Сонник гуляти на весіллі, до чого сниться гуляти на весіллі уві сні

Гуляти на весіллі до вподоби всім: і гостям, і молодим. Однак сонники не завжди позитивно тлумачать сновидіння про цей захід. Причому кожен з тлумачів по-своєму пояснює,, до чого сниться один і той же момент. Щоб дізнатися напевно, чого очікувати після такого бачення, трактуючи його, враховуйте, всі нюанси, побачені уві сні.

Сонник Міллера

За версією даного тлумача, бачити уві сні, що ви гуляєте на весіллі в ролі нареченого або нареченої, означає вихід з «смуги невдач». Подальші події вашого життя будуть вас радувати. Гірше, якщо дівчині приснилося власне вінчання — це говорить про те, що їй пора поміняти звички і ставлення до життя.

А ось, якщо вам приснилося, що ви гуляєте на весіллі коханої людини, то це означає, що ви проведете не одну хвилину в сльозах і переживаннях з його вини.

Чужа одруження, або Будьте щасливі!

Якщо ви виявили бажання з’ясувати,, до чого сниться сюжет, в якому ви гуляєте на весіллі, винуватці якої в реальності — чужі люди, то зверніться за порадою до сонником пастора Лоффа.

Тлумачення сну, яке пропонує цей збірник сновидінь, здивує: скоріше за все в реальності ви не бажаєте заводити сім’ю, вважаючи її тягарем, до якої ви не готові. Однак на підсвідомому рівні ви прагнете до зворотного, і повірте, одружившись, ви зрозумієте, що це саме те, чого вам не вистачало.

А ось, за версією Східного сонника, бути гостем на чужому весіллі — це ознака власного сімейного щастя, на яке ви дасте згоду, навіть не подумавши.

Приватне торжество, як символ труднощів і печалі

Святкувати уві сні день свого весілля — ознака того, що ви взяли на себе занадто важку ношу, пояснює Місячний сонник. Особливо, якщо ви бачите себе ридаючій на своїй свадебка.

Нерадісні і навіть сумні події чекають того, кому приснилася своє весілля, на якій всі гості голі. А якщо ви так само оголені уві сні, то це ознака того, що хтось вас обмовить, причому не заслужено.

«Щасливий день» подружки — знак клопоту і розтрат

Наснилося гуляння на честь заміжжя подруги? Тлумачі рекомендують згадати, якою була ваша роль на цій вечірці. Бачити себе свідком або свідком — символ заморочливого заходи і обтяжливою турботи. Хтось «поставить» на вас зобов’язання, якими ви будете перейматися, підказує сонник міс Хассе.

Побачили уві сні, що ви гуляєте на весіллі подруги без особливої ​​радості, скоріше з примусу? До чого сниться таке гуляння, підкаже сонник Мандрівника: гулянка, яка не радує, а доставляє незручності і заряджає негативом, символізує фінансову незадоволеність або марні витрати.

Хто «винуватець» торжества

Розгадуючи, що готує вам доля, подарувавши мрію про весільну метушні, головне, на що варто звертати увагу — це хто вступив у шлюб уві сні. Отже, ось,, до чого сниться гуляти на весіллі:

 • Друга або родича — до клопотів;
 • Начальника — до підвищення зарплати;
 • Батьків, як спільно, так і окремо — вас порадують домочадці;
 • Власної — до переживань і проблем;
 • Нинішнього обранця — до сліз.
 • Сонник гуляти на весіллі, до чого сниться гуляти на весіллі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: