Сонник губка, до чого сниться губка уві сні

Губка уві сні може виступати символом знань і нерозумність, а також попереджати про прийдешні зміни в житті. До чого ще сниться цей буденний образ? Сонник впевнений, що кінцева розшифровка залежить від найбільш запам’яталися деталей.

Чого хочете?

Наснилася губка? У реальності ви купите абсолютно не потрібну річ або зробите дурний вчинок.

Сонник підозрює, що такий поворот подій зумовлений бажанням отримати щось значуще і при цьому неможливістю грамотно використовувати випав шанс.

В ночі довелося бачити мильну або мокру губку? Проти вас ведеться нечесна гра або розпускаються плітки. Цей же образ символізує набридливу коханку або недалекого залицяльника.

Шукайте вчителя!

До чого сниться звичайнісінька губка? Уві сні це символ знань, пошуків і взагалі навчання. Сонник вважає, що ви з превеликим задоволенням вбирає в себе все без розбору, абсолютно не замислюючись, чи потрібно це насправді.

Але іноді навіть навчання може бути безглуздою і марною, а час, витрачений на придбання непотрібних знань, лише піде даремно. По суті, вам потрібен досвідчений наставник або Учитель, який і допоможе відокремити важливе від другорядного.

Чи готові?

Наснилася губка-мочалка? Ви явно не задоволені поточним станом справ. Довелось митися поролоновою мочалкою? В реалі належить поступитися власними принципами.

До чого сниться миття з використанням шматка поролону? У вас з’явиться можливість виправити раніше допущену помилку.

Уві сні ви жорстко терли власне тіло мачулою? Сонник впевнений: повна покірність і щире каяття допоможе загладити перед кимось провину.

Не ризикуйте!

Самому митися мачулою з поролону — до вчинення недалекоглядного вчинку і превеликий жаль.

Бачити, як інший персонаж використовує ваш інтимний предмет уві сні, означає, що добре продумані плани зваляться з вини сторонньої людини.

Наснилося, що ви особисто віддали комусь губку? Добровільно вплутається в ризиковане підприємство і потерпіть серйозних збитків.

Помірність або любов?

В ночі довелося купувати нову губку? Для жінок цей сюжет означає, що їм слід стримати витрати.

Чоловікам сонник пропонує більш приємне тлумачення сну. Ви зможете, хоч і не без зусиль, завоювати серце сподобалася дівиці.

За Міллеру

Наснилося, що ви обтирали власне тіло губкою? Наяву неодмінно захворієте. Бачити, як труться інші — до неприємностей в будинку друзів або родичів.

Що робили?

Обов’язково згадайте, що ще довелося робити з губкою уві сні. Сонник вважає, що це допоможе точніше зрозуміти, до чого вона сниться.

 • Милити — через вас хтось понесе збитки.
 • Вичавлювати — втратите гроші.
 • Порвати — не зможете впоратися з труднощами.
 • Викинути — вирішите всі проблеми одним махом.
 • Подумайте!

  Наснилася губка для миття посуду? Вам уготована прибуток, радість або вигода.

  Користуватися нею уві сні — до легковажності, яке спричинить жорсткого життєвого уроку. Іноді це знамення того, що настають вкрай небажані події.

  До чого сниться, що губка для миття посуду абсолютно не вбирає воду? Сонник підозрює, що ви не замислюєтеся про сенс того, що робите. А значить, не отримуєте очікуваних результатів.

  Сонник губка, до чого сниться губка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: