Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гумові чоботи, до чого сниться гумові чоботи уві сні

Взуття, побачена уві сні, символізує зміни. Якими вони будуть, залежить від деталей сновидіння. Гумові чоботи, наприклад, — «вісники» добра. Дізнатися детальніше, до чого сняться чобітки з гуми, можна, гортаючи сторінки тлумачів, які збирали свої знання протягом століть. Головне — пам’ятайте: чим докладніше спогади про те, що наснилося, тим більше розгорнуту відповідь дасть сонник.

Короткі тлумачення

Якщо ви відчуваєте, що сновидіння наснилося вам неспроста, то обов’язково звіртеся з сонником. Він підкаже, до чого саме сняться нічні марення. Добре, звичайно, пам’ятати їх деталі, але якщо все, що ви пригадуєте — це лише уривки сюжету, тоді зверніть увагу на короткі тлумачення, які присутні практично у всіх сонниках. Ось, наприклад, чого чекати, якщо уві сні ви бачите гумові чоботи:

 • Ходити в них по калюжах — на радість і веселощів.
 • Ходити в різних чобітках — до сварки з коханим.
 • Натерти мозоль — задумайтеся над тим, чи правильно ви живете.
 • Довго вибирати їх перед покупкою — не ризикуйте грошима.
 • Мити їх уві сні — знак розкриття таємниці.
 • Версія тлумача Густава Міллера

  Сприятливий збіг обставин чекає того, хто уві сні лагодив пару гумових чобіт, пророкує сонник Міллера. А якщо жінці наснилося, що її чоловік власноруч полагодив продірявився взуття для дощової погоди, то в реальності це означає виконання бажань і надій.

  Модна обновка — знак радості і здійснення мрій

  До чого сниться покупка нових гумових чобіт, підкаже сонник міс Хассе: вас чекає знайомство з дуже цікавою людиною. Якщо покупка нового взуття була запланована уві сні, то дуже скоро у сновідіци з’явиться завидний залицяльник. Купили їх спонтанно — отримаєте хороші новини.

  Стати володаркою нових червоних гумових напівчобітків — символ здійснення мрії або отримання дорогого подарунка. А якщо червоні півчобітки були маленького розміру — порадують діти.

  Бігати по калюжах, як символ безтурботності і дитячості

  Бачити себе в сні бігає по калюжах в яскравих кольорових чоботях на ногах — до безтурботному проведення часу. Якщо приснилося, що кольорові гумові чоботи у вас на ногах вам малі, але ви приховуєте це, то це означає, що та ситуація, яка склалася в даний період, вас анітрохи не бентежить.

  Цікаве тлумачення сну, пропонує сонник пастора Лоффа. Пояснюючи,, до чого сниться бачення, в якому ви змушені йти по бруду в яскравих кольорових чоботях, він радить переглянути свої погляди на життя. Продовжуючи вести себе як дитина, ви ризикуєте зарекомендувати себе безвідповідальною людиною. А якщо на ногах у вас діряві банки, а вам доведеться йти по бруду, то врахуйте, означає це бачення вашу легковажність.

  Старі калоші, або Бережіть відносини

  Старі стоптані діряві гумові чоботи чорного кольору віщують розлуку з коханою людиною. Щоб уникнути її, навчитеся поступатися, радить Циганський сонник.

  А якщо ви бачите уві сні, що, незважаючи на те, що чобіт вже багато років, вони виглядають як новенькі, відбиваючи сонячні відблиски своїми чорними боками, — радійте, бо значення подібного сновидіння таке: всі ваші труднощі і невдачі пройдуть самі собою, вам необхідно тільки перечекати «чорну смугу», нічого не роблячи.

  Сонник гумові чоботи, до чого сниться гумові чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: