Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гуляти по лісі, до чого сниться гуляти по лісі уві сні

До чого сниться гуляти по лісі? Сонник трактує сюжет відповідно деталям сновидіння. Так, зелені, густі дерева уві сні обіцяють сплячому гармонію у взаєминах, приємні звістки, нові плани. Коли ж ліс засохлий або зимовий — попереду розчарування, крах надій, труднощі.

Гармонія взаємин

Наснилося із задоволенням гуляти по лісі? Наяву належить гармонійна сімейне життя. Взаєморозуміння між вами і чоловіком (дружиною) досягне нових висот, будете розуміти один одного з півслова.

Бачити уві сні, як прогулюється лісовими стежками, означає: вас чекають благополучні взаємини з оточуючими. Друзі, домашні забезпечать спокійне життя, стануть надійною підтримкою при будь-яких обставинах.

Удача на професійній ниві

До чого сниться насолоджуватися приємною прогулянкою в лісі? Сонник стверджує: незабаром ваше підприємство принесе несподіваний прибуток або вас підвищать на посаді.

Наснилося ходити там і бачити, як раптом перед вами виростає дерево? З’явиться новий блискучий план. Також бачення пророкує чоловікам народження сина.

З ким гуляли?

Тлумачення сну залежить від того, з ким довелося це робити:

 • Родичами — належить галаслива вечірка;
 • Коханим чоловіком (для жінки) — гармонія їх відносин;
 • Дівчиною (для чоловіка) — романтична зустріч;
 • Незнайомцем — новий шанувальник для дівчини, хороший приятель для молодої людини.
 • Сонник Міллера: попереду слава і успіх

  Гуляти по лісі уві сні, милуючись красивими зеленими кронами, означає: вас незабаром очікують успіх, слава.

  Невдачі, втрати, розчарування

  Однак заблукати там і бродити серед густих дерев — не дуже сприятливий знак. Мають бути невдачі на роботі, негаразди вдома.

  До чого сниться йти в лісі і бачити засохлі стовбури навколо себе? Сонник попереджає: сюжет обіцяє розчарування.

  Він виявився зимовим, засніжених, обмерзлих? Надії, які маєте, коли збудуться. Крім того, можливі труднощі фінансового характеру.

  Гуляли по лісі темної ночі? Наяву чекають палкі суперечки зі знайомими. Хтось спробує нав’язати свою думку.

  Здійснення планів

  Якщо йшли уві сні через гай, де ростуть молоді зелені деревця — значить, можете очікувати радісні події. Мрії, плани дуже скоро здійсняться.

  Наснилося, ніби ліс виявився осіннім? Сонник підказує: позбудетеся від застарілих і непотрібних поглядів, причому, цей процес відбудеться швидко, безболісно.

  Приділіть увагу внутрішнім потребам

  До чого сниться гуляти по лісі на самоті? Наяву бажано відпочити, розібратися в своїх почуттях, впорядкувати свої погляди, в загальному, приділити собі час.

  Ходили уві сні лісовими стежками серед густих зелених дерев? Сонник каже: природа — відмінне місце для відновлення енергії, тому потрібно частіше спілкуватися з нею, а особливо після хвороби.

  Наснилося гуляти там з собакою? У вас є надійний друг, який незабаром порадує якоїсь нової інформацією.

  Не бійтеся визнавати свої помилки

  Ходили, слухаючи спів лісових птахів? Згідно сонником, вам при вирішенні деяких справ потрібно зосередитися — тоді все вийде.

  Гуляти по лісі і зустріти ведмедя уві сні означає: доведеться розкаятися в своєму дурному вчинок, який сновидец зробив з упертості.

  Сонник гуляти по лісі, до чого сниться гуляти по лісі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: