Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гранат — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Гранат (Фрукт) — Збирати уві сні ці фрукти означає, що хтось впливовий допоможе вам зміцнити ваше положення в суспільстві і розбагатіти. Незрілі і кислі гранати є уві сні — знак нездужання і занепокоєння через ваших недоброзичливців. Гнилі гранати уві сні віщують втрати і нещастя, які можуть трапитися з ким-то з ваших близьких. Є гранат уві сні означає, що ваші знайомі будуть здивовані. Забруднитися соком граната уві сні — до хвороби. Кислі або гнилі гранати є уві сні — до важкої хвороби. Дивіться тлумачення: Плоди, Сад.

Гранат (Дорогоцінний Камінь) — прикраси з гранатів бачити або носити уві сні означає, що вам довго доведеться животіти і працювати за копійки. Бачити на інших прикраси з гранатів означає, що вам слід замислитися про своє майбутнє. Дивіться тлумачення: Коштовності, Дорогоцінне каміння.

Сонник Лоффа

Гранат (Дорогоцінний Камінь) — це камінь концентрації і порядку. Якщо ви знайшли або прийняли його в дар, багато ваших складності вирішаться. Крім того, ситуація свідчить про вміння виявляти при прийнятті важливого рішення спокій і ясність розуму. Якщо ви втратили камінь, стан ваших справ може погіршитися через неакуратне ставлення до їх відання. Подарували комусь сам гранат, кільце або інший виріб з ним — приснився чоловік, точніше, його безвідповідальна поведінка, стане для вас джерелом неприємностей.

Сонник Фрейда

Сон, в якому ви бачите гранат, означає задоволення і насолоду. Якщо вам сниться, що ви ласуєте гранатом, це говорить про те, що ви спробуєте нестандартний секс і вам це сподобається. Ви відчуєте масу позитивних емоцій, і вас охоплять пристрасть і бажання. Якщо вам сниться, що ви очищаєте гранат від шкірки, це означає, що ви любите відкладати задоволення, щоб потім насолодитися їм повною мірою. Це робить вас майстерним коханцем, а займатися сексом з вами — справжнє задоволення.

Сонник Міллера

Приснилися гранати означають, що Ви мудро вживайте свої обдарування для морального самовдосконалення, — а не станете віддаватися порожнім утіхам, які шкодять душевного і фізичного здоров’я. Якщо Ваша кохана пригощає Вас гранатом — це значить, що Вас будуть спокушати підступними і згубними жіночими чарами, але у Вас дістане внутрішніх сил, щоб врятуватися від їх полону. З’їсти уві сні гранат — означає, що Ви піддастеся чиємусь чарівності.

Сучасний Сонник

Жінці гранати сняться до того, що завдяки мудрості її честь вознесена на недосяжну для заздрісників і злостивців висоту, тому турбуватися їй нема про що. Якщо жінці сниться, як вона їсть гранати, то наяву її чекає спокуса, якій вона, швидше за все не зможе протистояти: чарівність представника протилежної статі буде настільки сильним, що вона здасться на милість таємничого завойовника.

Еротичний Сонник

Якщо чоловікові сниться, що улюблена пригощає його гранатом, це означає, що в реальному житті йому доведеться протистояти підступним жіночим чарам. Якщо людина, якій приснився такий сон, проявить достатню самовладання, він зможе з гідністю вийти з делікатної ситуації, не скомпрометувавши себе в очах коханої. Сон, в якому ви з’їли гранат, означає, що ви закохаєтесь в чарівного людини.

Ісламський Сонник

Гранат означає легке добування коштів для існування. Іноді гранат — це жінка, а іноді це населений пункт або процвітаючий район. Якщо гранат уві сні в тлумаченні символізує жінку, то вона має неабияку красою, а якщо гранат цілий і не зіпсований, то — незаймана.

Сонник Хассе

Зривали зрілі гранати — значить, вам будуть сприяти високопоставлені персони; приснилися недостиглі плоди обіцяють біду; є гранати — це означає, що ви часто дивуєте оточуючих.

Езотеричний Сонник

Бачити або їсти гранат — такий сон говорить про те, що ви переживете незабутню любовну пристрасть. Тиснути з нього сік — ризикуєте наробити масу дурниць заради любові.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: