Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник губи, до чого сниться губи уві сні

Губи — це символ пристрасті, сексуального потягу, задоволень, і найчастіше сонник трактує сновидіння, в якому ви робите будь-які дії губками, з інтимної точки зору. Але щоб достовірно дізнатися,, до чого сниться такий сюжет, і при цьому не заплутатися в суперечливих інтерпретаціях, потрібно згадати всі деталі уві сні.

Одними з головних характеристик, якими орудує сонник даючи передбачення — це колір губок і їх цілісність. Не менш важливо, що насамперед ви спостерігали уві сні: може вас хтось цілував взасос, або ви користувалися губною помадою. Поєднавши подробиці сновидіння, ви зможете розкрити перед собою таємниці майбутнього.

Губи: значення сну по інтерпретації різних сонників

За сонником Міллера губи уві сні — неоднозначний символ. Якщо вони занадто товсті або тонкі, некрасиві, значить вам слід остерігатися підозрілих осіб. Навпаки, якщо вони рівні, гладкі, злегка пухкі, то вам доведеться приємне знайомство з особою протилежної статі, і навіть не виключений затяжний роман.

Якщо дивлячись у дзеркало уві сні, ви помітили, що у вас занадто червоні губи, значить в реальності ви незадоволені своїми зовнішніми даними, і прагнете всіма способами поліпшити їх. Сонник радить полюбити себе, і тоді оточуючі оцінять вашу духовну красу.

Застуда на губі, по тлумаченню Стародавнього сонника — несприятливий знак. Скоро близької вам людини наздожене хвороба. Але не впадайте у відчай, її можна буде легко зцілити, вона не буде нести за собою фатальних наслідків.

До чого сниться болячка на губі? Сонник віщує поява великих неприємностей, які будуть пов’язані з активним статевим життям сновидіння. Швидше за все, ви розчаруєтеся в своєму партнері, або підхопите венеричну хворобу.

Нерозумні, миттєві бажання приведуть до поганого результату, якщо вам наснився герпес на губах. Ви з легкістю можете позбутися багатьох благ, якщо не будете думати, перш ніж що-небудь зробити.

Великі губи уві сні — передвістя того, що вам доведеться переживати про успішність задуманого раніше заходи. Занепокоєння буде марним тільки в тому випадку, якщо ви будете ретельно планувати свої приблизні дії при виникненні труднощів.

До чого сняться яскраві губи? Для чоловіка такий сюжет віщує зустріч з прекрасною незнайомкою, яка в підсумку виявиться пустушкою зі стервозним характером. Жінкам сонник пророкує погіршення відносин з чоловіком, порушення сімейної гармонії за участю третіх осіб.

Кров на губах свідчить про надмірну балакучість сновидіння. Насправді, ви дуже вже покаялися про різкі висловлювання, кинутих вами напередодні, але виправити свою провину перед близькою людиною буде зовсім непросто.

До чого сниться розбита губа? Сонник передрікає, що незабаром ви позбудетеся багатьох накопичених грошей. Станеться це неприємна пригода внаслідок вашої ж марнотратства, невміння примножувати капітал.

Якщо уві сні ви побачили опухлі губи на обличчі своєї другої половинки, то її чекає велика біда. Постарайтеся всіма силами вберегти свою любов від сторонніх зазіхань, і тоді з нею не трапиться нічого поганого.

До чого сняться пухкі губи? Якщо така картинка уві сні викликала у вас збудження, то в реальності вам не вистачає ласкавих відносин з протилежною статтю. Сонник пророкує, що незабаром у вас з’явиться можливість проявити свою ніжність.

Для чоловіка, розмазана помада на його губах уві сні — знак невірності. Якщо він перебуває у шлюбі, значить незабаром йому доведеться зустріти симпатичну спокусницю, яка зможе зруйнувати навіть найміцніші шлюбні узи.

Поцілунки і макіяж

До чого сниться цілуватися в губи? Якщо уві сні ви відчували дотик до ваших губках, як в реальності, то вас чекає розставання з коханою людиною на тривалий проміжок часу.

Для жінки, цілувати чоловіка в губи уві сні — несприятливий символ. Сонник застерігає вас від необдуманих вчинків, які будуть здатні опустити гідність в очах коханого. Ви можете назавжди втратити довіру милого серцю чоловіки.

Якщо знайомий хлопець цілує вас в губи уві сні, то сонник передрікає, що з вини персонажа з сновидіння в житті виникнуть проблеми. Не довіряйте цій людині в реальності, навіть якщо між вами немає інтимний зв’язок, спілкування з ним принесе вам тільки страждання і втрати.

Якщо незнайомий чоловік цілує в губи уві сні, то незабаром у вас загостряться відносини з близькими людьми. Буквально на порожньому місці будуть виникати непорозуміння і розбіжності. Сонник радить деякий час побути на самоті, щоб не вступати в конфлікти і сварки.

Досить неприємні почуття виникають, якщо небіжчик цілує в губи уві сні. І це відразу стає зрозумілим, якщо розглянути тлумачення сонника. незабаром вас наздожене важка хвороба, яка, втім, не залишить за собою наслідків.

Якщо уві сні вам довелося цілувати дівчину в губи, і при цьому наяву дана особа вам небайдужа, то через деякий час у вас зав’яжуться дружні стосунки, які при сприятливому збігу обставин можуть перерости в тривалий роман.

З точки зору психоаналітики можна трактувати, якщо вас поцілували в губи уві сні. Підсвідомість підкидає еротичні образи в сновидіннях, так як незадоволеність сновидіння вже переходить всі межі. Вам потрібно розрядитися, змінити обстановку.

До чого сниться фарбувати губи? Ви відчуваєте брак чоловічої уваги, вам просто необхідно розвіятися в веселому товаристві, побувати на невимушеній вечірці, пофліртувати, привернути до себе захоплені погляди.

Трохи інші тлумачення дає сонник про те,, до чого сниться фарбувати губи червоною помадою. З одного боку, вам все так само не вистачає уваги, але з іншого — ви жадаєте щось більше, ніж загравання і флірт — вам потрібна сексуальна близькість.

Якщо чоловікові довелося бачити уві сні нафарбовані губи незнайомої дівчини, то наяву до нього проявляє інтерес приваблива особа, сподівається на серйозні відносини. До чого сниться блиск для губ? Якщо він яскравий, викликає, то наяву ви прагнете самоствердитися за рахунок своєї привабливості. При цьому важливо не зачепити почуття близьких, інакше втратите хороших друзів.

Сонник губи, до чого сниться губи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: