Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник груша — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви захоплювалися висячими на дереві стиглими грушами, це означає, що перед вами відкриються реальні перспективи, які змінять ваше особисте і професійне життя. Якщо людині снилося, що він їсть грушу, то наяву у нього можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям, а розпочаті діла не вдаватимуться. Сновидіння, в яких ви збираєте стиглі груші, провіщає приємні сюрпризи, фінал яких непередбачуваний і може розчарувати або засмутити вас. Якщо в снах ви консервуєте груші, то вас повідомляють, що в дійсності ви повинні взяти тайм-аут, відпочити і подивитися на своє життя з філософської точки зору: в повному обсязі, що здається чорним, таким і є. Висушені груші сняться до прісних відносин і смутному флірту, який викличе ваше стійку відразу до залицяльникові.

Людині, якій приснилася груша, сон обіцяє удачу в справах, налагодження тісних контактів з начальством і дружніх відносин з колегами. Сон, в якому їдять грушу, віщує грошовий дощ і хвалебні оди від начальства. Цей же сон на неділю пророкує повернення боргу, на який ви давно махнули рукою. Гнилі груші сняться до майбутніх конфліктів людини з високопоставленими особами, недостиглі — до мереж інтриг, які плетуть навколо нього на роботі. Якщо уві сні вам попалася червива груша, то в дійсності вам варто звернути увагу на стан свого здоров’я, так як можливі проблеми і ускладнення. Якщо сниться, як ви потрапили в чужий сад і накрали груш, то сон вказує, що наяву ви намагаєтеся використовувати чужу працю в своїх цілях.

Англійська Сонник

Якщо вам приснилися груші, це означає, що вже недалекий той день, коли ви розбагатієте, високо підніметеся на соціальних сходах. Для жінки побачити груші — це означає, що вона стане дружиною людини, який займає дуже високе положення, і буде проживати свої дні в розкоші і щастя. Зайнятим у торгівлі сновидіння обещат успіх в діловому житті, придбання стану і матеріальної незалежності. Ще одне значення сну — дуже благополучне сімейне життя, стабільність любовних відносин.

Сонник Міллера

Побачити уві сні, що Ви їсте грушу, віщує не надто успішні справи і ослаблення здоров’я. Захоплюватися золотими плодами на прекрасному дереві — означає, що доля відкриє Вам багатообіцяючі перспективи. Побачити уві сні збір спілих груш — означає приємні несподіванки, які підуть за деяким розчаруванням. Консервувати груші — означає, що Ви філософськи ставитеся до примхам долі. Сушити груші — означає нудну і безбарвну любов і дружбу.

Сонник Фрейда

Груша, як і більшість фруктів, символізують опуклості жіночої фігури, тобто грудей і сідниці. Якщо такий сон бачить чоловік, це означає, що він познайомиться з неординарною особливої ​​протилежної статі. Сон, в якому чоловік ласує грушею, віщує секс з дуже ніжною і уважною партнеркою. Якщо такий сон сниться жінці, він означає знайомство, яке дуже швидко перейде в бурхливий роман.

Езотеричний Сонник

Якщо уві сні їли груші, то наяву Не приймайте близько до серця свої невдачі. Бачили плоди — над своїми проблемами вже скоро тільки сміється. Гнилі груші означають, що хтось цілеспрямовано заважає вам, але його спроби марні.

Сонник Хассе

Є груші — до неповаги; бачити плоди на деревах — до щасливого шлюбу; обтрясать груші — до поваги; зривати — затіє каак-то вигідна справа.

Сонник Мандрівника

Стан любовних відносин (в залежності від виду і смаку).

Китайський Сонник

Є груші — втрата багатства, матеріального стану.

Сонник Цветкова

Буде втрата.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: