Сонник глузування, до чого сниться глузування уві сні

До чого сняться глузування? Сонник розглядає варіанти, коли вони були на адресу сновидіння, і коли насміхався він сам. Бачення уві сні стане передвістям розчарування в справах, захворювання, конфлікту. Але іноді сюжет символізує серйозне ставлення до власних недоліків.

Остерігайтеся некрасивих вчинків, будьте обережнішими

Приснилися глузування на вашу адресу обіцяють можливість захворювання або загострення хронічної хвороби.

Бачити, ніби хтось насміхається, і самому сміятися означає: незабаром зробите некрасиво, а згодом про це пошкодуєте.

Наснилося чути чужі глузування, але не підтримувати того, хто це робить? За сонником, наяву проявите обережність при якомусь слизькому справі, завдяки чому зможете уникнути великих неприємностей.

Розчарування, необдумане поведінку

До чого сниться висміювати когось? Сновидіння віщує: поточні справи принесуть розчарування. Там, де, здавалося, все передбачили, виникнуть обставини, які порушать продумані плани, і починання провалиться.

Бачити такий сюжет уві сні, згідно сонником, віщує: сновидец робить необдумані вчинки, не враховуючи думки, інтересів оточуючих. Його поведінка може спровокувати неприємні наслідки.

Серйозно сприймете свої недоліки

Наснилося бачити, як друзі, знайомі незлобиво підсміюються над вами? Тлумачення сну сприятливе. Наяву ви з усією серйозністю поставитеся до недоліків, зазначених близькими, і постараєтеся їх зжити.

Чути глузування над ворогами уві сні обіцяє несподівану пропозицію допомоги від незнайомих людей. Однак, за це доведеться дорого заплатити. Перед тим, як приймати цю допомогу, потрібно добре все зважити.

Можливі сварки, конфлікти

До чого сняться глузування, на які ви ображалися? Емоційний фон сновидіння вказує на складності з самооцінкою. Ви занадто орієнтуєтеся на чужу думку про вас. Перестаньте думати про враження, виробленому на оточуючих.

Наснилося стати жертвою насмішок? Сонник попереджає: наяву виникне конфлікт з людиною, що має вагу, яка користується любов’ю, повагою знайомих. Причому, він може виявитися правий чи неправий щодо вас.

Уїдливі глузування від сплячого в чиюсь адресу вказують: у нього накопичилося занадто багато агресії, злоби, здатних спровокувати велику сварку. Не слід піддаватися негативним емоціям.

Кого висміювали?

Має значення те, над ким насміхалися уві сні:

 • Другом (подругою) — будете дуже незадоволені появою розбіжностями;
 • Рідними — чекайте від них неприємного сюрпризу;
 • Колегами — наживете ворогів серед товаришів по службі;
 • Незнайомцем — виникнуть нові складності.
 • Сонник Міллера: невпевненість, страх невдачі

  До чого сняться глузування по відношенню до себе? Вони символізують невпевненість сплячого в собі, боязнь зазнати невдачі.

  Проявіть себе з нової сторони

  Сновидець почув чужі глузування щодо своїх промахів або якостей, але зміг посміятися разом з іншими? Це означає: у людини відмінне почуття гумору і витримка, які не раз послужать відмінну службу.

  Сонник підказує: уві сні таке бачення може передвіщати якийсь громадський захід, де сплячий проявить себе в невластивому якості, зробить те, чого від нього зовсім не очікували.

  Сонник глузування, до чого сниться глузування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: