Сонник гусениця, до чого сниться гусениця уві сні

Гусениця — дитя природи. Здавалося б, в певний період життя вона має відразливу зовнішність, але, приходить момент, і вона перероджується в прекрасного метелика. Якщо уві сні ви побачили це істота, постарайтеся запам’ятати, які були її розміри, де знаходилася і що конкретно робила. Завдяки цим «дрібницям» зможете точно з’ясувати,, до чого сниться подібне. Тлумачення такого сновидіння дають кілька сонників.

Осінній і річний сонники

Побачити уві сні, як садові дерева усипані зеленими гусеницями — до багатого врожаю. Всі посадки принесуть великий урожай. Овочі та фрукти будуть великими і смачними. Ще вважається, що аналогічний сюжет сниться до зараження всього саду паразитами. Але так чи варто тлумачити приснилося лише в тому випадку, якщо гусениці були зеленими, а чорними.

Літній сонник вважає, що спостерігати в нічних мареннях за повільно повзе великий гусеницею — до розслабленого і приємному відпочинку на природі. Швидше за все даний час вийде провести в приємній компанії.

Пророцтва жіночого тлумача

Жіночий сонник переконаний, що примарилося гусениця — знак того, що доля зіштовхне з людьми нечесними, лицемірними. Варто при будь-якому спілкуванні з ними проявляти граничну обережність в словах, у вчинках. Такі громадяни навіть невинні слова здатні обернути проти вас.

Наснилося, що зловили велику чорну гусеницю? Станете жертвою підступного обману. Не виключений і ретельно продуманий змову недоброзичливців. Убити в сні це істота — до удачі. Вийде перемогти ворогів і власні задушливі страхи.

Тлумач XXI Століття

Якщо сниться велика кількість пухнастих гусениць, готуйтеся понести будь-які збитки. Дівчині може присниться білий черв’як під шкірою в тому випадку, якщо вона скоро завагітніє. Якщо сниться черв’ячок темного кольору, то слід готуватися пережити болісний недугу. Чим більше було це Боже створіння, тим тривалішим буде одужання.

Якщо уві сні велика зелена гусениця перебувала у вас в роті, то з’явиться людина, яка відніме майно. Сонник XXI Століття обіцяє тривалі судові розгляди і зовсім невеликий шанс на те, що бере перемоги. Особливо, якщо уві сні ви відчували жахливе огиду до всієї цієї незрозумілої ситуації з живою істотою в ротовій порожнині.

Усілякі передбачення

Якщо уві сні в волоссі перебувала величезна біла гусінь, ви отримаєте шанс на духовний розвиток. Швидше за все таким шансом стане якесь захворювання, завдяки якому ви зможете зовсім інакше подивитися на власне існування і на життя оточуючих людей.

Сонник Міллера переконаний, що величезна біла гусінь в волоссі — символ насувається любовної ейфорії. Приснилося передрікає справжню любов і приголомшливу пристрасть до представника протилежної статі. Причому, ця пристрасть поглине вас цілком і позбутися від неї буде практично неможливо.

Сонник гусениця, до чого сниться гусениця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: