Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гуляти, до чого сниться гуляти уві сні

Гуляти — заняття приємне, як уві сні, так і наяву. А ось яке значення має подібне сновидіння, необхідно розібратися. Заглядаючи в популярні сонники і задаючись питанням,, до чого сниться прогулянка, можна знайти величезну кількість відповідей. Але щоб не заплутатися в них, необхідно згадати атмосферу і інших учасників нічної мрії.

Сонник Міллера

Бачити уві сні себе гуляють по селу — ви сумуєте по друзях, однак домочадці зроблять все, щоб заспокоїти вашу печаль.

Для жінки подібне сновидіння може означати як затишок, так і втрату, дивлячись яка обстановка її оточувала: краса природи — до теплій дружній атмосфері, сумний пейзаж — до розставання і смутку.

Веселі прогулянки — до радісних зустрічей

Наснилося, що ви гуляєте по парку з собакою на повідку — у вас є друг, який готовий вам у всьому допомагати, підказує Весняний сонник.

Гуляючи з собакою, зустрілися з друзями, які покликали вас з собою — познайомитеся з людиною, який згодом стане ваші іншому.

Бачити уві сні свою прогулянку з коляскою або з дитиною, що йде з вами за ручку — до приїзду гостей з маленькими дітьми.

Сниться, що ви з другом або подругою прогуляли школу — побачитися зі шкільними приятелями, пророкує сонник пастора Лоффа.

Гуляти на самоті — на вас налинуть спогади

Бачити уві сні, що ви гуляєте наодинці по красивому саду — вас накриє хвиля спогадів, які подарують вам гарний настрій.

Гуляти в сні по полю — до позбавлення від душевних мук, які вам доставляють неприємні спогади, пророкує сонник міс Хассе.

Сниться, що ви гуляєте по Парижу і знайомитеся з чоловіком, таким же самотнім, як і ви — ви взгрустнёте, згадавши свою першу любов.

Гуляти з незнайомою людиною, але так, що ви начебто самі по собі, а незнайомець теж сам по собі — вас терзають сумніви, що ви забули про щось важливе.

Прогулянки, навівають жах — знак близької небезпеки

Наснилося, що ваш чоловік загуляв, а ви стежите за ним — бережіть свої відносини, їм щось або хтось загрожує, попереджає Осінній сонник.

Бачити сон, що ви ходите вночі по замку з привидами — ті проблеми, які ви вважаєте надуманими, можуть перерости в неприємності.

Гуляти в сні з померлою подругою або з небіжчиком, який був вам дуже близький — знак великої небезпеки, особливо якщо ви пішли з небіжчиком туди, куди він вас покликав.

Сниться, що вас переслідує автомобіль з небіжчиком за кермом — стережіться аварій, застерігає сонник Нострадамуса.

Побачення з коханим як символ щастя

Наснилося, що ви гуляєте з коханою людиною — на щастя.

Дівчині сниться, що вона збирається на прогулянку з хлопцем, який подобається — її мрія про кохану людину має всі шанси на здійснення.

Молода людина бачить уві сні себе, що прогулюється по парку з дівчиною, яка подобається — до романтичного знайомства.

Дівчина побачила уві сні, що коханий хлопець гуляє з іншого — коханий вірний, а вона занадто нищить його своїми ревнощами.

Гуляти з дівчиною або з хлопцем за руку — до взаєморозуміння, віщує Східний сонник.

«У самого синього моря…» або Вам мають бути поїздки

Дівчині наснилося, що вона познайомилася з хлопцем, і він кличе її прогулятися по набережній — до поїздки кудись з малознайомим, але цікавою людиною.

Гуляти в сні босоніж по піску або по воді — до далекій дорозі обіцяє Циганський сонник.

Наснилося ходіння на каблуках по березі моря зі своїм колишнім — клопітна, на перший погляд, поїздка обернеться веселим подорожжю. Сниться, що ви гуляєте по пляжу або по набережній з собакою — один запросить вас поїхати з ним до його родичів.

Екскурсії, шопінг, променад — кар’єра вас порадує

Сниться, що ви гуляєте по магазинам в компанії подруг — на роботі все буде тихо і спокійно, каже Місячний сонник.

Наснилася екскурсія по палацу або по руїнах замку — якщо хочете підвищення зарплати, не сидіть, склавши руки, а дійте.

Побачити уві сні неспішний променад по кладовищу з померлим чоловіком, якого ви абсолютно не боїтеся — конкуренти не зможуть вас ні залякати, ні нашкодити.

Ходити по снігу босоніж і не відчувати дискомфорту — ви вперто рухаєтеся до своєї мети, що підвищує ваш авторитет в очах керівника і серед колег.

Бачити циган з ведмедем, що гуляють по базару або ярмарку — вас ніщо не зіб’є зі шляху, навіть проблеми.

Хмільна гулянка — знак гарного настрою

Наснилася п’янка у дворі свого будинку — до доброго стосунку з сусідами, обіцяє сонник Цвєткова.

Сниться, що у вас вдома гулянка, на якій ви співаєте пісні — до веселого проведення часу.

Бачити, що на даху висотки молодь влаштувала гулянку з застіллям — ви візьміть участь у громадському житті колективу.

Жінці приснилося, що вона прийшла голою на свято — надмірне веселощі може привести до хвороби, попереджає Жіночий сонник.

Побачити уві сні, що вас запросили на гулянку колективу, яка проходить вночі за містом і вас чекає веселощі до ранку — ваш організм здатний виробляти енергію практично з нічого.

Сонник гуляти, до чого сниться гуляти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: