Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник груди — до чого сниться?

Сонник Мандрівника

В цілому — аспект долі (майбутню подію, яка дається по долі): гідність, сила; дитяча залежність; материнські почуття самовіддачі, жіночність. Грудна клітка в цілому — що зберігаються емоції, забуті переживання, гордість і сила сплячих. Поранення в груди — любов, щасливі зміни, творчі сили або серцеві хвилювання, переживання.

Чоловіча, волохата — багатство; успішне заміжжя. Чоловіча, широка, богатирська — вигідний, щасливий шлюб для жінки і повний успіх у творчості та інших справах для чоловіка. Красиві жіночі — виконання таємних бажань, удача. Погана, худа — для жінки невдачі в любові і зради, для чоловіка — у справах, життя без дружини.

Сімейний Сонник

Якщо уві сні ваші груди болить або пече всередині, то вас чекає серйозне захворювання. Жінкам сон про те, що у них гарні груди, пророкує приємні романтичні пригоди або хороші звістки від коханої людини. Годувати грудьми уві сні — знак щастя і благополуччя для заміжніх дам; дівчатам такий сон пророкує недовге щастя. Годувати пташеня грудьми уві сні — жінкам віщує швидке любовну пригоду. Чоловікам і жінкам однаково добре бачити уві сні, що у них волохаті груди, так як це означає прибуток і виграш. Однак іноді жінкам такий сон віщує розлучення або вдівство. Дивіться тлумачення: Волосся.

Ісламський Сонник

Широка і гарні груди уві сні для невіруючого знак того, що він прийме Іслам, а для грішника — знак його каяття у своїх гріхах і випробування задоволення від служіння Аллаху. Вона також вказує на полегшення труднощів. А вузькість і тіснота грудей вказує на оману. Рана в грудях — ознака закоханості. Відчувати біль в грудях уві сні означає марне марнотратство. Деякі вчені кажуть, що широкі груди уві сні свідчить про добродушність і щедрості і навпаки.

Сонник Міллера

Для молодої жінки бачити в сні, що вона поранена в груди, віщує, що їй загрожує якась біда. Бачити свої груди забрудненої або всохлі — значить, величезне розчарування в любові, багато суперниць. Якщо груди біла і повна — Вас чекає незабаром удача і щастя. Бачити уві сні, як шанувальник крадькома кидає погляди на її груди — для жінки віщує поступку наполегливим залицянням.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви бачите, що ваша груди постаріла, обвисла або чомусь виглядає брудною, то життя підкине вам кілька впертих суперниць, які врешті-решт зруйнують ваші стосунки з коханою людиною. Однак якщо вам подобається ваша груди, так як її шкіра практично ідеальна, вона дуже молода і красива, то удача не відвернеться від вас.

Французький Сонник

Приснилася груди матері-годувальниці — це до швидке весілля. Заміжня жінка, груди якої оголена, сниться до вдалим її майбутніх пологів. Якщо уві сні кормящемй мамою була літня жінка, на вас несподівано звалиться багатство. Оголена, закривавлена ​​груди сниться до втрати дитини або безпліддя. Уві сні груди хворіла — наяву загрожує небезпека.

Сонник Фрейда

Груди для чоловіка є символом його сильних, але не цілком ясних сексуальних бажань і фантазій. Стара, млява груди символізує можливі захворювання статевих органів або імпотенцію. Для жінки груди символізує її прагнення до чистої і взаємної любові. Стара або млява груди символізує крах її надій.

Езотеричний Сонник

Жіночі груди сниться чоловікам — незадоволена потреба в материнську ласку, сон попереджає, що в своїй коханій ви шукайте мати. Жіноча жінкам — бажання бути сексуально привабливою.

Сучасний Сонник

Якщо сниться, що у вас біла, повні груди — чекайте незабаром удачі і щастя. Бачити свої груди забрудненої або всохлі — до сильного розчарування в любові, більш удачливим суперницям.

Англійська Сонник

Притискатися до чиєїсь грудей — такий сон говорить про наявність у вас люблячого, надійного, відданого товариша.

Сонник Менегетті

Це завжди позитивний символ буяє благодаті, виключної материнської жіночності.

Сонник Цветкова

Жіноча — щастя, придбання. Груди як частина тіла людини, птиці, тварини — майбутнє.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: