Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гуси — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам снилися гуси, в дійсності ви потрапили в мережу інтриг, вибратися з яких вам вдасться лише за допомогою вірного людини, що володіє силою і владою. У ніч на вівторок гусак сниться до появи заплутаних справ, які можуть накликати на вас недовіру навколишніх. Бачення на четвер, в яких снилися гуси, пророкують майбутній вам складний вибір, пов’язаний з рідними.

Сон, в якому гуси пощипали вас, передрікає появу недоброзичливця, який доставить вам багато клопоту і неприємних моментів в житті. Гуси, від яких ви рятуєтеся втечею, сняться до того, що в реальній дійсності вас чекають розчарування: близька людина не виправдає ваших сподівань і підведе вас.

Англійська Сонник

Цей сон невдалий для холостого чоловіки. Жінка, яку він любить, виявиться дуже дурною і недолугої дружиною. Вона буде постійно брехати, сварячись зі своїми сусідами, засуджуючи всіх і вся і сварливо лаючись з чоловіком і його родичами. Який побачив цей сон холостяку, у якого є вже на прикметі молода жінка, краще залишити її кому-небудь іншому і пошукати своє щастя деінде. Всім іншим цей сон обіцяє деякий розлад у стосунках з друзями.

Французький Сонник

Сон обіцяє Вам участь в легковажних і безглуздих розмовах. Володіти уві сні стадом гусей — до придбання в життя пошани, поваги, підтримки з боку впливових осіб. Якщо уві сні Ви чуєте регіт гусей (кудкудакання курей), сон обіцяє Вам матеріальний достаток, стабільність в справах. Молодий гусак сниться до успіхів на науковій ниві. Відрізати уві сні голову гусака — до набуття благополуччя і душевного спокою.

Сонник Міллера

Докучає гелготання гусей обіцяє нещастя. Якщо ж Ви дивіться на що пливуть гусей — це значить, що удача поступово повернеться до Вас. Особливо сприятливо бачити гусей на траві. Якщо гусей бачить люблячий — то цей сон нагадує йому про гідність у стосунках з коханою, про вірність слову. Скликати гусей і годувати їх — до придбання майна.

Ісламський Сонник

Гусь — його бачення уві сні вказує на красивих жінок. Бачити уві сні гусака також вказує і на радісну звістку. Купається гусак віщує уві сні народження дитини наяву. Приємне знайомство зі знатної сім’єю, від якого буде залежати Ваш добробут, очікує Вас, якщо Ви побачили уві сні, що пасете гусей.

Езотеричний Сонник

Гуси уві сні летять — тужити, остерігайтеся депресії. Смажені — зверніть увагу на підшлункову залозу. Не їжте жирного. Обскубувати — накупите непотрібних речей. Вбивати — спадок. Ви вбиваєте — чекають спадщини від вас, що безпосередньо впливає на ваш стан.

Сонник Хассе

Літаючих — звістка, опраданіе. Обскубувати гусей уві сні — розчарування, вбивати — великий спадок. Їсти — велике щастя, смажити — відвідування, купувати — нерозумні дії.

Китайський Сонник

Вбиваєш півня, гусака, качку — віщує щастя. Гусак і качка подорожують разом — додасться хороша наложниця.

Сонник Цветкова

Бачити — прибуток, продавати — збитки, обскубувати — розчарування, вбивати — великий спадок, смажити — відвідування.

Еротичний Сонник

Гуси, снящіеся закоханому, означають, що йому треба уважніше ставитися до коханої і зберігати їй вірність.

Сонник Мандрівника

Гусь — виграш, збагачення. Летючі і дикі — прощання, вбити птицю — заміжжя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: