родичів.

Якщо уві сні бачили маленьких гусей — це чудово. У глобальному масштабі сонник Нострадамуса обіцяє, на зміну війнам прийдуть мир, спокій, підуть в минуле голод, злидні. Чоловіків чекає успіх в бізнесі, який призведе до швидкого збагачення. Жінку, якій снився виводок маленьких гусенят чекає довгоочікувана вагітність.

Особливості сновидінь

Для тлумачення снів має значення поведінка гусей, взаємини зі сновидцем. Наприклад, якщо бачити їх до прибутку, то продавати — до збитків.

Якщо бачили уві сні, як летять гуси, то це знак недобрий. Вам мають бути важкі переживання, туга, депресія. До чого сняться гуси-лебеді, красиво пролітають в небі — це віщує процвітання, вам вдасться уникнути несприятливих обставин. Можливе отримання новин з-за кордону.

Якщо уві сні гуси нападали, і доводилося рятуватися втечею — в реальному житті чекають прикрощі, не виправдає надій близька людина, підведе у важливій справі. До чого снилося, що вас щипав гусак — чекайте зустріч з зарозумілим, зневажливим людиною, яка принесе одні неприємності.

Агресивність цих птахів завжди буває недоброю. І якщо дражнити їх — до веселого побачення з одним, то бачити, як уві сні гуси щипали — до безлічі тяжких турбот і раптовим ускладнень.

Уві сні вас укусив гусак, значить треба пильно стежити за своїм здоров’ям, можливо раптове погіршення. Взагалі якщо гуси кусаються, сонники говорять не тільки про слабке здоров’я, але і про духовну уразливості. Найближчим часом немає сенсу вступати в дискусії. Спочатку слід відновити душевну рівновагу, виховати в собі необхідну самовпевненість.

Сонники вважають хорошим знаком уві сні годувати гусей. За Міллеру, можна розраховувати на вигідне придбання дорогого майна, по Хассе — покличете до себе друзів і влаштуєте веселу вечірку. Так само сонники пояснюють,, до чого сниться годувати з рук — з можете добитися свого всупереч обставинам, проявляючи наполегливість і терпіння, змітаючи всі перешкоди.

Також хорошим знаком вважається зловити гусака уві сні. Вас чекає виграш, причому це стосується не тільки лотерей. Ви отримаєте перевагу перед іншими в умовах жорсткої конкуренції.

Довелося побачити уві сні мертвого гусака, за сонником Міллера, до близьких втрат і почуттю розчарування. Хоча англійська сонник не вважає мертвого птаха передвісницею нещасть, бо якщо невдача і трапиться, то все швидко вирішиться на краще.

Дуже важливо, сам сновидець вбив гусака, або це зробив хтось інший. За езотеричного сонником, якщо уві сні він бачив, як вбивали — отримає чималу спадщину, а ось якщо сам — то спадок чекатимуть від нього — з усіма наслідками, що випливають.

Також важливо і яким чином відбулася ця сумна подія. Якщо відрізання голови — то, по сонником, вашим долею буде спокій і благополуччя. Застрелили птицю — гряде катастрофа, очікує неврожай.

Особлива думка з цього приводу має англійський сонник. Якщо панянка бачила, що хтось вбивав птицю, то кохана людина кине її заради іншої дівчини. Заміжню жінку попереджають, що один її чоловіка виношує щодо неї плани спокушання.

Хочете дізнатися, до чого сниться, що тушку гусака обскубують? Езотеричний сонник обіцяє розчарування від придбання маси непотрібних речей, ох уже ці розпродажі.

І нарешті, якщо уві сні їли смаженого гусака — значить, ваша печінка дає знати, що треба відмовитися від жирної їжі. Підшлункову залозу теж треба перевірити у лікаря.

Якщо самі його смажили уві сні — це до сварки, хтось інший — вам вдасться помирити старих друзів.

Сонник гуси, до чого сниться гуси уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: