Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник грубка, до чого сниться грубка уві сні

Наснилося грубка — неоднозначний символ. Побачити її уві сні передвіщає благополуччя, любов, успішні справи, радість. Однак сонник також дає і інші значення: сімейні конфлікти, неприємності, негаразди з друзями. Зрозуміти,, до чого сниться це бачення, допоможуть його подробиці.

Тонкощі взаємин

Топили піч дровами, які яскраво горіли, даючи тепло? Сонник обіцяє: чи вдасться розбудити у свого партнера старі почуття. Коли ж скористалися сирими дровами, що дають більше диму — не варто очікувати довгої і сильної любові.

Топити її в будинку уві сні, щоб стало тепліше, значить: ви підете на поступки коханій людині, і він це оцінить.

До чого сниться топити грубку в будинку? Сонник стверджує: друзі, близькі сновидіння будуть любити його за доброту і сердечність.

Осередок в будинку обіцяє жінці благополуччя, любов, щастя. Чоловікові сновидіння обіцяє успішний бізнес, більший прибуток, згода з партнерами і домочадцями.

Чи зможете подолати проблеми

Піч в квартирі, на якій ви готуєте їжу уві сні, віщує: для вирішення особистих проблем доведеться затратити багато енергії. Але сонник обнадіює: згодом все обернеться так, як хотіли.

Наснилося підкидати дрова? Позбудетеся від чогось непотрібного по життю, а заодно з негативними емоціями, захопленнями, які не приносять радості.

До чого сниться красива російська піч з вогнем, потріскують всередині? Має бути радість, ви отримаєте відмінні новини.

Негаразди, конфлікти

Нерастопленная російська піч, по сонником, попереджає: попереду сімейні конфлікти, туга, скорбота.

Побачити її зламану означає: незабаром ви щось втратите. Брудна, в павутині — вона вказує на майбутні негаразди з друзями і рідними.

Піч була стара? Наяву сплячий пригадає давні образи, але це принесе лише негативні емоції і ніякого конструктиву.

Сварки, неприємності, помилки

Піч в лазні, як вказує сонник, обіцяє порожні чутки, неправдиву інформацію, яку можете помилково прийняти за справжню і згодом виявитися в незручній ситуації.

Побачити, ніби кіт стрибнув в палаючу піч — незабаром обставини складуться так, що доведеться швидко шукати неординарне рішення. А чи принесе вона позитивний результат — невідомо.

Наснилося бачити розвалені уламки грубки? Попереду неприємності, сварки, нерозуміння близьких. Також розвалена піч обіцяє смерть когось із родичів.

Важка праця дасть хороший результат

Якщо уві сні вона розвалилася — іноді це обіцяє хороші вести, радість.

До чого сниться щось спалювати в печі? Сонник сповіщає: наяву має бути довга і важка робота, яка, втім, принесе відмінні результати.

Бачити вогонь в ній — відмінний знак. Обставини складуться дуже сприятливо для сновидіння. Вогонь, весело палаючий в осередку, віщує чудові стосунки з друзями і близькими.

Коли ж уві сні вогонь погас — належить сімейний розлад, розрив відносин.

Взаємна любов, благополуччя

Наснилася грубка з палаючими розжареним вугіллям? Попереду сильна, пристрасна любов.

Село і сільська піч в сновидінні жінки обіцяють їй інтерес з боку чоловіків. Чоловік після такого символу уві сні може зустріти жінку, з якою побудує міцну сім’ю. Газова піч віщує достаток у домі.

Наснилося цегляна піч з полум’ям символізує створення теплої, довірчої обстановки на роботі, вдома, серед близьких. Дивитися на полум’я — в вашому домі панує благополуччя, гармонія, щастя.

З’являться вороги

До чого сниться розтоплювати піч чимось, що не призначені для цього? Сонник підказує: домочадці невірно витлумачать дії сновидіння.

Зола в неї уві сні віщує отримання сумної звістки. Вигрібати золу звідти — придбати злісних ворогів.

Жінка бачила зруйновану пічку? Наяву сновидицей стануть дратувати підлеглі і діти.

Постарайтеся проявити терпіння

До чого сниться, ніби вона вибухнула? Сонник підказує: ваше терпіння виснажується, ви можете зірватися в будь-який момент. Але невдоволення діями оточуючих може стати причиною поганих вчинків.

Бачення уві сні про вибух грубки є передвістям побутових негараздів. Постарайтеся терпляче ставитися до своєї другої половинки і дітям.

Що довелося робити?

Можна дізнатися тлумачення сну відповідно до того, чим вам приснилося займатися:

 • Розпалювати вогонь — доведеться стати миротворцем у власній родині;
 • Чистити — сумні звістки;
 • Будувати — щаслива старість;
 • Білити — можливість проявити себе з’явиться нескоро;
 • Сидіти на ній — приємно проведете час з коханою людиною;
 • Лежати — апатія, втома, зниження активності.
 • Наснилося білити її? Зробите спробу виправити якусь помилку. Однак момент буде обраний невдало: ситуація лише погіршиться.

  Сонник Міллера: удачі і помилки

  Бачити палаючу грубку уві сні означає: наяву вас чекає удача. Остигнула — почнуться ускладнення, ви зробите помилки у взаєминах з людьми.

  Сонник грубка, до чого сниться грубка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: