Сонник груди жінки, до чого сниться груди жінки уві сні

Жіночі груди уві сні ототожнюється з співчуттям, материнською турботою і величезною силою духу. Щастя і велику удачу сповіщає сонник, тлумачачи,, до чого сниться гарні груди жінки.

Пророцтво Міллера

Психолог зіставляє білу і повні груди жінки з ситою, благополучній життям. Дівчині, якій уві сні доводиться бачити свої молочні залози голими, означає, що спляча красуня наяву потрапить в двозначну ситуацію, про що здогадається не відразу.

Сонник Міллера обіцяє холостому чоловікові чарівну ніч, яка доставить масу вражень сновидцу, витлумачуючи, до чого сняться голі дівочі буфера.

Хто у домі хазяїн?

Молодій людині, якій приснилася волохаті груди жінки, Сучасний суміщений сонник зумовлює зв’язок з панянкою, яка будить керувати кожним кроком сновідящего. Прекрасній половині людства, побачити свій бюст волохатим, говорить про надмірне бажанні все контролювати.

Голити волосся на своїх буферах уві сні, відображає бажання сплячої красуні поміняти свій різкий характер і стати трішки м’якше. Ванга пов’язує нічне бачення з конфліктною ситуацією між закоханими, в процесі якої сновидицей зрозуміє свої промахи і постарається їх виправити.

Готуйтеся до битви!

Дівчині, якій приснилася голі груди жінки, снотолкователь пророкує боротьбу за щастя з сильною і звабливою суперницею. Заміжнім жінкам бачити чужі красиві буфера уві сні, попереджає сонником для стерви про можливу зраду чоловіка.

Діловим леді побачена волохаті груди жінки сповіщає про жорстку боротьбу з конкурентами або колегами по роботі.

Перегляньте свої цілі!

Сонник Медеї, витлумачуючи,, до чого сниться дама без однієї молочної залози, нагадує про справжнє призначення сновидящей. Можливо, ви занадто захопилися кар’єрою, геть забувши про свої жіночі обов’язки.

Одруженого чоловіка, приснився панянка без одних грудей, служить нагадуванням про вірність тій, кому він колись давав клятву. Іноді, подібна картинка повідомляє про проблеми зі здоров’ям другої половинки.

Тлумачення сну для вагітних

Сучасний суміщений снотолкователь радить майбутнім матусям заспокоїти свої нерви, пояснюючи,, до чого сниться голити волосся на грудній клітці. Ваше хвилювання, пов’язане зі здоров’ям і самопочуттям майбутнього малюка, безпідставне.

Наснилися молочні залози набряклими, повними молока? Нічне бачення означає успішні пологи і відмінне здоров’я дитини.

Подробиці: чия?

Сонник від А до Я, витлумачуючи значення, звертає увагу на особистість побаченого уві сні персонажа. Так, бачити бюст:

 • Мами — обіцяє підтримку і допомогу батьків в складних питаннях;
 • Сестри, подруги — пророкує відкриття таємниці, пов’язаної з персонажем;
 • Незнайомки — сповіщає про можливі спокуси, інтимних насолодах;
 • Коханої — говорить про щирість і вірності коханої дівчини.
 • Особливості інтимних відносин

  Чоловікові, якому довелося цілувати уві сні оголені груди жінки, сонник доктора Фрейда сповіщає про скупість партнерки на ласки, відсутність самовіддачі в сексі. Невинної панночці подібний поцілунок служить попередженням про недозволенних вольності в поведінці коханого.

  Сонник груди жінки, до чого сниться груди жінки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: