Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник гній, до чого сниться гній уві сні

Роз’яснюючи,, до чого сниться гній, сонник пропонує розуміти побачене уві сні з точністю до навпаки. Згідно з багатьма тлумаченням, брудні і неприємні образи є провісниками прибутку і великої удачі. Правда, не всі провісники налаштовані так оптимістично.

Пророцтва Міллера

Якщо наснилася гнойова купа, сонник Міллера прогнозує успіх у всіх починаннях і радить сміливо братися навіть за, на перший погляд, безнадійні справи.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться настільки неприваблива купа. Сновидців-нероб удача теж не обійде стороною. Як повідомляє пророкування, їх очікує несподіване спадок, цінний подарунок або солідний виграш.

Доля прихильна до всіх, кому довелося бачити уві сні гній. Її подарунки не завжди матеріальні, нерідко вони приймають форму довгоочікуваних подій: здійснились давніх бажань або приємних сюрпризів.

Якщо коров’ячі або кінські відходи життєдіяльності наснилися тим, хто має безпосереднє відношення до сільського господарства або тваринництву, побачене уві сні набуває особливо сприятливий сенс. Сонник обіцяє родючість і багатий урожай.

Прогнози песимістів

Езотеричний сонник вважає, що будь-який контакт з гноєм уві сні обіцяє неприємності. Це не єдине пояснення,, до чого сниться забруднитися в подібній субстанції. Тлумачення згадує раптово виниклі труднощі у вирішенні питань.

Якщо приснилося багато гною, тлумач Менегетті вважає, що в реальному житті баласт негативу сновидіння просто зашкалює. Наяву це виражається в упередженому ставленні до людей, зайвої гидливості, невіру у власні сили.

В сонник знайдеться пояснення,, до чого сниться кінський гній на дорозі. Хтось намагається зашкодити вашій репутації. Сновидіння, в якому знадобилося прибирати це перешкода зі свого шляху означає, що вам вдасться зберегти авторитет. Коли трапляється ненароком наступити на характерну купку, приснилося обіцяє незручну ситуацію наяву.

Небажаним символом вважається сновидіння, в якому довелося чистити туалетну яму: збіг обставин потребують витратити заощадження без залишку.

Згідно Фрейду, якщо уві сні довелося буквально купатися в гної або є його, символ є відображенням реальних страждань і таємних страхів сплячого, якими той не може поділитися з оточуючими.

Сільські будні

Як відомо, гнойова жижа — неодмінний атрибут сільського побуту. Якщо довелося не тільки бачити її уві сні, але власноруч розкидати по грядці в якості добрива або прибирати, сонник стверджує, що будь-які зусилля, прикладені наяву, будуть винагороджені з лишком.

Старовинне тлумачення стверджує, що коров’яча коржик — чудовий знак для хліборобів і фермерів. Майбутній урожай принесе достаток і добробут. Кінський гній також віщує багатство, правда, дістанеться воно нелегко.

Купа коров’ячого гною величезних розмірів символізує вигідне вкладення коштів. Якщо в субстанції копошаться гнойові черв’яки, приснився образ віщує розчарування.

Сонник радить анітрохи не засмучуватися, якщо угораздило вступити в гній: все,, до чого сниться ця подія, означає отримання прибутку. Якщо «пощастило» впасти в гнойову рідину, значення побаченого уві сні багаторазово посилюється.

Гній і мораль

Якщо за сюжетом довелося стояти по коліно в лайні, не відчуваючи при цьому ні найменшого дискомфорту, належить брудна, проте, прибуткова гра або угода.

Нерідко бачити в нічних мріях випорожнення трапляється велелюбним особам, розчарувався в черговий випадкового зв’язку.

Сонник гній, до чого сниться гній уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: