Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник груша, до чого сниться груша уві сні

Сонник стверджує, що все,, до чого сниться груша, пов’язане з позитивними або нейтральними подіями. По всій видимості, сплячий в даний момент переживає сприятливий період, і лише трохи засмучує той факт, що він може коли-небудь закінчитися. Уві сні стиглі фрукти найчастіше означають прибуток і достаток, романтичні почуття, народження дитини.

Цей образ може бути навіяний і фізіологічними причинами, наприклад, природною потребою організму у вітамінах або не менше закономірним бажанням поласувати солодкими плодами. Тлумачення різних епох і народів по-різному розцінюють цей знак, іноді в прогнозах зустрічаються попередження про майбутні негаразди. В цілому приснилося носить позитивний характер.

Коли доводиться бачити уві сні груші на дереві, що висять високо, при цьому надзвичайно привабливі, з великою часткою ймовірності можна припустити, що сновидцу відкриються чудові перспективи, залишилося лише трохи почекати.

Сонник вважає одним з найбільш сприятливих знаків уві сні збирати груші. Сновидіння означає приємні несподіванки, багато з яких пов’язані з підвищенням добробуту. Найчастіше мова йде про прибуток або перспективної роботи.

Український сонник зауважує, що своєю формою фрукт нагадує сльозинку, ніж та керується, пояснюючи, що значить побачити уві сні грушу. Схоже, сновидцу належить пролити чимало сліз. Тільки не поспішайте заздалегідь засмучуватися: це можуть бути сльози радості чи з дріб’язкового приводу.

Роз’яснюючи, до чого сняться стиглі груші, тлумач не забуває згадати і особисте життя сновидіння. Самотнім надається шанс зустріти свою любов, сімейних очікує благополуччя. Приснилися плоди можуть передбачати появу спадкоємця.

До чого сниться купувати груші, сонник пояснює прийдешнім успіхом в справах. Правда, якщо покупка вас розчарувала, фрукти виявилися гнилими, недозрілими або неприємними на смак, значення сну набуває прямо протилежний зміст.

Що кажуть Міллер, Фрейд та інші тлумачі

Як повідомляє сонник Міллера, груша є дуже різносторонній символ. Ласувати солодкими плодами тлумач не рекомендує, інакше сновидіння набуває насторожує сенс: без видимих ​​причин ви відчуєте нездужання і занепад сил. Озирніться, чи немає поблизу енергетичного вампіра.

Чи не радить їсти груші уві сні і асирійський сонник: подібне обжерливість може обернутися бідністю і навіть голодом в цілком відчутною дійсності.

Зривати груші уві сні, на думку знаменитого тлумача, вважається добрим знаком. Попереду вир подій, свіжих ідей, цікавих знайомств та яскравих вражень. Правда, далеко не все отримає продовження, чогось чекає залишитися лише в приємних спогадах.

Тлумачачи,, до чого сниться збирати груші і яблука, щоб приготувати з них варення, компот та інші заготовки на зиму, сонник Міллера трохи стурбований тим, що ви так пильно і завзято дивіться в майбутнє, що не помічаєте цього.

Сонник Фрейда пропонує характерне тлумачення снів: груша має чимало подібностей з жіночою фігурою, з чого і виходить відомий психолог. Висять на дереві плоди віщують знайомство з надзвичайно жіночною партнеркою.

Якщо пощастило груші рвати, сновидцу чекають незабутні еротичні пригоди. Жінки також бачать подібні образи в нічних мріях, відповідно до тлумачення, їх незабаром очікують захоплюючі романтичні знайомства.

Тлумачення,, до чого сниться груша вагітній жінці, легко можна пояснити з фізіологічної точки зору. У цьому особливому стані потреба жіночого організму у вітамінах і смакових відчуттях помітно зростає, саме час побалувати себе фруктами.

Сонник груша, до чого сниться груша уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: