Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник гумові чоботи, до чого сниться гумові чоботи уві сні

Взуття, побачена уві сні, символізує зміни. Якими вони будуть, залежить від деталей сновидіння. Гумові чоботи, наприклад, — «вісники» добра. Дізнатися детальніше, до чого сняться чобітки з гуми, можна, гортаючи сторінки тлумачів, які збирали свої знання протягом століть. Головне — пам’ятайте: чим докладніше спогади про те, що наснилося, тим більше розгорнуту відповідь дасть сонник.

Короткі тлумачення

Якщо ви відчуваєте, що сновидіння наснилося вам неспроста, то обов’язково звіртеся з сонником. Він підкаже, до чого саме сняться нічні марення. Добре, звичайно, пам’ятати їх деталі, але якщо все, що ви пригадуєте — це лише уривки сюжету, тоді зверніть увагу на короткі тлумачення, які присутні практично у всіх сонниках. Ось, наприклад, чого чекати, якщо уві сні ви бачите гумові чоботи:

 • Ходити в них по калюжах — на радість і веселощів.
 • Ходити в різних чобітках — до сварки з коханим.
 • Натерти мозоль — задумайтеся над тим, чи правильно ви живете.
 • Довго вибирати їх перед покупкою — не ризикуйте грошима.
 • Мити їх уві сні — знак розкриття таємниці.
 • Версія тлумача Густава Міллера

  Сприятливий збіг обставин чекає того, хто уві сні лагодив пару гумових чобіт, пророкує сонник Міллера. А якщо жінці наснилося, що її чоловік власноруч полагодив продірявився взуття для дощової погоди, то в реальності це означає виконання бажань і надій.  Модна обновка — знак радості і здійснення мрій

  До чого сниться покупка нових гумових чобіт, підкаже сонник міс Хассе: вас чекає знайомство з дуже цікавою людиною. Якщо покупка нового взуття була запланована уві сні, то дуже скоро у сновідіци з’явиться завидний залицяльник. Купили їх спонтанно — отримаєте хороші новини.

  Стати володаркою нових червоних гумових напівчобітків — символ здійснення мрії або отримання дорогого подарунка. А якщо червоні півчобітки були маленького розміру — порадують діти.

  Бігати по калюжах, як символ безтурботності і дитячості

  Бачити себе в сні бігає по калюжах в яскравих кольорових чоботях на ногах — до безтурботному проведення часу. Якщо приснилося, що кольорові гумові чоботи у вас на ногах вам малі, але ви приховуєте це, то це означає, що та ситуація, яка склалася в даний період, вас анітрохи не бентежить.

  Цікаве тлумачення сну, пропонує сонник пастора Лоффа. Пояснюючи,, до чого сниться бачення, в якому ви змушені йти по бруду в яскравих кольорових чоботях, він радить переглянути свої погляди на життя. Продовжуючи вести себе як дитина, ви ризикуєте зарекомендувати себе безвідповідальною людиною. А якщо на ногах у вас діряві банки, а вам доведеться йти по бруду, то врахуйте, означає це бачення вашу легковажність.

  Старі калоші, або Бережіть відносини

  Старі стоптані діряві гумові чоботи чорного кольору віщують розлуку з коханою людиною. Щоб уникнути її, навчитеся поступатися, радить Циганський сонник.

  А якщо ви бачите уві сні, що, незважаючи на те, що чобіт вже багато років, вони виглядають як новенькі, відбиваючи сонячні відблиски своїми чорними боками, — радійте, бо значення подібного сновидіння таке: всі ваші труднощі і невдачі пройдуть самі собою, вам необхідно тільки перечекати «чорну смугу», нічого не роблячи.

  Сонник гумові чоботи, до чого сниться гумові чоботи уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: