Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гуляти на весіллі, до чого сниться гуляти на весіллі уві сні

Гуляти на весіллі до вподоби всім: і гостям, і молодим. Однак сонники не завжди позитивно тлумачать сновидіння про цей захід. Причому кожен з тлумачів по-своєму пояснює,, до чого сниться один і той же момент. Щоб дізнатися напевно, чого очікувати після такого бачення, трактуючи його, враховуйте, всі нюанси, побачені уві сні.

Сонник Міллера

За версією даного тлумача, бачити уві сні, що ви гуляєте на весіллі в ролі нареченого або нареченої, означає вихід з «смуги невдач». Подальші події вашого життя будуть вас радувати. Гірше, якщо дівчині приснилося власне вінчання — це говорить про те, що їй пора поміняти звички і ставлення до життя.

А ось, якщо вам приснилося, що ви гуляєте на весіллі коханої людини, то це означає, що ви проведете не одну хвилину в сльозах і переживаннях з його вини.

Чужа одруження, або Будьте щасливі!

Якщо ви виявили бажання з’ясувати,, до чого сниться сюжет, в якому ви гуляєте на весіллі, винуватці якої в реальності — чужі люди, то зверніться за порадою до сонником пастора Лоффа.

Тлумачення сну, яке пропонує цей збірник сновидінь, здивує: скоріше за все в реальності ви не бажаєте заводити сім’ю, вважаючи її тягарем, до якої ви не готові. Однак на підсвідомому рівні ви прагнете до зворотного, і повірте, одружившись, ви зрозумієте, що це саме те, чого вам не вистачало.

А ось, за версією Східного сонника, бути гостем на чужому весіллі — це ознака власного сімейного щастя, на яке ви дасте згоду, навіть не подумавши.

Приватне торжество, як символ труднощів і печалі

Святкувати уві сні день свого весілля — ознака того, що ви взяли на себе занадто важку ношу, пояснює Місячний сонник. Особливо, якщо ви бачите себе ридаючій на своїй свадебка.

Нерадісні і навіть сумні події чекають того, кому приснилася своє весілля, на якій всі гості голі. А якщо ви так само оголені уві сні, то це ознака того, що хтось вас обмовить, причому не заслужено.

«Щасливий день» подружки — знак клопоту і розтрат

Наснилося гуляння на честь заміжжя подруги? Тлумачі рекомендують згадати, якою була ваша роль на цій вечірці. Бачити себе свідком або свідком — символ заморочливого заходи і обтяжливою турботи. Хтось «поставить» на вас зобов’язання, якими ви будете перейматися, підказує сонник міс Хассе.

Побачили уві сні, що ви гуляєте на весіллі подруги без особливої ​​радості, скоріше з примусу? До чого сниться таке гуляння, підкаже сонник Мандрівника: гулянка, яка не радує, а доставляє незручності і заряджає негативом, символізує фінансову незадоволеність або марні витрати.

Хто «винуватець» торжества

Розгадуючи, що готує вам доля, подарувавши мрію про весільну метушні, головне, на що варто звертати увагу — це хто вступив у шлюб уві сні. Отже, ось,, до чого сниться гуляти на весіллі:

 • Друга або родича — до клопотів;
 • Начальника — до підвищення зарплати;
 • Батьків, як спільно, так і окремо — вас порадують домочадці;
 • Власної — до переживань і проблем;
 • Нинішнього обранця — до сліз.
 • Сонник гуляти на весіллі, до чого сниться гуляти на весіллі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: