Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник град — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон, в якому вам примарився град, віщує отримання баришів. Покриває землю град сниться до того, що наяву ви продасте що-небудь або проведете вдалу операцію і отримаєте солідний куш. Якщо в сновидіннях ви складаєте градини в долоню, то сон передвіщає багатство. Якщо впали в вашу долоню градини боляче вдарили вас, то, хоч ви і повинні були отримати прибуток, залишитеся ні з чим. Людині, якій снилося, що він переховується від граду, в реальності не вистачає рішучості для того, щоб взяти відповідальність на себе, вкласти гроші в ризиковану операцію і після вдало проведеної операції випити шампанського.

Сон на п’ятницю віщує отримання подарунка, на суботу — вдале завершення угоди. Крім того, град сниться до епохальних подій. Якщо у вашому сні град йде в сонячний день, то це означає, що наяву доля глузує над вами і вам належить купа проблем і турбот. Сон, в якому сплячий чує, як в дах вдаряються градини, сповіщає про те, що близькі люди бажають йому добра і дають хороші поради. На понеділок град сниться до отримання сюрпризів, на середу — до спадкоємства, на четвер — стрімкого зростання кар’єри і підвищення зарплати, на п’ятницю — повернення давнього боргу. Якщо такий сон припав на суботу, то він свідчить, що розмір отриманого прибутку приємно здивує вас.

Сімейний Сонник

Град уві сні означає провал планів, невиконання надій або несподівану небезпеку. Якщо поява граду в вашому сні супроводжувалося відчуттям радості, то сон передвіщає несподівану зміну в справах і удачу. Якщо уві сні ви потрапили під сильний град, то у вас багато заздрісників через вашу надзвичайною успішності. Якщо град потрапить на вас уві сні, то вас боляче зачеплять заздрісні зауваження і злісні чутки. Дивіться тлумачення: Камені.

Англійська Сонник

Приснився град або сніг — такий сон вважається несприятливим, оскільки обіцяє розчарування і крах надій. Селянам сон загрожує поганим, неврожайним роком; закоханим людям — безуспішним залицянням, зайнятим у торгівлі — важкими втратами. Розчарують друзі, і навіть власні діти не виправдають покладених на них надій. Однак все це не стане причиною замішання і відчаю: вам вдасться встояти перед усіма випробуваннями.

Сонник Фрейда

Наснилося, як падав град, — це означає, що ви демонструєте надто необережне поводження і тим самим створюєте грунт для пліток. Вам не здається поганим, що воно далеко від високої моральності, тому численні домисли навколо вас самих і ваших численних партнерок (партнерів) — це виключно ваша заслуга. Вам слід бути скромнішим в свої любовні пригоди.

Сонник Міллера

Потрапити під град уві сні — обіцяє Вам незначні удачі. Якщо ж Ви спостерігаєте град в сонячний день — то це передвіщає Вам турботи і навіть глузування долі. Якщо такий сон бачить молода жінка — це обіцяє їй зустріч з любов’ю після деяких невдач. Стук градин по даху — не дуже сприятливий знак.

Еротичний Сонник

Дівчина, якій приснився такий сон, зазнає багато неприємностей і поневірянь, але в кінці зустріне справжню і міцну любов.

Сонник Хассе

Бачити — плани твої проваляться, падаючий — змінна небезпека.

Сонник Мандрівника

Випробування; попередження не втручатися в чуже справу.

Езотеричний Сонник

Град — Чекайте покарання за свої помилки і гріхи.

Сонник Цветкова

Досада

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: